PDA

Zobacz pełną wersję : MEBLE KUCHENNE - niebanalne projekty i perfekcyjne wykonanie



Joanna Glowacz
19-04-2007, 10:49
Kochani, polecałam już ekipy budowlane i wykończeniowe. Tym razem jestem zachwycona kuchnią wykonaną przez pracownię mebli VIGO z Chrzanowa(małopolskie). Otrzymałam kilka wersji projektu mebli... i miałam tylko jeden problem, który wybrać gdyż wszystkie były niebanalne i bardzo ciekawe, a przede wszystkim kuchnia zostala zaplanowana bardzo egronomicznie. W studio można liczyć na fachową pomoc Pani architekt wnętrz, zresztą nie tylko w kwestii mebli kuchennych ale i wykończenia wnętrz wszelakich :-)
Naoglądałam się u znajomych mebli wykonanych przez partaczy i nauczona doświadczeniem z tynkami i gładzią (opisywałam temat na forum)tym razem skorzystałam z poleconego wykonawcy. Najbardziej cieszy to,że kuchnia została wykonana bez żadnych usterek, żadnych zastrzeżeń z mojej strony i dopracowana jest w detalu. To chyba najlepiej wykonany element mojego domu :-) Obiecywałam, że ostrzegę przed każdym partaczem na jakiego trafię, a polecę każdego dobrego wykonawcę co też niniejszym czynię.
Cenowo kuchnia nie odbiegała od ofert innych pracowni mebli kuchennych. Udało mi się również zakupić cały sprzęt AGD po bardzo atrakcyjnych cenach. bez konieczności szukania w sklepach internetowych.
ZATEM POLECAM :-)
Z tego co wiem firma posiada wizytówkę na portalu www.kuchnie.pl, a ich adres mailowy to: [email protected]
Acha....zapomniałabym, firma wykonuje meble na terenie całego kraju.

pozdrawiam i życzę wytrwałości w budowaniu, a zwłaszcza wykańczaniu domków
Joanna

Zorka31
19-04-2007, 22:10
Dzięki piękne, akurat mi to chodziło po głowie...

glowac
24-09-2007, 20:58
dziękuję
oto ich realizacje, które udało mi się zobaczyć:
http://www.kuchnie.pl/kuchnia/kuchnie/7/137/295
bardzo zachęcające :D

edit-blondi
26-09-2007, 10:07
a jak wypadają cenowo?

Joanna Glowacz
26-09-2007, 10:25
Za fornirowane meble - ok. 7,5mb zabudowy w tym dość sporo zabudowy wysokiej (słupki)3 tandemboxy Bluma, oświetlenie, 2 przeszklone ramki alu wyszło ok. 11.000 więc po porównaniu tego z jakością i cenami konkurencji wyszło najkorzystniej.


pozdrawiam
Joanna

ewa34
10-11-2010, 17:18
Kochani, polecałam już ekipy budowlane i wykończeniowe. Tym razem jestem zachwycona kuchnią wykonaną przez pracownię mebli VIGO z Chrzanowa(małopolskie). Otrzymałam kilka wersji projektu mebli... i miałam tylko jeden problem, który wybrać gdyż wszystkie były niebanalne i bardzo ciekawe, a przede wszystkim kuchnia zostala zaplanowana bardzo egronomicznie. W studio można liczyć na fachową pomoc Pani architekt wnętrz, zresztą nie tylko w kwestii mebli kuchennych ale i wykończenia wnętrz wszelakich :-)
Naoglądałam się u znajomych mebli wykonanych przez partaczy i nauczona doświadczeniem z tynkami i gładzią (opisywałam temat na forum)tym razem skorzystałam z poleconego wykonawcy. Najbardziej cieszy to,że kuchnia została wykonana bez żadnych usterek, żadnych zastrzeżeń z mojej strony i dopracowana jest w detalu. To chyba najlepiej wykonany element mojego domu :-) Obiecywałam, że ostrzegę przed każdym partaczem na jakiego trafię, a polecę każdego dobrego wykonawcę co też niniejszym czynię.
Cenowo kuchnia nie odbiegała od ofert innych pracowni mebli kuchennych. Udało mi się również zakupić cały sprzęt AGD po bardzo atrakcyjnych cenach. bez konieczności szukania w sklepach internetowych.
ZATEM POLECAM :-)
Z tego co wiem firma posiada wizytówkę na portalu www.kuchnie.pl, a ich adres mailowy to: [email protected]
Acha....zapomniałabym, firma wykonuje meble na terenie całego kraju.


pozdrawiam i życzę wytrwałości w budowaniu, a zwłaszcza wykańczaniu domków
Joanna
Między innymi dzięki temu wpisowi, mam również super kuchnię :) , zachęcił mnie do realizacji Twój opis , jak i też kilka innych które przewijały się na forum. Jeżeli chodzi o jakość mebli i rodzaje rozwiązań to jestem super zadowolona, kuchnia naprawdę robi wrażenie i w tej firmie nie ma problemów z rzeczami nietypowymi . Jeżeli chodzi zaś o ceny , to faktycznie Vigo jest konkurencyjne w porównaniu z dużymi sieciowymi salonami- a sprawdziłam to na własnym przykładzie iż materiały są takie same, nawet granit biorą z tego samego miejsca. Z tego co wiem, mają linie mebli i droższych i tańszych , wszystko zależy tylko od tego ile chce się wydać , co sobie w tej kuchni zażyczymy , jakie materiały zostaną użyte, robią na tyle dużo projektów iż każdy na pewno znajdzie coś dla siebie. pozdrawiam

wolny słuchacz
19-07-2011, 14:11
Witam wszystkich zainteresowanych.
Od jakiegoś czasu przeglądam sobie wpisy na forum muratora dotyczące wykańczania pomieszczeń mieszkalnych i muszę stwierdzić, iż bardzo mi one pomagają w podejmowaniu decyzji. Ponieważ jestem akurat na etapie wykańczania pomieszczenia kuchennego i mieszkam w okolicach Chrzanowa bardzo zainteresował mnie wątek zakupu mebli kuchennych w jednej z chrzanowskich firm - VIGO. Powyższe opinie są im bardzo przychylne co zachęciło mnie oczywiście do odwiedzenia ich stronki, która również jest bardzo zachęcająca. Poszperałem nieco w internecie i o dziwo znalazłem raczej odmienne opinie innych klientów tejże firmy, dla zainteresowanych: cylex, opinie meble vigo (trzeba wejść w kopię bo już ktoś zdążył je wykasować). Temat jest zastanawiający więc drążąc dalej wypytałem znajomych i niestety potwierdzili opinię niepochlebne. Może moje przedmówczynie nie pisały o Vigo z Chrzanowa tylko o jakiejś innej ale z tego co wiem to drugiej takiej nie ma.
Pozdrawiam

agnieszka k.
24-07-2011, 12:05
bez usterek tego bym nie powiedziala montaz do trzech miesiecy potrafi trwac i nie doczekasz sie ekipy, moja ciotka miała z nimi doczynienia opinie tez nie ciekawe maja

agnieszka k.
24-07-2011, 12:06
zasugerowała ja cena bo byla dosc przystepna wiec jak mowi stare powiedzenie: co drogie to tanie :) wyboru dokonajcie sami

agnieszka k.
24-07-2011, 12:10
studio jest bardzo zachecajace ale nie wszystko złoto co sie świeci

aneta wolska
24-07-2011, 12:24
Witam.
Włączę się do dyskusji na temat tej firmy bo akurat byłam u nich na studio. Mieszkam w Krakowie ale szukam tańszego wykonawcy mebli kuchennych bo chyba wszyscy wiedzą jakie w Krakowie są ceny. Koleżanka, z którą pracuję podpowiedziała mi żebym pojechała do Chrzanowa bo jest tam kilka studi kuchennych i na pewno coś wybiorę zwłaszcza, że cenowo jest o wiele taniej. Ale do rzeczy. Byłam również w sklepie Vigo i byłam świadkiem sceny - jak jakiś facet miał pretensje o to, że nie przyjechali do niego w umówionym terminie i to na poprawki. Zmyłam się stamtąd bo na wyrzucenie pieniędzy w błoto to ja nie mam. Znalazłam dobrą firmę w Chrzanowie, która ma lepsze opinie ale jestem dopiero na etapie projektów. Jak wszystko pójdzie ok to napiszę co to za firma.

ewa34
30-11-2011, 17:40
troszkę się zbierałam , ale czas coś napisać , dawno mnie nie było, domek skończony, ale to co tu widzę to mała paranoja, przeprowadziłam małe śledztwo i co się okazało....p.Agnieszka K. specjalizuje się we wpisach dotyczących kuchni i poleca swojego stolarza , nie dziwię się iż Vigo jej przeszkadza :), niektórzy mieli napisać niby o firmie z Chrzanowa , która ma lepsze opinie, ciekawi mnie to - wszystkie negatywne opinie pojawiły się tutaj w jednym miesiącu , a nawet w jednym tygodniu ... bardzo ciekawe...............wkurza mnie to , bo sama korzystałam z tego forum , kiedy zamawiałam kuchnię, poleciłam tą firmę potem moim znajomym którzy się budowali i to nie jednym, też było ok, nie wiem o co tu chodzi , a logowanie się Wolnego słuchacza, który tylko wchodzi po to tylko by tą jedną negatywną opinię dodać , to już masakra . Jak sprawdziłam jeszcze przez zamawianiem kuchni , w Chrzanowie panuje jakaś paranoja, czarny PR rządzi, firmy kuchenne z Chrzanowa raz po raz miały tylko negatywne wpisy, nie dziwię się iż to usuwają (jak to czytałam , to aż trudno uwierzyć co tam się wypisuje ) dziwne jest to , ze tak niby żle wszyscy robią te meble,a jakoś nie zamykają interesu, a tu wynikałoby z tego iż mega kaszankę odwalają....????? Najzabawniejsze są opisy iż ktoś , gdzieś . coś itd słyszał, ja robiłam tam kuchnię , wiem ,ze kilka osób , które zachęciły się moją kuchnią również stąd , też tam robiło i jakoś nikt mnie nie zabił za to kogo poleciłam , kuchnie od nich są naprawdę piękne i to w rozsądnych pieniążkach , pewnie i im się zdarzają wpadki , ten nie ma reklamacji, kto nic nie robi :) , ale gdybym miała jeszcze raz wybierać wykonawcę , na pewno byłoby to Vigo, jeżeli ktoś ma wątpliwości , chętnie pochwalę się moją kuchnią, co by nie robić reklamy, zapraszam na priva - to tyle :)