PDA

Zobacz pełną wersję : kupno dachowki



rafal477
20-04-2007, 22:42
witam serdecznie chce kupic dachowke tylko niewiem na jaka firme sie zdecydowac.prosze o porade. dziekuje i pozdrawiam :D.dzidyaekuje wszystkim za dorady.ja na pierwszym miejscu stawiam jakosc a reszta pozostaje na drugim miejscu.chodzi mi o jak najlepsza firme i niewiem na jaka sie zdecydowac.poprostu nieznam sie na tym.chodzi mi o konkretne typy firm ktore produkuja wmiare dobrej jakosci dachowke za rosadna cene.dodam ze chce dachowke ceramiczna.dzieki za rady i pozdrawiam.

malgoss
21-04-2007, 09:15
Przede wszystkim szukasz w sieci lub hurtowni co jest dostępne, następnie wrzucasz producenta i model w wyszukiwarkę forum i masz odpowiedzi zadowolonych mniej lub bardziej :wink:

aleksandra1
21-04-2007, 09:17
Polecam Roben.

Ania i Heniu
21-04-2007, 14:38
My również zdecydowaliśmy się na dachówkę z Robena. Na stronie Robena możesz oglądnąć sobie wszystkie kolory i dopasowac do elewacji.

Natalia Stanko
21-04-2007, 15:54
taa, Robena dostaniesz w 2008 r.
Malgoss ma racje - sprawdź jaka dachowka jest dostępna, na jaką cię stać (ceny od 36 za Robena do 120zł/mkw), jakie twoje preferencje estetyczne.
Ja mam Bogena Innowo12.

Ania i Heniu
22-04-2007, 19:10
No właśnie, kazdy tak straszy że trzeba czekać nie wiadomo ile. Nam tez w wielu hurtowniach mówili ze Roben za ok. 5 miesięcy a trochę pojeżdziliśmy, poszukaliśmy i znależlismy od ręki dokładnie taka jaka nas interesowała czyli czarno-brązową i w dodatku po cenach z przed podwyżki. Dlatego proponuje odwiedzić wiele punktów sprzedazy