PDA

Zobacz pełną wersję : szalunki AKRO - kilka pytań



elania4
10-05-2007, 18:00
Witam

Mam pytanie. Czy ktoś z Was ostatnio wypożyczał szlunki typu AKRO w celu wylania ścian fundamentowych? Jeśli tak to proszę o namiar na jakąś firmę (firmy) z Wrocławia lub okolic, która wypożycza. Proszę również o kilka dodatkowych informacji o cenie wypożyczenia, kaucji (jeśli takowa była) i o ewentualnych problemach z wiązanych z szalowaniem.

Z góry dziękuję za odpowiedź

Ela

KaiM
11-05-2007, 08:21
pewnie masz na myśli ACROV - ja to robiłem ale 3 lata temu i w Poznaniu więc nie pomogę. Ale robota fajna i szybka - trzeba tylko dobrze pozapierać dołem - ja wierciłem dziury w ławie i wbijałem resztki prętów zbrojeniowych fi12

Barbossa
11-05-2007, 08:23
tylko gdzie teraz znaleźć te pręty żelbetowe...

Geno
11-05-2007, 08:27
ACROV to zabytek, raczej trzeba poszukać innych systemowych

Barbossa
11-05-2007, 08:29
nie śmiem polemizować
ale
ich niezaprzeczalna zaleta - taniej nie znajdziesz i wypożyczenie nie jest obwarowane pewnymi zasadami, stosowanymi dla dużych dzierżawców w firmach na P, H, D i innych

Geno
11-05-2007, 08:32
nie śmiem polemizować
ale
ich niezaprzeczalna zaleta - taniej nie znajdziesz i wypożyczenie nie jest obwarowane pewnymi zasadami, stosowanymi dla dużych dzierżawców w firmach na P, H, D i innych

Fakt ale raczej jesli się znajdzie to do kupienia a nie wypożyczenia, przynajmniej ja ostatnio nie widziałem nigdzie a kupic mozna za grosze takie "troszkę" zużyte ale nie będzie grzechem za to w nich wiercić np. :wink:

KaiM
11-05-2007, 08:35
tylko gdzie teraz znaleźć te pręty żelbetowe...

jak dobrze pogrzebałem w pamięci to okazało się że pręty były zbrojeniowe :lol: żona mnie tu poprawiła...ach co za c...a ze mnie :lol: Chyba sprawdza się prawda z Twojego podpisu :lol: :lol: :lol:

KaiM
11-05-2007, 08:37
No mi się udało bo firma była w updałości a teraz tej firmy już nawet nie ma i szalunki były faktycznie kiepskie ale do fundamentów wystarczyły - pamiętam że za wypożyczenie 170m2 na 4 dni zapłaciłem 1tys zł