PDA

Zobacz pełną wersję : Dachówka SIRIUS13 co myślicie



MUM
05-05-2007, 18:18
Witam,
Wybieram pokrycie dachowe i wpadła mi w ręce dachówka SIRIUS13 RupperCeramika. Co o niej myślicie. Czy ktoś z Was korzysta z tego produktu? Proszę o opinię.

MUM

mbrycz
05-05-2007, 19:58
ja mam tą dachówkę uważam że jest super , barwiona w masie , równa, dekaże nie nażekali tylko mówiliże twarda ale to chyba nie wada. Ja bardzo polecam.

odaro
05-05-2007, 20:31
ja mam tą dachówkę uważam że jest super , barwiona w masie , równa, dekaże nie nażekali tylko mówiliże twarda ale to chyba nie wada. Ja bardzo polecam.


Sirius 13 nie jest barwiona w masie

gzajac
05-05-2007, 20:43
Hmmm... Moja Sirius 13 brąz jest BARWIONA W MASIE. Wcześniejszy model Sirius'a nie był barwiony.

Pozdrawiam,
Grzegorz

MUM
05-05-2007, 20:47
Grzegorz, dzięki za informacje. Jakby ktoś jeszcze coś na ten temat mógł napisać to proszę.
mum

odaro
05-05-2007, 21:52
To żeby wyjaśnić sprawę do końca cytat z stron www. RuppCeramika

"........Dla dwóch wersji kolorystycznych - ciemnego brązu i antracytu stosujemy unikalny iinnowacyjny na polskim rynku sposób barwienia w masie . Technologia umożliwia otrzymanie produktu o nowym standardzie jakościowym - zwiększa estetykę pokrycia dachowego i pozwala zachować intensywną barwę dachu przez wiele lat.........

mafla
05-05-2007, 22:22
poprzedni sirius brązowy też był barwiony w masie, w końcu raczej wiem co mam na dachu :lol:

Beaty
05-05-2007, 22:29
mam tę dachówkę na dachu- spisuje się świetnie :D


jak potłukłam pozostałości dachówki w celu utwardzenia podjazdu (oj było ciężko), to wszystkie ich kawałki miały ten sam kolor na "odkrytych" powierzchniach - dlatego wydaje mi się, że mój czerwony sirrus też jest barwiony w masie :roll:
sprzedawca także podawał taką informację
stronę sirriusa znam, dachówkę kupowałam 1,5 roku temu po 1,93 zł za sztukę :lol:

pzd

MUM
06-05-2007, 22:29
Mnie sprzedawca również przekonywał, że jest barwiona w masie. Informacja na stronie Rupper Ceramika nie jest jednoznaczna, w prawdzie co do dwóch kolorów pisze się o unikalnym i innowacyjnym na polskim rynku sposobie barwienia w masie a pozostałe kolory to naturalne dla ceramiki: ceglany i miedziany. Ja osobiście chcę kupić ceglany. Cieszę się, że macie o niej dobrą opinię.
Pzdr