PDA

Zobacz pełną wersję : projekt C14 SZEROKI



wademekum
16-11-2004, 22:59
[quote="wademekum"]C 14 uważany przez muratorowiczów za godny uwagi, rzeczywiście cechuje niezmierna tandeta w zakresie funkcji podstawowych
1. spocznik schodów w spiżarni jest na wysokości 140 cm (pytanie ile się tam zmieści słoików z pysznym dżemem od babci)
2. schody mają 19.6 cm wysokości stopnia jest ich 15 sztuk( która babcia wejdzie tam i z powrotem i nie skończy na oiomie)
3.lub prz założeniu kondygnacjijak podali 265 ze stropem mamy na parter ok 234cm czyli wszyscy wyżsi z rodziny zostaja w bloku na święta gdyż tam mają min 250 cm a ci z klaustrofobią spędzą je(święta) na tarasie.
porad udziela architekt marek z grupy ArchitekciElement]

szwed
16-11-2004, 23:44
wielkie jol dla wielkiego oka i mozgu :lol:

Patos
17-11-2004, 05:46
Z wylęgarni :P

robert skitek
17-11-2004, 07:42
mistrzostwo swiata. logowac sie pod trzema roznymi nickami i dodawac komentarze do swoich postow.
wademekum, szwed i skurczpoliczka. gratuluje wyobrazni

margareta
17-11-2004, 15:30
Ciekawe skąd masz taki projekt ?
Ja mam w C14:
1. wysokość spiżarni pod spocznikiem 180 cm
2. wysokość stopni 17,5 cm
3. wysokość parteru 250 cm bez stropu (od wykończonej podłogi do sufitu)
Ja jestem zadowolona i babcia też.

wademekum
18-11-2004, 19:46
droga Margerito.
jesli twierdzisz że spocznik jest na wysokości 180 cm to wyrzucam mój kalkulator z pracowni gdyż ni jak nie chce mi obliczyć 8 stopni X 17.5 cm jako 180. zwariowany kalkulator przeciwstawił się uparcie logice numerologicznej i wciąż i wciąż ukazuje 140cm. co mam zrobić z tym fantem??? ( oczywiście trzymam się schodów na rzucie) tego wspaniałego domu.

Redakcja
19-11-2004, 09:48
To naganna praktyka. Wademekum i skurczpoliczka - listy wysłane z tego samego numeru IP. Listy, które mają na celu zrobić warażenie zmasowanego ataku na "Muratora". Bardzo nieczysta gra...

wademekum
19-11-2004, 15:49
szanowna Redakcjo. nie rozumiem postawy tak wrogiej dotyczącej mojej osoby. proszę mnie nie posądzać o podszywanie się pod innymi nickami.Wademekum to ja i zmienic się tego nie da??? :lol:
moje wypowiedzi są zgodne z regulaminem i tematem forum.oceniam projekty pod względem technicznym i funkcjonalnym. pozdrawiam kochaną Redakcje. :wink:

skurczpoliczka
19-11-2004, 16:35
#####Pana działania jako Wademekum, szwed i skurczpoliczka są oburzające i łamią regulamin Forum. Prosimy o wyjaśnienia na Forum,
co jest powodem tej napaści. @ Redakcja ####

To że użytkownik Skurczpoliczka i Wademekum mają takie samo IP latwo się da wyjaśnić. O ile mi wiadomo do jednego lącza z internetem można podpiąć więcej komputerów niż jeden umożliwia to urządzenie zwane rooterem lub switchem.

Co do twierdzenia ze Skurczpoliczka, Wademekum i Szwed to ta sama osoba to proszę się zapytać osobę, która taka błyskotliwą myśl poczęła. Ja nie jestem potrójny tylko pojedynczy a nazwy własne takie jak imiona i ksywki zaczyna się kapitałą (duża litera) co jest elementem sawuarwiwru.

Widzę, że REDAKCJA nie umie przyznać się, że nie ma racji postaram się wyjaśnić w następnej wiadomości tylko proszę o dopowiedź na pytanie który z punktów regulaminu złamałem ?????

