Zaloguj się

Zobacz pełną wersję : puste meble. . .



geneq13
25-04-2007, 18:22
mam problem z pustymi meblami w pokojach . . .
jestem swiezo po remoncie i nie mam pomyslu co zrobic z ta pustka?
w gre wchodzi zakup ciekawych produktów itp
z gory thx

merry12
25-04-2007, 18:35
witaj
taka pustke mozesz wypelnic drobnymi przedmiotami . . np. obrazkami, miskami itp wedle uznania
jezeli szukasz czegos konkretnego wejdz na www.topdecor.pl
tam napewno znajdziesz cos dla siebie :) tak byli w moim przypadku
pozdrawiam

sconosciuta
25-04-2007, 18:51
Jestem z natury minimalistką i uważam ze im mniej tym lepiej.Zainwestuj w cos naprawdę ciekawego i powoli uzupełniaj półeczki.Nie ma nic gorszego niz masowe nabywanie czegokolwiek aby puste miejsca zapełnić.A poki co poustawiaj małe wiosenne kwiatki w fajnych doniczkach:):):)

syberia
25-04-2007, 19:30
Ja chce bardzo miec jakis stary kawałek architektury np jakis rzezbiony gzyms kawałek jakiegos portalu kiedys bylam na cmentarzu i cos takiego leżalo w krzakach ale sie nie odważylam choc jestem niewierząca

izat
25-04-2007, 20:01
Ja chce bardzo miec jakis stary kawałek architektury np jakis rzezbiony gzyms kawałek jakiegos portalu kiedys bylam na cmentarzu i cos takiego leżalo w krzakach ale sie nie odważylam choc jestem niewierząca

:D

Mufka
26-04-2007, 10:00
mam problem z pustymi meblami w pokojach . . .
jestem swiezo po remoncie i nie mam pomyslu co zrobic z ta pustka?
w gre wchodzi zakup ciekawych produktów itp
z gory thx
Wyrzucilas ksiazki podczas remontu? :lol: :wink:

zielony_listek
26-04-2007, 11:15
mam problem z pustymi meblami w pokojach . . .
jestem swiezo po remoncie i nie mam pomyslu co zrobic z ta pustka?
w gre wchodzi zakup ciekawych produktów itp
z gory thx

Ha, ha, mogę dać Ci połowę moich :-)

A swoja droga dostałam kiedys figurkę porcelanową od Ciotki, u niej nie pasowała (szczerze mi to przyznała :-). Jak ja u mnie zobaczyła córeczka znajomych, to oczu nie mogła oderwać. No i paskudna figurka znalazła sie we właściwych rękach :-)

Nie spiesz się za bardzo, z czasem zapełnisz półki książkami, płytami CD, pamiętkami z podróży, prezentami od znajomych.
Na pewno masz jakies zdjęcia, może wybrac kilka i ustawić? Plus taki, że zdjęcia w ramkach można zmieniać - nie znudzą Ci się :-)

Warto na pewno jakieś wazony czy dzbanki kupić - idzie wiosna więc świeże kwiaty będą najpiekniejsza dekoracją :-)

Pozdrawiam
zielony_listek