PDA

Zobacz pełną wersję : BUDUJEMY ORCHIDE 1



JATOM
04-05-2007, 00:16
WITAM WSZYSTKICH !BUDUJEMY ORCHIDE 1.OD PEWNEGO CZASU SLEDZIMY WASZE POSTEPY.POSTANOWILISMY SIE TEZ UJAWNIC.W MIARE MOZLIWOSCI (CZASOWYCH) BEDZIEMY DZIELIC SIE NASZYMI OSIAGNIECIAMI.POZDRAWIAM

Nagdusia
26-07-2007, 22:43
Witaj ja z mezem zastanawiamy sie tez nad budowa Orchidei ale mamy rozterki czy Orchidea 1 czy 2? Napiszcie czasami jak Wam idzie i czy bedzie mozna moze kiedys przyjsc zobaczyc jak wasz domek wyglada. My bedziemy budowac tez w wielkopolsce jak sie tylko zdecydujemy ktory projekt. Powodzenia

ANDRZEJ_T
27-07-2007, 15:52
Witam wszystkich , jestesmy w trakcie realizacji orchidei aktualnie na etapie wykonywania dachu.
Mam już pewne doswiadczenia jeżeli ktos ma pytania to piszcie.
Pozdrawiam

Nagdusia
28-07-2007, 19:04
Witaj Andrzeju.
Ja caly czas sie zastanawiam nad wyborem projektu 1 czy 2? Mysle ze orchidea 2 jest za duza ale bardziej mi sie podba ( i tak kolo sie zatacza). Mozesz mi powiedziec czy zmieniles cos w swoim projekcie?
Jak naprawde wyglada kuchnia bo strasznie boje sie ze jest za mala?
Gdzie budujesz i z jakiego materialu? Mozna by liczyc od Ciebie na jakies zjecia? Mam nadzieje ze sie nie gniewasz ze tak duzo pytam.
Pozdrowionka :D

ANDRZEJ_T
28-07-2007, 20:16
Ze względu na warunki zabudowy budujemy standartowa orchidee bez podpiwniczenia , zmiany ktore dokonalismy w projekcie to przedłużenie garażu o 1m , zmienilismy także grubość sciany zewnętrznej z 25 na thermopor 30.
Zwiększylismy także balkon nad wykuszem o 40 cm.
Komin do kominka i piony wentylacyjne wykonane zostały w systemie schiedl'a.
Zrezygnowaliśmy także z małych okienek w salonie i gabinecie , powiekszyliśmy łazienkę na dole przesuwając sciankę działową w strone gabinetu.
Dach będzie z dachówki ceramicznej.
Co do kuchni jest mała ,i zastanawiamy się gdzie umieścimy w niej duzą lodówkę. Nie mniej jednak jest to powierzchnia która przy odpowiednim zagospodarowaniu według mnie wystarczy w zupełności.
Budujemy w Tarnowie , co do zdjęć moge na obecną chwilę wysłac na e-mail.

Pozdrawiam

Nagdusia
28-07-2007, 22:45
Dziekuje Andrzeju za informacje wyslalam Tobie prywatna wiadomosc z moim mailem. Bede bardzo wdzieczna za zdjecia.

ANDRZEJ_T
29-07-2007, 09:41
Zdjęcia umieściliśmy pod adresem :http://foto.onet.pl/g0osp,4wwgw9os64co,ac8yn,u.html

Nagdusia
01-08-2007, 20:46
Andrzeju dziekuje za zdjecia widze ze budowa wrze. Mam nadzieje ze w przyszlosci zamiescisz wiecej na tej stronce zdjec. Zycze bezproblemowego budowania waszego gniazdka.

_ANIA
03-08-2007, 18:02
Słuchajcie, nie dublujmy się :) Zapraszam na wątek Orchidea 2, piszą tam i Ci budujący Orchideę 1 i 2. Ja np. będę budować 1.

http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?t=54989&start=960