PDA

Zobacz pełną wersję : dlaczego moje fugi są białe??



marzena&tomek
26-04-2007, 18:46
Mamy fachowców,którzy nie potrafą robic kolorowych fug na podłodze :( Za każdym razem zamiast brązu mamy kolor siwo-bały.Co oni robią nie tak?
Jaki sens w końcu kupować kolorową fugę jak w rezultacie i tak jest biała

slawkin
26-04-2007, 21:03
A na pewno masz fachowców??
Czy tylko "fahówców"?? :):):)

marzena&tomek
26-04-2007, 21:41
A na pewno masz fachowców??
Czy tylko "fahówców"?? :):):)
No myslałam,że mam fachowców,ale tak jak sugerujesz najwidocznej mamy fahofcuf :wink:
Ale może ktoś mi podpowie jak zniwelowac to siwe świństwo

SAVAGE7
27-04-2007, 07:21
masz flachowców :wink: . a zniwelować fugi tzn. wyskrobać wszystko bo innej możliwości nie ma.

marzena&tomek
27-04-2007, 07:28
masz flachowców :wink: . a zniwelować fugi tzn. wyskrobać wszystko bo innej możliwości nie ma.
Przede wszystkim zadaję pytanie ,co oni robią żle,że te fugi tak wyglądają,??
Ok wyskrobię,ale czy następnym razem kiedy położą fugi czy nie bedzie to powtórka z rozrywki :wink:

Witos
27-04-2007, 07:39
Przy fugowaniu najważniejszą sprawą jest czystość narzędzi i materiału. Trzeba sprzątnąć wszystkie pyły po tynkowaniu czy gipsowaniu. Po fugowaniu nie ma mowy o gipsowaniu czy innym szaleństwie w białym proszku.

kaczorek.
27-04-2007, 08:15
wyszla mi podobnie fuga w garażu ( z brązowej biaława) jak zrobiłem ja zabardzo rzadką zbyt wiele wody dolałem do fugi a nie miałem więcej fugi żeby zagęścic :oops:

bwmk
27-04-2007, 08:49
nasi znajomi też mieli taki problem. Zamiast brązu siwa fuga. Byli załamani. Z braku kasy nic z tym nie robili. Ktoś impowiediał,że z czasem(częste mycie) zrobi się taka jak ma być. I tak się stało-brąz aż miło patrzeć

marzena&tomek
27-04-2007, 09:04
nasi znajomi też mieli taki problem. Zamiast brązu siwa fuga. Byli załamani. Z braku kasy nic z tym nie robili. Ktoś impowiediał,że z czasem(częste mycie) zrobi się taka jak ma być. I tak się stało-brąz aż miło patrzeć
dzięki :D włąśnie spróbowałam domestosem i chyba zaczyna schodzic,ale musze porządnie poszorowac szczoteczką :D

bwmk
27-04-2007, 09:09
cieszę się, że mogłam pomóc :) . Znajomi używali zwykłego płynu do mycia płytek, po co wdychać ten smród. Z każdym myciem było lepiej. Zyczę powodzenia