PDA

Zobacz pełną wersję : Ankieta Lodówka Transport Gwarancja



dżempel
11-05-2007, 21:49
Chciałabym przeprowadzić taką ankiete wsród zakupowiczów lodówek(lodówko-zamrażarek)czy czasami transort na" leżaco "tych urządzeń nie przysparza im perypeti w użytkowaniu- możliwe,że nieraz niezdajemy sobie z tego sprawy ,ale właśnie po to jest to forum i po to te ankiety abyśmy uczyli się na błedach (spostrzeżeniach) innych.Prosze o Twoje doświadczenia chociażby błache -może -pomogą innym

danap
12-05-2007, 06:30
ciekawe czy znajda sie osoby które transportowały lodówke na leżąco, bo przeciez od zawsze wiadomo że tak nie mozna. Kto zaryzykował??

dżempel
12-05-2007, 08:39
wczoraj odmówiłam przyjęcia lodówki-bo Firma kurierska :o przywiozła mi ją na leżąco!!!!!!!!! i stwierdziła,że zawsze tak robią :evil: Ciekawa jestem jak oni przwożą ten towar międzysklepami?

miano
13-05-2007, 08:14
Lodówkę jeżeli nie ma innego wyjścia można transportować na leżąco, pod warunkiem że została zabezpieczona przed wylaniem czynnika chłodzącego lub skroplin (przy używanych). Ważne jest natomiast aby przed jej uruchomieniem czynnik chłodzący spłynął do agregatu czyli aby stała w pozycji pionowej przez jakieś 12-24 h. To zresztą powinno być opisane w instrukcji.

dżempel
13-05-2007, 16:19
rozumiem jeżeli niema innego wyjścia!Ale sklep internetowy ,wynajmujący firmy transportowe powinien wymagać odpowiednich warunków przewozów(w sumie klijent za to płaci(115zł),aim to juz zwisa jak ktoś dostarczy towar.Pozatym dzwoniłam do producenta i on powiedział,że niewolno tak przewozić!!!!!!!!!! Czemu ja mam ryzykować złą pracą lodówki :evil: ?

dżempel
13-05-2007, 16:19
rozumiem jeżeli niema innego wyjścia!Ale sklep internetowy ,wynajmujący firmy transportowe powinien wymagać odpowiednich warunków przewozów(w sumie klijent za to płaci(115zł),aim to juz zwisa jak ktoś dostarczy towar.Pozatym dzwoniłam do producenta i on powiedział,że niewolno tak przewozić!!!!!!!!!! Czemu ja mam ryzykować złą pracą lodówki :evil: ?