PDA

Zobacz pełną wersję : Jak sprawdzić ekipę?



ambroma
26-04-2007, 10:21
Za radą Zelijki wprowadzam temat ponownie :D

Witajcie, dostałam przez forum kontakt do ekipy, która jest zainteresowana podjęciem współpracy. Mamy się spotkać po majowym weekendzie aby przekazać projekt do kalkulacji kosztów. Ponieważ nic o nich nie wiem trochę się boję czy umiem ocenić ich fachowość. O co pytać, jak zachować się w takiej sytuacji? Facet powiedział, że może przywieźć zdjęcia domów które budował (są z gór), ale to chyba za mało? Czy nalegać na jakieś rekomendacje?
Proszę poradźcie, bo jestem zielona i łatwo mnie "zrobić"
Dzięki.

A przy okazji: podobno budują czy budowali w okolicach Płońska / Nasielska. Majster nazywa się Zbigniew Pierzga. Są podobno z Łącka (nowiosądeckie) Może ich ktoś zna?

Rufio_r
26-04-2007, 11:28
Moim zdaniem warto poprosić o jakieś rekomendacje, warto obejrzeć dom (może domy), które oni wybudowali i porozmawiać z właścicielami jak wyglądała ich praca, czy są z nich zadowoleni, itp. W końcu jeśli wykonawca był w porządku, to bez problemu powinien zgodzić się na taką "wizytę referencyjną", chyba, że ma coś do ukrycia... :wink:

Ostatnio natknąłem się na taki artykuł: http://www.muratordom.pl/budowa-i-remont/przed-budowa/jak-wybrac-wykonawce,6320_213.htm
Warto przeczytać...