PDA

Zobacz pełną wersję : BUDOWAĆ czy CZEKAĆ ?



Stangra
22-04-2007, 12:55
Witam,
myślę, że jest to problem, który dręczy wiele osób, które planowały albo planują rozpoczęcie budowy własnego domu w 2007 roku.Dlatego bardzo Was proszę piszcie, pomóżcie rozwiać wątpliwości niezdecydowanym, podjąć decyzję takim osobom jak ja:
mam działkę, projekt i wszystkie dokumenty ( jutro mogła bym rozpocząć kopanie fundamentów) i na dzień dzisiejszy nie mam JESZCZE żadnych zobowiązań kredytowych (załatwienie wszystkich formalności to kwestia 2 tygodni), no i oczywiście mam murarzy a na obecną chwilę nie mogę się zdecydować CO ROBIĆ ?. Przerażają mnie ciągłe skoki cen, nie wspomnę o zapisach na materiały budowlane lub po prostu ich brak.
Czy świat oszalał? Czy będzie lepiej CZEKAĆ, jeśli tak to na co, co może się zmienić?, czy może być tylko gorzej ?
Błagam nie odsyłajcie mnie do wróżki. Stangra :P

fato
22-04-2007, 13:15
Ja Ci mogę powiedzieć tylko jedno buduj i się nie zastanawiaj bo puźniej może być już za późno tym bardziej że masz juz ekipę i pozałatwiane sprawy papierkowe. Ceny materiałów raczej nie stanieją a tym bardziej pracę nad nimi i prace budowlane więc nie wiem na co masz czekać. Chyba że nie chcesz mieć swojego wymarzonego domku.??????

13023209
23-04-2007, 07:35
Budować i to czym prędzej. Z cenami będzie jeszcze gorzej.

Stangra
30-04-2007, 13:42
Witam, bardzo dziękuję za opinię i radę
jednak chyba się myliłam :oops: nie jest to chyba aż tak poważny problem i porywający temat dla osób planujących budowę. Ja nadal jestem niezdecydowana i mam nadzieję że rynek budowlany trochę się uspokoi wtedy łatwiej będzie podjąć decyzję. Pozdrawiam