PDA

Zobacz pełną wersję : łuki zamiast dzwi



lolo-75
27-05-2007, 18:27
Remontuje 1 piętro kostki (dotychczas nie wykonczone) postanowiłem wyrwac futryny i zrobic łuki .narazie kuje sciane i powiekszam otwór tak żeby mozna wymurowac łuk. ale w przedpokoju jest juz przygotowane pod boazerie to znaczy liswy drewniane są juz zalane wtynku i postanowiłem połozyc na tym panele ścienne, problem w tym że nie wiem jak wykończyc łuki , bo listwy wykonczeniowe raczej sie nie wygną w krztałcie łuku , a jakoś czeba te łuki wykonczyć . moze ktoś przerabiał ten problem i podzieli sie radami. może ktos ma ciekawe pomysły na wykończenie paneli sciennych ,moze jakies motywy dekoracyjne - bo nigdzie nic na ten temat nie znalazłem

Mirek_Lewandowski
27-05-2007, 20:11
40 lat minęło..
Trzeba by obejrzeć jeszcze raz...

Mohag
27-05-2007, 20:20
A nie mozesz zamiast paneli sciennych polozyc plyty g-k ? luki tez mozna z tej plyty robic, jest taka nacinana ktora mozna nawet okregi robic.

jaco2002
10-06-2007, 23:14
Kolega ma u siebie w domu wykończone łuki drzwi 80-tek . Zrobione to jest tradycyjnymi listwami wykończeniowymi w kolorze paneli ściennych ( kątowniki 20x20 ). Przyklejone Patex-fixem. Trzyma się , jak Luterska wiara pod Cieszynem :lol: