PDA

Zobacz pełną wersję : Odkurzacze Husky



szarak
26-05-2007, 10:53
Co sądzicie o dkurzacach centralnych Husky?

moreti
26-05-2007, 13:22
Porownalem rozne oferty kilku firm (parametry, opinie na forach), wyslalem zapytania do 4 - od nich otrzymalem na tym etapie fajnie zrobiony projekt wstepny gratis, z wyceną opisem, propozycją biegu rurek itp. Lubie takie podejscie.

Cenami az tak bardzo sie nie róznia od innych (rurki wszedzie podobne, j.centralne maja o b.dobrych parametrach)

Wrzuciłem ich wycene w budzet, przyjdzie czas, to zamontuje.

Ot tyle

hala_k
26-05-2007, 22:56
Potwierdzamy - w pełni profesjonalne podejście do klienta. Na zapytanie otrzymalismy wstępny projekt gratis. Polecamy, ceny to ta sama półka co konkurencja, ale podejście do klienta jednak wzorowe!!!

martaibob
10-10-2012, 10:49
Ja też szukam firmy od odkurzaczy centralnych i też trafiłem na stronę odkurzaczy Husky - sam slogan na wstępie mnie rozbawił "Najlepiej ciągnie Husky" - wysłałem zapytanie z formularza - całkiem wygodna forma - czekam na odpowiedź i wycenę - interesuje mnie model H2O z filtracja wodną.

pabloxx
17-10-2012, 20:46
Mamy ten model Huskiego w naszym pensjonacie - faktycznie nadaje się idealnie do pracy na sucho i mokro - po remoncie i zainstalowaniu systemu centralnego nasza Pani sprzątaczka była zszokowana, że teraz ma tak wygodnie :)

tutaj jest dość fajnie pokazany przekrój tej jednostki:
http://www.odkurzaczehusky.pl/oferta-item/h2o/

Generalnie polecam ogólnie systemy centralne - a model to już jak komu pasuje i pewnie czy to będzie Husky czy inna firma nie ma większego znaczenia - grunt, że system wyrzuca kurza w jedno centralne miejsce.

GE***X
13-12-2012, 10:32
Mamy u nas zainstalowany HUSKY :) bardzo fajnie się sprawdza.

Nie ma problemu w użytkowaniu, mamy go od 2 lat. I super pracuje.

Amiska
11-02-2013, 10:36
tez zastanawiam się nad HUSKY bo akurat moi znajomi mają i polecali. Ja teraz wprawdzie szukam projektu ale juz wiem, ze odkuzacz będzie.

b2211
15-03-2013, 21:22
Właściwie też zdecydowany byłem na Husky ale po kontakcie z firmą mi się odechciało. Poprosiłem o instrukcję obsługi i parametry techniczne z rozmowy wynikało iż chyba sami tego nie mają i nie dostałem nic, a sprzedawca co było dziwne namolnie chciał mi wcisnąć inny odkurzacz podobno lepszy. Aż strach pomyśleć co by się działo jak by mi się zepsuł, chyba musiałbym wysłać do Kanady :)

b2211
19-03-2013, 14:50
Poprawiam zdanie o Husky ale tylko o generalnym dystrybutorze dzisiaj otrzymałem dane oraz instrukcję o którą prosiłem . Nie warto kontaktować się z sprzedawcami bo tylko mogą człowieka zniechęcić do kupna a należy kontaktować się z centralą. Zresztą uważam że jeżeli ktoś ma dobry produkt to powinien takie dane mieć dostępne na stronie internetowej zawsze to świadczy pozytywnie o produkcie i firmie.

CracoviaKS
30-04-2013, 17:02
Wyrobili sobie renomę dobrym customer service, no przynajmniej centrala.