PDA

Zobacz pełną wersję : Czy ktoś coś wie o czymś takim jak Teleokno?



waski77
07-05-2007, 19:46
witam wszystkich. czy ktoś miał do czynienia/zamówił okno przez tę firmę?
w szczególności chodzi mi o fakt, że przedstawiciel twierdzi, iż ich ofertę stanowią okna z oknoplastu kraków natomiast w żadnym z folderów ani na stronie nic o tym nie wspominają. to dziwne. chyba należałoby się pochwalić współpracą z dobrą firmą? dodatkowo nazwy profili też się różnią mimo że na pierwszy rzut oka są podobne.

arek1410
24-10-2007, 21:03
Witam!
Mam duże problemy z Firmą teleokno, brak wywiązywania się z jakichkolwiek terminów okna zamówione mają być za 1,5 miesiąca a są z łaską za 3, zero profesjonalizmu, brak kontakt z firmą.
1 - proszę oglądnąć sobie stronę internetową www.teleonko.pl jest piękna ale
- brak danych dotyczących firmy - danych adresowych jest tylko e-mail i infolinia 0801500600 czyli w zasadzie tak dokładnie to nie wiadomo gdzie jest firma
2 - przy podpisywaniu umowy, w zasadzie zamówienia wpisywany jest termin w miesiącach czyli np maj - nie pisze którego roku, ani konkretnej daty
3 - przy próbie otrzymania informacji na infolinii o terminie dostawy nigdy nie ma konkretnej odpowiedzi zawsze sa jakieś wykręty a to to a to a prawda jest taka że firma to tak naprawdę tylko naganiacze z samochodami, zamawiają okna w innej firmie jak najtańszej a później biorą podwykonawców do montażu.
I efekt takiej mieszanki jest taki że:
- nikogo nie interesuje kiedy dostaniesz okna wraz z montażem bo podpisałeś umowę i tam jak byk stoi że i tak musisz 50% zapłacić jakbyś zrezygnował
- jak masz jakieś pretensje co do terminu to pani na infolinni mówi że to nie ona to monterzy to szef i generalnie bajeruje kienta i nic od niej konkretnego nie można się dowiedzieć
- jak przyjeżdża podwykonawca na montaż to tez go nic nie interesuje on ma zamontować i wziąść kasę (proszę zwrócić uwagę na to iż podwykonawca to nie strona umowy i w zasadzie kasy ma nie dostać - bo nie masz pewności że zapłaci firmie a ciebie i tak będą oni ścigać)
- jak już zapłacisz to jest po tobie bo już niczego się nie doprosisz, wszyscy mają cię w d... bo kasa jest, podwykonawca montażysta - to nie jego problem (a w zasadzie to on robi łaskę że w ogóle przyjechał na montaż z tej firmy), naganiacz zarobił, a infolinia bajeruje
- jak chcesz pogadać z właścicielem bo jest montaż i ci coś nie pasuje to ci powiedzą że telefonu do szefa nie dostaniesz, a jak chcesz z nim porozmawiać to usłyszysz żę on nie chce i tyle
- a jak tyrkniesz do naganiacza z którymś pisałeś umowę to ci powie że on ma szefów nad sobą i on nic nie może

Więc jak nie chcecie sie nie denerwować to lepiej sobie ich odpuście....

pozdr.
A.

ps. ja na razie od 6 miesięcy z nimi się bujam i mam serdecznie dość...

bwojtek
24-10-2007, 22:04
Nazwę rzecz po imieniu... Jeżeli ktoś kupuje okna w takiej firmie to jest po prostu głupi i sam sobie winny. EOT.

Kris2222
24-10-2007, 22:43
U mnie też był z tele okna , cena była bardzo dobra, także chwalili sie oknami z oknoplast kraków , ale że zanim cos kupie to 5 razy sprawdze, to zadzwoniłem do oknoplastu kraków , zapytać o wspaniałego dystrybutora ich okien , wyśmiali sie z tej opowiastki,nigdy o nich nie słyszeli i nie chcą słyszeć bo już więcej mieli takich telefonów jak moje.
Podziękowałem im serdecznie , okna będą Jezierskiego ,prosto od niego , bez pośredników i cena też ok tylko 3 tysiaki różnicy miedzy aluplast a schuco