PDA

Zobacz pełną wersję : Proton II - Gosi i Grudosa - w Piotroniowicach



Grudosia
11-05-2007, 20:33
Witam wszystkich budowniczych!!! :D

Grudosia
08-07-2007, 18:46
13 kwietnia 2007r. kupilismy działeczke...
No i zaczęło sie załatwianie papierzysków :-?
Wszystko ładnie pieknie szło... i zonk :(
już piąty tydzień czekamy na warunki przyłacza elektrycznego (dla V grupy przyłączeniowej)
ehhh - no i nie żebym się sprawą nie interesowała - w sumie dokmenty już widziałam (i warunki i umowę) - i już był w ogródku już z gąską się witał - i kiszka - kierownik nie podpisał - zażądał dodatkowych pomiarów - zobaczymy co mi powiedzą w okolicach czwartku ....

Grudosia
21-07-2007, 21:25
no i powiedzieli że jednak transformator... sprawa przekazana do rejonu wrocław - niestety juz tydzień idzie do mnie pismo w tej sprawie i dojść nie może (ah ta Poczta - z nią źle a bez niej jeszcze gorzej 8) )

Grudosia
21-07-2007, 21:27
czekanie czekanie czekanie - człowiek kwitnie z bezczynności - a można byłoby już podziałać

Grudosia
21-07-2007, 21:37
A teraz z nieco innej beczki - fundusze na budowę będą lada moment - w najblizszy wtorek 24.07 mieszkanko zostanie sprzedane, gotówka ekspresem na konto, a my do 31.07 musimy się przeprowadzić - czyli zostało 10 dni... :(
Dzisiaj wziełam się za pakowanie rzeczy na codzień nie używanych - na pierwszy ogień poszły książki i czasopisma. Wyszło mi 10 kartoników - a gdzie reszta?? Zaczynam się lekko stresować (w przeciwieństwie do mojego wiecznie odstresowanego męża :wink: ) aklimatyzacją w nowym mieszkaniu. Z drugiej strony jestem ciekawa jak zakończy się konfrontacja - moja mama vs. dwa kocurki :wink: moze być ciekawie...

Grudosia
18-09-2007, 10:54
18 września 2007

Długo mnie nie było....
W skruncie opiszę stan obecny

1. Całkowicie i ostatcznie wyprowadzeni z metropolii Dolnego Śląska
2. Kaska na plaowaną inwestycje na koncie - Grudos kazał do siebie na to konto mówić "Pan Bogaty Admin"
3. Pioronowice nadal leżą i kwiczą (znaczy się warunki na prąd dotychczas nie wydano)
4. W związku z pkt.3 kupujemy działke w Radeczu (11,55 ar) - śliczna z mediami przy granicy
5. Na działce mamy z 5 fajowych choinek - dużych
6. Namawiam Grudosa co by postawić na niej blaszak
cdn...
http://images27.fotosik.pl/83/4568ebf73252f73bmed.jpg
http://images23.fotosik.pl/83/4fceeb777a344351med.jpg

grudi
16-02-2008, 11:16
..............

24-02-2008, 12:46
Witam,

Od kilku miesięcy (w wolnych chwilach) poszukujemy z żoną projektu domu na naszą działkę o szer. 21 m. Ostatnio wpadł nam w oko projekt PROTON II. Okazuje się, że można go zastosować w naszym przypadku jeżeli od strony garażu zlikwidujemy okna lub zastosujemy luksfery (odl. 3m od granicy działki).
Bardzo chętnie wysłuchamy Państwa opini na temat tego projektu. Oczywiście w miarę nabywania doświadczeń i dokonywania wszelkich zmian na etapie projektu, jak i na etapie budowy PROTON II, również chętnie podzielimy się wiedzą...
Na tę chwilę wiemy już z pewnością, że będziemy chcieli zmienić rozłożenie pomieszczeń na poddaszu, również brakuje nam w tym projekcie zadaszonego tarasu... To takie pierwsze przemyślenia...