PDA

Zobacz pełną wersję : Okna PCV i firma Budvar



kaloryfer2007
26-04-2007, 16:07
Zamierzam wymienić stare okna na nowe z PCV firmy Budvar,system Elegance Premium 6-co komorowe bez ołowiu.
Może ktoś ma jakąś wiedzę na temat samej firmy,jak również oferowanego przez nią produktu.Jeżeli nikt się nie zetknął z firmą Budvar to może ma wiedzę, gdzie takie informacje mógłbym uzyskać.Z ulotek rozprowadzanych przez firmę niewiele można się dowiedzieć.Zresztą każda sroka swój ogon chwali.Za każdą informację będę wdzięczny.Pozdrawiam MG.[/url]

androzek
28-04-2007, 10:27
Kupowałem 7 lat temu okna z Budvaru z profili Thyssen.Opóźnienie było duże ale sprzedali z pół ceny i firma wyszłą z twarzą.Okna dokonałe.
Teraz buduje dom i wstawiłęm okna Budvaru ale na Trocalu 5-komorowe.Wyglądają dobrze.Mam nadzieję,że są tak dobre jak Thysseny.

aqep
28-04-2007, 21:34
Firma sprawdzona. Okna porzadne..wazne by przypilnowac ekipe ktora bedzie montowac...

budowlaniecPRV
12-07-2010, 12:57
Niestety mam inne zdanie. Firma kiepska NIE POLECAM

panfotograf
12-07-2010, 13:42
Jeden Pan też mi się skarżył na okna od nich - nie był zadowolony, chodziło o jakieś nieszczelności przy oknach balkonowych (z tego co pamiętam)

trigga_8
27-07-2010, 12:21
Widać, że niektórzy z panów specjalnie wchodzą tylko na wątki o tej firmie, żeby narobić im czarnego PR-u. Tyczy się to pana budowlańca, który ma 2 posty i tylko o firmie Budvar. Shame of U. Nie ładnie tak robić antyreklamę!!

SienickiA
01-03-2019, 17:47
Niestety odświeżam wątek. Niestety nie polecam okien HS - T-slide, powód prosty: odpadająca okleina z części stałej okna! Odpowiedź serwisu po wysłanych zdjęciach była niepoważna: twierdzili, nie będąc na miejscu, że nie uznają gwarancji, bo uszkodzenie jest mechaniczne. No cóż, pozostaje dochodzić swoich praw, a okien - jak i firmy, nie polecam!

Poniżej zdjęcia:
427549

IVO333
01-03-2019, 18:52
To nie jest odklejająca się okleina tylko listwa zaślepiająca skrzydło wypina się z zatrzasków. Dość powszechna wada w niektórych systemach a lekarstwem jest wklejanie jej na klej lub silikon.

finlandia
01-03-2019, 19:32
To nie jest okleina. To zatyczka (osobny element) wciskany w to miejsce. Miałem podobny przypadek w innej firmie. Nie było problemu z naprawą.
W tym przypadku odpowiedź Budvaru jest faktycznie żenująca.

pchelek
05-03-2019, 19:57
lepiej miec dziury w scianie niz okna z tej firmy - taniej i zdrowiej

pvcwindow
08-03-2019, 13:56
Dopytaj się dobrze o gwarancję jak ją realizują i wszystko co związane z serwisem , bo może być cienko jak przyjdzie problem , upewnij się .