Pozdrawiam

Skurczpoliczka

robert skitek
19-11-2004, 20:40
no coz jako ze ja bylem tą pierwszą osobą, to sie wytlumacze...
nawet jesli nie jestescie jedną osobą to przynajmniej jedną "bracią" -
akademik? pewnie dobrze mysle, 2 lub 3 osoby doskonale sie znajace i wypowiadajace sie tymi samymi slowami - mowie o poczatku Waszego pobytu na forum.
jesli tak jest i rzeczywiscie jest was trojka, pomylka, przepraszam.

natomiast co do mojego zdania na Wasze" wejscie", to zdania nie zmieniam.
ale o tym juz bylo za duzo tu

agniesia
21-11-2004, 18:27
To naganna praktyka. Wademekum i skurczpoliczka - listy wysłane z tego samego numeru IP. Listy, które mają na celu zrobić warażenie zmasowanego ataku na "Muratora". Bardzo nieczysta gra...

No coz Redakcja jak zwykle odwraca kota ogonem. Padly pewne zarzuty. Moze powinna sie ustosunkowac do nich. Chcialabym wierzyc, ze kupujac Muratora mam gwarancje solidnosci, ze projekty sprawdzil ktos kto ma uprawnienia i umie liczyc.
A ten sam numer IP nie jest jednoznaczny z tym samym osobnikiem. I to tez informatycy Sz. Redakcji powinni wiedziec. Moze jacys niedouczeni. :roll:
Do Roberta - jakie znaczenia ma, ze moze byc to jakas grupa, klika, koledzy? Jesli ktos pisze ladnie i pozytywnie to nie ma znaczenia a jesli negatywnie to juz beee? I nie mysle tu o obronie czy poparciu trzech forumowiczow lecz o zasade wypowiedzi czy proby zaistnienia na forum - nawet takich kontrowersyjnych prob.
Nie chce Cie tu atakowac czy rozdmuchiwac tematu, gdy wlasciwie nie ma zadnego problemu, ale moze powinnismy akceptowac innosc pozostalych forumowiczow. Jesli nam sie nie podoba sposob wypowiedzi to mozemy omijac je szerokim lukiem, nie cytowac, ignorowac ww forumowiczow. Problem pojawia sie przy obrazaniu lub wulgaryzmach. W przypadku krytykowanych forumowiczow chodzi o konktretne zarzutty. Jesli beda wulgarni to bana im a nie takie fochy.

AUTOMIK1
23-11-2004, 15:39
Mieszkam w C14 i czuję się w obowiązku ...
Spiżarnia 2,40 - nie zauważyłeś , że podloga spiżarni jest niżej niż poziom całego parteru? ( Robotnicy zbrojący płytę też nie zauważyli - dopiero kierownik budowy ich naprostował :evil: ). Cyz nie zboiłeś może C14 w Pruszkowie nygusie?
2. Wysokość między podłogą a stopem w projekcie to bodajże 2,50 .
3. Jesli liczysz 15 schodów po 19,5 to wysokosć wychodzi 294.

wademekum
23-11-2004, 17:18
i by było pieknie jesli piętro by było przynajmniej na takiej wysokoœci, jak się wyraziłeœ, nygusie. :evil: uwzględniasz strop w swoim projekcie?widzisz go czy może twoi robotnicy nie zauważyli go podczas realizacji tak jak i różnicy poziomów w wyimaginowanej spiżarni? co to masz na mysli mówišc zboiłeœ? mógłbyœ precyzyjniej?

kroyena
24-11-2004, 07:04
Jaka fajna dyskusja i to jeszcze w "Co w Muratorze" może warto to przenieść do projektów skoro omawiamy c 14 w teorii i praktyce. :roll:

moniamario
18-10-2006, 19:01
:o POSZUKUJEMY OSÓB KTÓRE BUDOWAŁY DOM NA PDST PROJEKTU C14 ZWANY "SZEROKI" LUB "DLA WYMAGAJĄCYCH" ODEZWICIE SIĘ PLEASE

http://www.projekty.murator.pl/projekt

moniamario
22-10-2006, 19:22
co myslisz na temat projektu Muratora C14. Zwany "szeroki" lub "dla wymagających" Interesuja nas możliwe zmaiany w tym projekcie i koszty budowy

moniamario
28-10-2006, 23:00
ludzie czy ktos go buduje cz komus sie podoba czy tylko my jestesmy jego fanami

canna
29-10-2006, 20:56
http://forum.muratordom.pl/images/smiles/icon_eek.gif
jak wkleisz link do projektu, to powiem, czy mi się podoba
http://forum.muratordom.pl/images/smiles/icon_biggrin.gif

ESKIMOS
01-11-2006, 16:32
http://www.projekty.murator.pl/projekt?IdProjektu=97&IdKolekcji=23

canna
01-11-2006, 16:48
Słowo się rzekło....

http://forum.muratordom.pl/images/smiles/icon_eek.gif

z kuchni do salonu trzeba lecieć przez hol, idąc z kawą na tacy dla gości drzwi otwierać łokciem albo wołać kogoś do pomocy, siedząc na kanapie tuż za plecami ma się schody, dolna łazienka mikroskopijna.
Eskimos szkoda, że wkleiłeś ten link......

ESKIMOS
01-11-2006, 17:15
Eskimos szkoda, że wkleiłeś ten link......
Chciałaś - masz. :D

z kuchni do salonu trzeba lecieć przez hol, idąc z kawą na tacy dla gości drzwi otwierać łokciem
Łokciem skrzydło drzwi na siebie, idąc z kawą na tacy. :o
To by trzeba potrenować, zwłaszcza, że w tym czasie gość może akurat opuszczać WC!. :lol:
Ale za to jakie sypialnie na poddaszu!
Jedna ma nawet ponad 8 m2. :o
O tarasach nie wspomne - są większe od sypialni! :o
Będzie można lepić bałwany na tarasach, a ja je jak widać lubię. :D

A mówiac poważnie - nie bardzo mi sie podoba.
Jest wiele ciekawszych i tańszych w tej p.u. :roll:

milagros111
15-04-2007, 07:21
Czy buduje ktos C14 SZEROKI ? prosze o jakies informacje. :P

milagros111
19-04-2007, 15:05
Jak w praktyce wyglada mieszkanie w C14 szeroki prosze o jakies informacje?
zakupilam juz projekt tak,ze budowac go bede ,ale moze jakies rady dostane. :oops:

ekra
27-06-2007, 22:05
Też zastanawiamu się nad tym projektem i poszukujemy mieszkających.
Jakbyśmy zdobyli coś to prześlemy - i odwrotnie.

milagros111
28-06-2007, 13:02
Ja juz kupilam ten projekt ,ale jeszcze nie ruszylismy z budowa bo jestesmy w trakcie zalatwiania kredytu. Znalazlam jeden dom C14 w dzienniku budowy a buduje go Olkalybowa to zobacz. http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?p=648317&highlight=#648317

ekra
03-07-2007, 21:24
Dziękuje za podpowiedż. Gdzie budujecie ? Chętnie wymieniłabym się z Wami uwagami. Czekam na zdjęcia szerokiego z Radzymina.
Mam pewne wątpliwości i pomysły. Dlaczego wybraliście ten projekt ?
Moja kom. 603 79 63 60

milagros111
07-07-2007, 12:24
Wybralismy go troche dlatego,ze jest w miare ekonomiczny dach jest dosc prosty i podobal mi sie uklad,ze kotlownia jest przy garazu. Wprowadzilismy pare zmian tzn przedluzylismy dach nad balkonem tak zeby snieg na nim nie zalegal, pokoje te z balkonem przedluzylismy o 1metr no i mamy taras z innej strony,ale to juz nie bylo planowane tylko troche z przymusu, chodzi o to ze drzwi na taras mamy z drugiej strony czyli naprzeciwko tych co sa w planie. Jak wybieralismy projekt nie wiedzielismy dokladnie jak pada nam slonce i dlatego musielismy zmienic ten taras. Budujemy w Wegierskiej Gorce woj,slaskie.

anemonka
29-08-2007, 14:11
Wstepnie wybralismy projekt c 14 - szeroki czy ktos z was budowal na jego podstawie albo odrzucic z powodu jakis rażacych niedociagniec?? bede wdzieczna za rady http://projekty.muratordom.pl/projekt?IdProjektu=97&IdKolekcji=

milagros111
08-10-2009, 08:55
Czy buduje ktoś C14 szeroki? szukam informacji o budowie tego domu ponieważ jestem w trakcie budowy tego domu i potrzebuję jakichś informacji i rad. Z góry dziękuję

karola szeroki c14
24-05-2010, 21:13
witaj milagros111!
pisałaś, że jesteś w trakcie budowy szerokiego c14, czy mogłabyś napisać mi coś o tym projekcie?
zastanawiam, się czy go kupić ale potrzebuje szerszej wiedzy na jego temat.
dziękuje za jakiekolwiek informacje

przemot
29-10-2013, 08:11
Odkopię temat. Chciałbym wybudować dom eg projektu Murator C14 Szeroki. Czy byłby ktoś tak uprzejmy i wrzucił jakieś zdjęcia z budowy i domu już ukończonego? Z góry dzięki