PDA

Zobacz pełną wersję : Zmiany w prawie budowlanym



tdxls
20-06-2003, 10:29
W lipcowym numerze Muratora opis zmian w prawie budowlanym jest cieniutki. Pisanie ogólników może jest dobre w gazetach codziennych, ale w tak specjalistycznym wydawnictwie jest nie na poziomie. Takie informacje można zawrzeć w 3 góra 4 zdaniach. Proszę o szczegóły.
Redakcjo popraw się.

Teska
20-06-2003, 11:19
tak pomyślałam,ze Radakcja bardzo sie spieszyła...i jak to sie mówi 'po łebkach" potraktowała wszystko... :-?

AgnesK
09-07-2003, 20:39
Zgadzam się w całej rozciągłości - wszystko i nic. Zdaje się, że najwięcej powinno być dla, pewnie najszerszego grona czytelników "M", więc zwykłych maluczkich inwestorków budujących w znoju swe domy. Złożyłam 2 tyg. temu wniosek o war. zabudowy zwlekając (tylko kilka dni, ale zawsze) do ukazania się nowego nr M i mając nadzieję, że coś mi wyjaśni a nie wyjaśnił nic (podobnie jak pani w urzędzie).... (może i ona służyła radą autorowi artykułu...? :( )

awt
27-08-2003, 11:07
A nie lepiej udać się albo zadzwonić do regionalnego, powiatowego Urzędu Nadzoru Budowlanego i wszystko tam powiedzą i znacznie lepiej niż w Muratorku. Ja mam szczęscie bo w budynku gdzie pracuję jest taki urząd i mam tam sporo znajomych, więc chociaż jeszcze nie zacząłem budowy to o sprawach papierowych myślę jak najbardziej pozytywnie ( ma mi kto napisać skargę poduczyć przytoczyć paragrafy itp.)

AgnesK
27-08-2003, 12:37
No widzisz awt, a nie wszyscy mają to szczęście.
No ale w nr 9/03 jest napisane duuużo (jeszcze dokłądnie nie przeczytałam, więc nie wypowiadem się dokłądniej)

marek200
28-08-2003, 08:18
Cześć.
Ja pracuję w Urzędzie w Wydziale Budownictwa. Jeśli macie jakieś problemy to możecie napisać na naszego nieoficjalnego e-maila:
[email protected]
Pa :lol:

Alanta
04-09-2003, 11:48
Niezły artykuł jest w Wyborczej w dziale dom: "Nowelizacja prawa budowlanego"
http://www2.gazeta.pl/dom/1,22106,1647557.html