PDA

Zobacz pełną wersję : Nielegalna kanalizacja



bladyy78
21-04-2007, 09:21
Czy ktos sie orientuje ile wynosi kara za wpicecie sie nielegalnie do kanalizacji?
Ja mam na działce dziwną sytuacje za płotem dokładnie 5 metrów od domy mam kanalizacje do której nie moge sie podpiąć bo AQUA nie uznaje pełnomocnika tej posesji, tzn prawdziwy właśćiciel tej działki, a raczej nie urzytku (działka nigdy nie bedzie budowlana bo stoja na niej słupy wysokiego napiecianie) nie żyje od 20 lat jego spadkobiercy wyjechali do Izraela i opieke nad tą działka powierzyli sasiadowi który opłaca za ta działke podatki. Najdziwniejsze jest to że zgode potrzebna do zblizenia budynku na odległosć 1.5m otrzymałem od tego sasiada i Urzad Miejski nie miał zadnych przeciwskazań tak samo było z Elektrownia. Jedynie AQUA nie uznaje sasiada za właściciela i rząda od niego jakiś konkretnych papierów na to ze jest własnie pełnomoćnikiem tej działki, sasiad oczywiście zadnych papierów na to nie ma oprucz kwitków na których widnieje jako opłacajacy tą działke. Ale AQUIE to nie wystarcza dlatego chce sie wpiąć nielegalnie do tej kanalizy i pózniej to zalegalegalizować. I właśnie takie nielegalne wpiecie mogło by byc najszybszym rozwiazaniem. Tylko czy dało by sie tą wcinke zalegalizować i ile wyniosła by kara.

Anisia3
21-04-2007, 10:09
Słyszałam, że legalizacja kosztuje 5 tys. Ale to chyba dotyczyło zaszłości sprzed kilku lat. Nie wiem jakby było z nowym nielegalnym wpięciem.