PDA

Zobacz pełną wersję : Konkursowy- moje marzenie



cohed
22-04-2007, 11:03
Witam wszystkich forumowiczów.Mieszkam na południu Wielkopolski wraz z żoną i 11 letnią córką.Gnieżdzimy się w malutkim M3 na 39m.Jednak rok temu dokonaliśmy zakupu 10 arowej działki na obrzeżach miasta w cichutkiej malowniczej okolicy.Jest pięknie-śpiewają ptaszki,pełno zieleni nawet rolnicy nieopodal uprawiają pola-jak na wsi.Postanowiliśmy zbudować nasz własny dom.Wybór padł na M02 konkursowy z kolekcji muratora-zakochaliśmy się w nim od pierwszego wejrzenia.Oczywiście dokonalismy trochę zmian.Jesteśmy na załatwiania pozwolenia na budowę ale już gromadzimy materiały budowlane bo ceny poprostu głupieją.

jabko
22-04-2007, 14:15
Witaj.
I powodzenia ... zwłaszcza z tym gromadzeniem materiałów.

Bo Ty gromadzisz więc one drożeją więc Ty szybciej gromadzisz więc one szybciej drozeją ..." i tak kur... do zajeb...." - Nic Śmiesznego :lol:

Żelka
22-04-2007, 14:17
Witaj cohed!
Dobrze trafiles, bo tu spelniaja sie marzenia... :P :wink:

halszka.ka
22-04-2007, 19:37
cohed - witaj 8)
i chodź na stronkę
http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?t=39750

ja też buduję Konkursowego, a w Kępnie czasem bywam, mam tam brata :lol:

frosch
23-04-2007, 13:17
witaj :D
trzymamy wszyscy kciuki 8) :)

cohed
01-05-2007, 21:02
Witaj halszka.ka.Na forum o konkursowym bywam często ale jako obserwator. Nie mam zabardzo nic do powiedzenia ponieważ dopiero zaczynam "maraton". Ale podziwiam wszystkich "konkursowiczów" że pomagają sobie na wzajem i spełniają marzenia.Może i mi się poszczęści i uda się wznieść wymarzony dom.[/b]

zygmor
18-06-2007, 21:26
cohed,
Witaj miło powitać tu coraz nowszych budowniczych, tych co kończą ubywa, więc nie może być zastoju.
Pozdrawiam i zapraszam do czytania, jak się umie szukać, to sporo można znaleźć.
Jeszcze raz pozdrawiam i witam wśród starych wyjadaczy.