PDA

Zobacz pełną wersję : cegła rozbiórkowa...czy warto kupować???



daggulka
30-04-2007, 17:07
Znalazłam taką oto ofertę kupna cegły:
Cegła rozbiórkowa- nadaje sie na kominy i na scianki działowe. Sprzedałem jej już 6000sztuk. Byli murarze i oglądali ją i byli z niej bardzo zadwoleni. Cegłe można obejrzeć. Moge dodać że jest to cegła szybowa jak sie ją uderzy to dzwoni i nie pęka. Możemy sie umówić telefonicznie. Pozdrawiam. Szczegóły spotkania możemy umówić telefonicznie.


Nie ukrywam, że cena zwala z nóg (0,50zł za sztukę :o ) , zdjęcia oglądałam (w dobrym stanie jest...nie popękana , niezbyt poobijana...tylko nieco brudna od starej zaprawy)....kurcze, co sądzicie o cegłach rzbiórkowych....warto kupować czy nie?

iwonaszczytno
30-04-2007, 17:19
Jeżeli w dobrym stanie i nie zawilgocona to czywiście warto nie raz zdarza się że ta stara jest dużo bardziej wytrzymalsza od nowo robionej , a że trochę brudna od zaprawy nieszkodzi bo do tego jest

daggulka
30-04-2007, 17:28
Ja właśnie też słyszałam, że ta "stara" to porządniej wykonana i wytrzymalsza.... jeszcze ktoś "za" ? Czy ktoś "przeciw"?

daggulka
30-04-2007, 20:26
no właśnie dlatego umówiłam się na jutro na obejrzenie tego "cuda" :lol: ....zobaczymy, zabierzemy jedną do pokazania majstrowi i wspólnie wtedy zdecydujemy :wink:

marcin252
30-04-2007, 22:31
ja też kupiłem, ale do d..y się nadaję dzowni jak dzwon ale jest niewymiarowa jedna od drugiej jest o 2, 3 cm dłuższa lub węższa, zrobiłem z nij tylko podkład pod nadproża, a z reszty zrobię grilla, także zwróc uwagę na wymiary bo to bardzo ważne, pozdrawiam

daggulka
01-05-2007, 10:47
byłam, zobaczyłam...zawiozłam majstrowi do pooglądania....stwierdził że się nada, więc kupiłam po 0,50 zł za sztukę...2000 sztuk..... kwota która została mi w kieszeni to 2200

pozdrawiam, smoczyca