PDA

Zobacz pełną wersję : poszukuje zdjec z realizacji domu PLANETA I z Dobre Domy



kasiula77
01-06-2007, 09:27
...nie spotkałam jeszcze nikogo ktoby budował ten dom,moze znajdzie sie ktos i przekaze cenne rady,my załatwiamy papierki, jak sie uda ruszamy z budowa na jesień,w tym roku stan surowy otwarty.Czekam na odpowiedz!!!Pozdrawiam.

peters2
22-06-2007, 21:09
Buduję ten dom. Mam już postawiony stan surowy bez dachu. Zabaxcze jak dalej pójdzie...

kasiula77
22-06-2007, 21:51
wyslij w takim razie jakies zdjecia, jak wyglada w realu.Licze równiez na jakies porady,my chcemy ruszyc z budowa na jesień!

peters2
23-06-2007, 10:15
przeszłym tygodniu. Tutaj jest też ten wątek. Można by go jakoś połączyć :wink:
http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?p=1878600#1878600

mooon123
27-06-2007, 19:41
Witam Was serdecznie :P
nam również bardzo podoba się planeta i zamierzamy kupić ten projekt a zacząć w przyszłym roku.
Zmiany jakie planujemy wprowadzić:
1. wydłużenie domu o 1 metr tak, aby salon i kuchnia były większe
2. powiększenie okien (tych na wspólnej ścianie kuchni i łazienki)
3. likwidacja balkonu
4. likwidacja daszku nad tarasem
5.zmiana tarasu na taki zaokrąglony, tak, żeby był też z boku domu
i ja jeszcze bym chciała, żeby wyjście na taras było przy kuchni ale tu się mąż nie bardzo chce zgodzić bo mówi, że będzie mało miejsca na stół
Z chęcią bym zobaczyła fotki, proszę o wklejenie :lol:
pozdrawiam

peters2
27-06-2007, 22:02
Akurat punktu drugiego nie rozumiem. czyli powiększenie okien (tych na wspólnej ścianie kuchni i łazienki) - na tej ścianie nie ma okien. Wydłużenie domu może byłoby fajne ale to raczej grubsza sprawa... zdjęcia postarm się niedługo zamieścić

mooon123
28-06-2007, 20:02
chodziło mi oczywiście o wspólną ścianę kuchni i salonu :roll:
mamy wjazd na działkę od południa, więc mielibyśmy w salonie zachodnie światło :)
wydłużenie takiego domu to nie jest wielki problem, znajomi robili adaptację podobnego projektu, nie wymaga to jakiegoś specjalnego wysiłku 8)
czekam na fotki z niecierpliwością i pozdrawiam
m

kasiula77
01-07-2007, 21:18
dzieki za zdjecie,miło popatrzec na taki efekt,pochwalimy sie wam jak uda nam sie we wrzesniu wystartowac,poki co czekam na fotke z nakryciem,pozdrawiam do usłyszenia