PDA

Zobacz pełną wersję : plaski dach i reszta do niego



bozena max
01-07-2003, 11:28
poszukuje projektu domu parterowego z plaskim dachem. interesuje mnie nowoczesna, skromna bryla, wez "fajerwerkow i wodotryskow". powierzchnia domu okolo 120 m2.
czy wiecie gdzie moge szukac podobnego projektu?
dziekuje za pomoc
bozena

kasiek
01-07-2003, 11:56
Płaski dach to nie takie proste - w wykonaniu, żeby nie ciekło. Jeśli nie zależy Ci na tarasie bądź ogródku na dachu, to lepiej zdecydować się np. na pulpitowy (spadek w jedną stronę). Wygląda bardzo podobnie, nie zabiera miejsca na poddasze, na górze jest pełna wysokość pomieszczeń. My mamy projekt z dachem o małym spadku, dwuspadowym obudowanym attyką - z zewnątrz wygląda tak, jakby był płaski, uniknęliśmy stropodachu odwróconego. Tyle, że trochę trzeba było pogłówkować jak z odprowadzaniem wody.
Co do projektu, to trochę takich domów pojawia się wśród gotowych, nasz był tzw. indywidualny. Gdzieś ostatnio słyszałam, że w domach Muratora pojawił się w zeszłym roku bardzo fajny projekt domu z dachem pulpitowym - niestety nie znam żadnych szczegółów.

SwFranciszek
01-07-2003, 12:02
W ostatnim 7 lub 6 nr "Ladny dom" jest projekt parterowego domu z plaskim dachem.
Pzdr

Feft
01-07-2003, 12:41
Ja buduję taki: www.piotrpikula.republika.pl (trzeba klinkąć na przycisk "budowa" a potem na "fotografie". Zrobił do kolega architekt: www.rsplus.com.pl. Zobacz jego projekty, może się zdecydujesz na projekt indywidualny.

bozena max
01-07-2003, 17:06
kasiek, czy macie moze jakies fotki lub chociaz szkic. dzieki

rafałek
01-07-2003, 17:51
Wydaje mi się, że archeton miał coś takiego, ale nie jestem pewien, a poszukać mi się dokłądnie nie chce ale zobacz tam
http://www.archeton.com.pl/ Dokładnie sprawdzę jak wrócę do domu w drukowanym katalogu.

kasiek
02-07-2003, 00:01
Bożena, zrozumiałam, że chciałabyś obejrzeć nasz dom. Jeśli tak, to mogę Ci coś wysłać mailem, fotek chyba jeszcze nie wywołaliśmy - jak to zrobimy będę mogła zeskanować. Mamy projekty elewacji na plikach, dom w naturze wygląda bardzo podobnie. Jeśli chcesz, to odezwij się na priva.

SwFranciszek
02-07-2003, 11:41
Nieglupi projekt.
Feft
Napisz jesli mozesz cos o kosztach:
ile projekt
ile stan surowy
ile zamkniety
Po zdjeciech widac ze twoj dach nie jest stropodachem. Czym bedziesz kryl?

pzdr