PDA

Zobacz pełną wersję : Moj domek - ALA II z Archipelagu



20-04-2007, 09:34
Wprowadzilismy sie w pazdzierniku. Jeszcze nie wszystko skonczone ... przede wszystkim brak tynkow zewnetrznych, ale .... brak fachowcow niestety i nie zdazylismy.

Link do albumu ( 60 zdjec ).

http://zuziam.fotosik.pl/albumy/172832.html#e


Pozdrawiam.

Grzebiuszka
20-04-2007, 13:25
Witamy :)

bardzo ładny domek i wnętrza oczywiście też :):)
Troszke Wam zazdrościmy bo najgorsze macie już za sobą, wykańczanie domku to już czysta przyjemność :) może nie dla portfela ale zawsze :):)

Psiaki cudowne :D

pozdrawiamy :)

prystelka
21-04-2007, 19:34
Zuziu, duży plus za kwiaty i zwierzęta.Widać że kochasz psy.W twoim domu zawsze będzie tętniło życiem z racji twojego zamiłowania do fauny i flory :wink: Podoba mi się kolor ścian w sypialni - oliwka.Możesz napisać jaka to farba i jaki kolor? :lol:

24-04-2007, 09:47
Zuziu, duży plus za kwiaty i zwierzęta.Widać że kochasz psy.W twoim domu zawsze będzie tętniło życiem z racji twojego zamiłowania do fauny i flory :wink: Podoba mi się kolor ścian w sypialni - oliwka.Możesz napisać jaka to farba i jaki kolor? :lol:

Dziekuje za mile slowa.

Kolor scian w sypialni to " zielen mchu " - jest duzo ciemniejszy od oliwki, ale bardzo przyjemny i cieply....

Pozdrawiamy.

Psiaki uwielbiam wprost. Marzylam o domu tez ze wzgledu na to, zeby miec ich jak najwiecej. Mam tcztery w tej chwili.
Trudno przy tym utrzymac porzadek, ale juz za kilka dni duze trzy sunie ida na dwor do kojca i budek, wiec bedzie sporo mniej pracy.

AgataL
24-04-2007, 10:34
Fajny domek. Widzę, że jeszcze sporo do zrobienia ale najważniejsze, że jest gdzie spać i jeść :wink: Bardzo mi sie podoba zieleń w Twojej sypialni. Napisz proszę jakiej firmy jest ta farba i czy sie dobrze kładzie. Ile warstw nakładałaś? Też myślę o takim odcieniu stąd te pytania.
Pozdrawiam i zyczę powodzenia na dalszej drodze urządzania domciu.

jezzmam
24-04-2007, 13:10
Dom śliczny,wnętrza powoli się wykończy :D a ja mam pytanko odnośnie psów: czy Twoje psy mieszkają cały czas w domu?? czy w związku z tym masz wszędzie płytki na podłogach,tzn,w części domu gdzie są psy?? pytam bo ja mam hodowlę psów i na razie jesteśmy "na parkietach", które źle znoszą obecność psów a w nowym domku właśnie myślałam,żeby były same płytki na podłogach.
Jak psy sobie na nich radzą z chodzeniem?? nie za zimne one sa ?? czy masz podłogówkę ??

26-04-2007, 12:04
Dzieki znowu ..... :oops: Prawda, ze w srodku jeszcze sporo do zrobienia...

Farba jest piekna, ale tej naszej firmy nie polecam. Nie pamietam nazwy, ale zobacze w domu i jutro napisze. Na scianach zostaly smugi, co mojemu mezowi odbiera sen z powiek i .... szykuje sie do ponownego malowania...Farba byla kladziona dwukrotnie.

Psiaki sa narazie jeszcze w domu - mam 4 sunie. Trzy duze pojda do budek na dwor, ale wlasnie je konczymy budowac.
Kafle mamy wszedzie oprocz 3 pokoikow ( 2 sypialnie i gabinet - tu sa panele ).
Radza sobie super - nawet dwie moje sunie, ktore maja tylko po 3 lapki ( sa zabrane ze schronisk, bo nikt ich nie chcial... ).
Ale mamy w domu ogrzewanie podlogowe, wiec chetnie leza bezposrednio na kaflach.
Tylko, ze jesli bys sie zdecydowal na kafle, to i tak psiaki beda mialy dywaniki.... a utrzymac w czystosci duzo latwiej niz panele czy parkiet.