PDA

Zobacz pełną wersję : Co sadzicie o kredycie w DomBanku??



cassie
03-05-2007, 13:34
Witam, pracuje i mieszkam w Birmingham ale zamierzam wrocic do kraju za kilka lat, najlepiej oczywiscie wrocic na swoje, a nie wynajmowac jak w anglii. Zdecydowalismy sie zaciagnac kredyt i wybudowac domek. Na razie zamieszkaja w nim rodzice, ja z zona dolaczymy pozniej.

Z bankow otwartych na kredytowanie Polakow za granica wybralismy DomBank, wyglada na to ze nie beda robic trudnosci. Kredyt we frankach szwajcarskich, mamy wklad wlasny w postaci dzialki. Co sadzicie o tym banku, warto?? Dzieki za opinie.

6dziewiatka7
03-05-2007, 21:53
ale oni nie dają chyba hipotecznego tylko mieszkaniowy, ale nie jestem pewna :D

raffran
03-05-2007, 22:09
Sa i inne banki,ktore daja hipoteczne pod dochody z zagranicy,mozna zawsze cos wybrac.

Zagłoba
04-05-2007, 13:52
W temacie tego banku spotkałem się z pozytywnymi opiniami dotyczącymi procedur, kredyt otrzymuje się łatwo i szybko, bank należy do elastycznych i nie rażą go nawet wpisy do rejestru dłużników. Aczkolwiek za tę elastyczność płaci się cenę nieco wyższego oprocentowania. Pozdrawiam.

Lipowa Panienka
29-09-2007, 16:49
Witam.
W zeszlym roku zaciagnelismy kredyt w Dom Bank - dlugi okres, duzo papierowej roboty, ogolnie ok, jednak oprocentowanie ciagle rosnie (mam raty malejace ;))) to jedyny jak dotad minus.
Obsluga banku w porzadku - wiedza co robia i nie ma problemu na zaciagniecie kredytu pod zarobki z Wielkiej Brytanii.
Jesli masz wiecej pytan to pisz na priva.
Pozdrawiam

furrlady
28-11-2007, 20:32
ja również mam kredyt w DomBanku i na tą chwile marze, by już go spłacić, bo ten bank jest tragiczny. Po pierwsze na początku nie miałem odrobionej służby wojskowej, podwyższyli oprocentowanie o 1%, teraz po otrzymaniu przeniesienia do rezerwy obniżyli o ...0,5%, czyli juz zarobili na mnie 0,5% - do tego, nie dobyło się to obligatoryjnie po przeniesieniu do rezerwy, tylko trzeba było napisać podanie o aneks, za który musiałem zapłacić 200 zł!!!!!!!! za jedną kartkę papieru!!!!!!!!!! Po drugie z miesiaca na miesiac rosnące oprocentowanie, wyliczona rata stała miała wynosć 520 złotych wynosi 690!!!!!!!!! Po trzecie niekompetencja pracowników oddziału Szczecińskiego, w którym nigdy nikt nic nie wie i wszystko trzeba załatwiać przez infolinie. Po czwarte od ponad roku nie otrzymuje żadnych powiadomień listownych o stanie spłaty zadłużenia, co obligatoryjnie powinienem otrzymywać z każdą zmianą oprocentowanie (jak wspomniałem zmienia się ono praktycznie co miesiąc). Muszę za każdym razem dzwonić na infolinie i dowiadywać się ile mam zapłacić. Ogólne wrażenie w skali 0-5...1, no może 1+. Osobiście nie polecam tego banku. i Sorki, że się tak rozpisałem :wink: