PDA

Zobacz pełną wersję : czy ktos kupowal kolumny od p.Lewandowski



zender
06-05-2007, 19:49
witam


jak w temacie ....

zatem prosze o opinie odnosnie jakosc , terminu dostaw a moze jakies zdjecia (moga byc na priva)

dla pewnosci podaje adres www.

http://www.kolumny.waw.pl/glowna.htm

Ja mam zamiar kupic 8 sztuk kolumny 2,84m wysokie w porzadku toskanskim

Gafinka
06-05-2007, 20:14
Ja mam dwie kolumny od nich przy ganku. Wszystko bylo w porządku jeśli chodzi o terminowość itd, kolumny zamontowane są jakiś 10 miesiecy, dom dopiero wykańczamy więc nie wiem jak się będą sprawowały po latach.

zender
07-05-2007, 09:56
Ja mam dwie kolumny od nich przy ganku. Wszystko bylo w porządku jeśli chodzi o terminowość itd, kolumny zamontowane są jakiś 10 miesiecy, dom dopiero wykańczamy więc nie wiem jak się będą sprawowały po latach.

dzieki za odp. a mozesz przeslac zjecia na mojego e-mial [email protected]

bede kupowal od nich 8szt i i w sumie wyjdzie spora suma dlatego chcialbym byc pewny jakosc.

Pozdr.

Gafinka
07-05-2007, 16:34
Wysłałam - co do jakości to ja nie za bardzo umiem ocenić - ale jesli chodzi o urode to mnie się podobają i wszystkim co je widzieli na żywo też.

Xena z Xsary
07-05-2007, 16:53
a jakich tych kolumn szukasz? dwa tygodnie temu oglądałam produkcje kolumn drewnianych i też takich styropianowych, ogipsowanych

Natalia Stanko
07-05-2007, 16:59
Xena, ja niebawem też zacznę szukać, mam ganek podparty kolumnami.
W Castoramie widziałam takie tuby, formy do zalewania betonem - ale brzyydkie..

Gdzie widziałaś te formy?

01lot
07-05-2007, 22:10
Witam,
Ostatnio zakupilem 8 kolumn , termin realizacji, jakosc oraz dostawe oceniam na 5 + , jednym slowem polecam.
Pozdrawiam
Marek

zender
08-05-2007, 09:04
witam

dzieki za fotki na priva, ladna ta Malwina ,

My budujemy domek w podobnym z tylu tylko ze pietrowy. Wczoraj zamowile 8 sztuk kolumn w stylu Palladio.

Co do szalunkow karotnowych , hymm jest to dobyr pomysl rowniez ale uwazam ze trzeba miec do tego dobra ekipa aby pozniej wykonczyla ten szalunke i fkatycznie slup betonowy zaczol przypominac kolumne.

Mam nadzieje ze tez dolacze do grona zadowolny, takie pytanie jeszcze mam jak wygladaly platnosci ? pieniazki przy odbiorze ?


Jak uwas wygladal montaz tych kolumn ? zborjenie oraz zalewanie ? ilu ludzi trzeba aby prawidlowo ja ustawic?