PDA

Zobacz pełną wersję : kuchnia do zabudowy elektryczno-gazowa



Fotofil
11-04-2006, 20:46
Witam, jak w temacie, chciałbym się dowiedzieć jakiego producenta napewno nie kupować. Na co zwrócić uwagę żeby potem się nie męczyć z jakimś niepotrzebnym gadżetem?
Jeśli było to przepraszam, ale nie znalazłem.
Pozdrowienia z Gdańska.

tripper
12-04-2006, 12:45
moze moje zarzut sa bezpodstawne, ale mnie odrzuca mastercook / wrozamet. mysle, ze z niepotrzebnym gadzetem nie bedziesz sie meczyl, predzej sie bedziesz meczyl z brakiem potrzebnego gadzetu.

Fotofil
16-04-2006, 06:13
A co z Amicą? dużo się mówi że to więźniowie robią, że jakość słaba :(

SławekD-żonka
18-04-2006, 08:19
Więźniowie :o :o :o Kit nad kity! To już piłkarze mają bliżej do fabryki :wink: :lol: Amica jest dobra w gazie :wink: 8)

Falbana
21-04-2006, 19:11
Przejrzałam wiele postów i dalej nic nie wiem :(, więc Amica czy Wrozamet?
Pod zabudowę oczywiście?

SławekD-żonka
22-04-2006, 20:07
Falbana ja stawiam na Amicę - gdyby tylko mieli płytę gazową 6-o palnikową w kolorze antracytu, to byłaby moja 8) Wrozamet ostatnio odradzali nam nawet w hurtowni :roll:

Mufka
22-04-2006, 20:16
oj a co zlego w mastercook? dlaczego odradzali sa jakies wadliwe? pytam bo sama mam taka pod zabudowe.. na razie znaczy od 4 miesiecy jest ok, ale zaczynam sie bac ;)

bzado
10-05-2007, 18:00
Witam

Poszukuje kuchni do zabudowy w nastepujacej konfiguracji:
1. piekarnik elektryczny
2. płyta elektryczno-gazowa (1 palnik gazowy + 3 elektryczne)
tak aby mozna bylo to zestawic razem.

Amica posiada cos takiego ale plyte trzeba instalowac osobno z piekarnikem (plyta posiada wlasne zasilanie i sterowanie)

Czy ktos zna cos takiego ?

ruskowa
27-06-2009, 14:14
Stary wątek, ale interesuje mnie własnie to rozwiązanie. Mam pytanie do użytkowników czy są zadowoleni z takich kuchni.

ruskowa
03-07-2009, 08:14
A może jednak ktoś korzysta z takiego urzadzenia?
Interesuje mnie płyta gazowo-elektryczna. Znalazłam firmy ARISTON i AMICA i skłaniam sie ku tej drugiej ze wzgledu na rozmiar i cenę. Mąż odradza mówiąc,że ten elektryczny palnik ciągle będzie nieużywany. Za 2-3 lata będzie u nas sieć gazownicza i do tego czasu będziemy korzystali z butli z gazem, dlatego nie kupuję indukcji lub płyty elektrycznej. Boję się takiej sytuacji, że wieczorem lub w niedzielę rano braknie gazu i kochanemu mężowi jajecznicy nie usmażę :lol: