PDA

Zobacz pełną wersję : projekt PRZYGODA pracownia DOMOWE KLIMATY



Jaroma
21-06-2003, 16:52
Czy, ktoś z Forumowiczów buduje projekt Przygoda pracowni Jarosława Charkiewicza z Białegostoku?
Pozdrawiam wszystkich budujących się

Jaroma
22-06-2003, 20:57
Kochani, czy nikt, nigdzie nie budował Przygody
Ja

Robin
22-06-2003, 21:06
Czy, ktoś z Forumowiczów buduje projekt Przygoda pracowni Jarosława Charkiewicza z Białegostoku?
Pozdrawiam wszystkich budujących się

Również pozdrawiam i zastanawiam się nad tym projektem.Dobry rozkład, trochę za dużo metrów. Czy ty zdecydowałeś się na ten projekt?

Jaroma
22-06-2003, 21:25
No wreszcie jakiś odzew
Jeszcze go nie kupiłem, ale jestem prawie na 100% zdecydowany
Duża ilość metrów, rzecz względna, zalezy ile kto ptrzebuje, fakt , że mały nie jest ale duży też nie. my chcemy zrobić małe przeróki, zamieniamy na dole pokój{12,4m} z kuchnią. Dobrze byłoby zobaczyć ten projekt w realizacji
Pozdrawiam
Ja

Dadym
26-06-2003, 08:44
dzień dobry. Przygoda jest jednym z 2 projektów, o którym myślimy. Również szukam kogoś kto już zbudował , ale nie będzie łatwo. Pozdrawiam i jestem ciekaw czy już zdecydowałeś.

Jaroma
27-06-2003, 17:56
Wyjeżdżamy na tydzień{nabrać sił przed budową}, a po powrocie kupujemy.
Ja

mawo
02-01-2004, 11:30
Witam
Szukam również osób które wybudowały, budują lub są posiadaczami projektu "Przygoda". Niewielka działka oraz jej położenie względem stron świata sprawiły, że od początku podobają mi się projekty o właśnie takiej bryle budynku.
Oprócz "Przygody" w oko wpadły mi jeszcze "Koliba" z Archetonu oraz LK&297 z LK Projekt. Po przestudiowaniu szczegółów skłaniamy się ku "Przygodzie", gdyż wydaje się nam bardziej praktyczna. Konieczne będzie jednak dodanie balkonu nad drzwiami wejściowymi, gdyż chcemy z niego cieszyć się zachodami słońca :D

Oto adres ciekawej strony opisującej budowę jednej "Przygody": www.szumek.a4.pl/budowa Szkoda tylko, że to drugi koniec Polski.

Czy ktoś z Was kupił ten projekt ? Jeśli tak to jak Wam się podoba. Czy projekt jest kompletny i szczegółowy. Może macie do niego jakieś uwagi lub znaleźliście w nim jakieś usterki.

Pozdrawiam Wszystkich w nowym roku i życzę powodzenia nie tylko na budowie :wink:

Pagin
02-01-2004, 16:28
Witam,
Mawo - zapraszam do Klubu Budujacych "Trojmiasto i okolice".
Pozdrowienia

byniek
07-05-2007, 10:48
ja likwiduje stopień na poddaszu podnosząc strop
podnoszę ściankę kolankową o pustak
zamiast daszku nad wejściem balkon
kupiłem projekt
[email protected]

byniek
08-05-2008, 10:27
co nikt nie kupił przygody