PDA

Zobacz pełną wersję : projekt NIKODEM pracownia ARCHETON



e-Mandzia
23-04-2007, 17:03
Czy ktoś buduje Nikodema z Archetonu ?
Chyba nikt, bo szukałam już tyle czasu i na forum i na stronie pracowni architektonicznej i nic :cry: albo wybrałam taki pasztet, który nikomu się nie podoba, albo sama nie wiem. Działkę mam na wsi, więc chciałam taki projekt, który pasowałby do otoczenia i sprawiał wrażenie jakby tam zasze był. Mam niefortunnie położoną działkę bo z dwóch stron ciemną: od wschodu śiana lasu, od północy skarpa i droga - oj nie łatwo było coś rozsądnego znaleźć, a jak już znalazłam i mężowi się spodobał, to okazuje się, że chyba tylko nam dwojgu się podoba, bo nikt inny go nie chce, tylko my. No chyba, że ktoś odpisze. Nikodemowcy! odezwijcie się jeśli jesteście :roll:

Pozdrawiam

kristovik
13-10-2008, 20:42
Czy ktoś buduje lub zamierza budować ten dom? Prosiłbym o zdjęcia, ewentualnie o przybliżone koszty budowy. :)

Wojtek9/7
20-05-2009, 15:57
My wlaśie zaczynamy w czerwcu pozwolenie mamy od 01.04 ale teraz dopiero wchodzi ekipa. Nasze zmiany to wydluzenie garazu o 1,5m. Masz racje nie spotkalem nikogo kto go buduje ale mnie ten projekt bardzo odpowiada jest prosty, a zarazem bardzo układny i w środku dużo przestrzeni wszystko dzięki temu że podstawę tworzą dwa kwadraty. No i chcemy zadaszyć taras. Obecnie zwozimy materialy.
Prosze o info nt Czarującego może być na prv bardzo chciałbym poznać budujących ten dom.

e-Mandzia
20-05-2009, 16:01
Wojtek9/7, chyba jednak inny dom mamy :( - nazwa wprawdzie taka sama ale my nie mamy garażu w domu, tylko wolnostojacy.

Czy o Nikodema z Pracowni Archeton chodzi ?

PS
My już mieszkamy od 1 października ubiegłego roku :D

Wojtek9/7
20-05-2009, 18:30
dziękuje.
Masz rację trzeba czytać uważnie. Z drugiej strony to jest tych NIKODEMOW ja mam projekt z STUDIO ATRIUM. ALE wasz projekt też jest super.
Pozdrowienia. :wink: :lol:

Wojtek9/7
20-05-2009, 18:33
Przzynajmniej po długim oczekiwaniu cos sie ruszylo na forum NIKODEMOWCÓW jak to nazwalaś. Pomimo tego, że każdy z innej pracowni.