PDA

Zobacz pełną wersję : Okna, nie wiem jakie wybrać.



witolldo
29-05-2007, 09:48
Mam wielki problem z wyborem okien do naszego mieszkania. Mam do wyboru okna jakieś austriackie nie pamiętam teraz nazwy ale coś z (szoko albo czoko) może wy wiecie jaka to firma ?? i okna DAKO. Które wybrać ?? Austriackie są dużo droższe ale nie wiem czy cena przekłada się na jakoś w tym wypadku ??

Jola z Melisy
28-06-2007, 20:53
Chodzi Ci zapewne o okna schuco. Ponoć są bardzo dobre. Wejdź na wątek o oknach.Jest tam sporo na ten temat.

Big_Mac
30-06-2007, 22:44
Ja wstawilem przed 2-ma miesiacami okna Avans z f-my Oknoplast Krakow i jestem zadowolony.

zadowolony
23-01-2008, 09:25
jesli chodzi o okna schuco tak to sie chyba pisze, to zamontowalem sobie je jakies 1,5 roku temu (profil 5 komorowy okragly) i jestem bardzo zadowolony dzialaja bez zarzutow i trzymaja dobrze cieplo,a wykonala i montowala mi je firma Bessy Plolska z pod warszawskich Babic.
Jesli ktos sie wacha z wyborem to napewno warto wybrac ten profil

rogacek
23-01-2008, 19:44
ja mam schuko. po roku brak zastrzeżen, szybę mam k-1,0


nie polecam okien aluplast

78adi
30-01-2008, 15:17
Ja miałem montowane we wrześniu 07 produkt Thyssena. Jestem zadowolony :)

yasiu1
30-09-2010, 13:01
szczerz odradzam wszystki firme Dako
okna niby jak okna, duzego poronania nie mam ale servis gwarancyjny to jakas masakra.
Uszkodzili mi jedne skrzydlo balkonowe oraz podczas montowania ramy okiennej ta rama pękła. Zglosilem tę usterkę do nich rok temu, do dzis nie udalo im sie przyjechac z wymiana okien. Kiedys raz byl "serwisant" i peknieta rame chcial "skleic" preparatem do usuwania rys. PORAZKA na calej linii.
Kiepski kontakt. Zawsze jakis problem maja, a to im sie samochod serwisowy popsuje a to costam.
Trzymac sie od nich z daleka