PDA

Zobacz pełną wersję : dom na działce przemysłowej?



bratki
11-05-2007, 17:40
Koleżance serce podbiła działka przemysłowa. Jak sądzicie czy będzie mogła na niej zbudować dom?

Grzegorz Saczek
11-05-2007, 19:45
Tak - np. Dom Mody szyjący gustowne ubrania ;-)
Zawsze można liczyć na zmiane GPZP

bratki
11-05-2007, 22:02
Ale o to chodzi, czy bez zmiany planu, można zamieszkać na działce przemysłowej.? :)

Wydaje mi się, że to częste, że właściciele firmy mieszkają w jednym budynku z warsztatem/sklepem itd. Nie wiem tylko jak to się ma do planu.

ania
11-05-2007, 22:23
Koleżance serce podbiła działka przemysłowa. Jak sądzicie czy będzie mogła na niej zbudować dom?

Zdecydowanie za mało informacji....

Grzegorz Saczek
12-05-2007, 08:52
Koleżance serce podbiła działka przemysłowa. Jak sądzicie czy będzie mogła na niej zbudować dom?
Czy już zainteresowała się tym na tyle by sprawdzić w gminie?

Łukasz_K
12-05-2007, 20:30
Koleżance serce podbiła działka przemysłowa. Jak sądzicie czy będzie mogła na niej zbudować dom?

Mam dziwne przeczucie, że wokół działki też są działki przeznaczone na działalność przemysłową.
Czasem jak widać miłość jest ślepa - ale czy koleżanka poprzez opary miłości pomyślała nad tym, jak będzie jej się mieszkać w sąsiedztwie np. tartaku, cementowani czy zakładu szlifierskiego????
Czasem mnie zadziwia, ze ludzie najpierw kupują działki w takich okolicach, budują dom ... a potem narzekają na emisję, hałas itp itd, coś dość często kończy się bzdurnym żądaniem zamknięcia działającego obok zakładu, bo "mają przecież prawo spokojnie mieszkać".

pawel1309
12-05-2007, 20:35
Koleżance serce podbiła działka przemysłowa. Jak sądzicie czy będzie mogła na niej zbudować dom?

Mam dziwne przeczucie, że wokół działki też są działki przeznaczone na działalność przemysłową.
Czasem jak widać miłość jest ślepa - ale czy koleżanka poprzez opary miłości pomyślała nad tym, jak będzie jej się mieszkać w sąsiedztwie np. tartaku, cementowani czy zakładu szlifierskiego????
Czasem mnie zadziwia, ze ludzie najpierw kupują działki w takich okolicach, budują dom ... a potem narzekają na emisję, hałas itp itd, coś dość często kończy się bzdurnym żądaniem zamknięcia działającego obok zakładu, bo "mają przecież prawo spokojnie mieszkać".

Będzie mogła zbudować dom. Zazwyczaj działki takie są większe i... tańsze. Ale jak kolega u góry napisał - niech się nie zdziwi jak obok powstanie tartak pracujący 24h/24h ;)

bratki
15-05-2007, 07:43
Dzięki za wszystkie uwagi :) przekażę.

W gminie jeszcze nie była - to wymaga dnia wolnego z pracy, a jeśli nie ma o czym gadać, to szkoda go brać.

Wojciech253811
03-03-2016, 18:21
Witam,
mam podobną sytuację... byłem w gminie, jednak jest tylko ta działka i naokoło pola, więc raczej (o ile sam nie postawię jakiegoś zakładu) nic nie powstanie. Czy długo trwa zmiana (już złożyłem wniosek) i jakie są ewentualne koszty?
Dziękuję za odpowiedź

Wojciech253811
06-03-2016, 06:46
??????

ilion
10-03-2016, 13:40
Ale czy jest coś takiego jak działka przemysłowa? Są albo rolne, albo rekreacyjno-budowlane?

Zdun Darek B
10-03-2016, 17:26
Ale czy jest coś takiego jak działka przemysłowa? Są albo rolne, albo rekreacyjno-budowlane?

Jest o wiele więcej klasyfikacji działek , zobacz w planie przestrzennego zagospodarowania najbliżej gminy .