PDA

Zobacz pełną wersję : projekt NINA pracownia ARCHIPELAG



sylwik
20-06-2003, 11:49
Rozpocząłem budowę domu według tego projektu. Czy ktoś też go buduje lub ma taki zamiar? Ewentualnie jakieś uwagi.

Aleksandryta
20-06-2003, 12:15
Nie buduje wedlug tego projektu. Szukam projektu domu PARTEROWEGO. Bardzo ladny projekt, ale:1) gdzie jest kominek :o 2) czy wymiary pomieszczen na poddaszu to po podlodze?

Jagna
20-06-2003, 20:46
Jak zobaczyłam ten dom na obrazku powiedziałam sobie: to jest to. Byliśmy z mężem niemal zdecydowani, ale przy bliższym przyjrzeniu się zauważyliśmy pewne braki: gdzie jest kominek (jak pisała Aleksandryta) - podobno jest. Brak toalety dla gości - w takim układzie goście będą chodzili do Waszej "prywatnej" łazienki, chyba, że planujecie spać na górze. Zabrakło nam też garderoby przy sypialni. No i nadal nie wiemy co to za pomieszczenie pod schodami. Duże z okienkiem....ale co tam ma być? :o Pewnie już powyjaśnialiście te wątpliwości a nam jakoś one wtedy zostały i jeszcze tego samego dnia wybraliśmy D20a Muratora, który ma podobną powierzchnię i też piękny taras. Życzę powodzenia, dom z pewnością będzie robił furorę w okolicy, bo jest wyjątkowo urodziwy. Nie będziemy budowali Niny, ale z pewnością zostanie mi do niej ogromny sentyment :P Gratuluję gustu.