PDA

Zobacz pełną wersję : Aran Design kuchnie- czy ktos ma?



agika
01-06-2007, 12:43
Podoba mi sie jedna z kuchni tej firmy, moze macie taka, albo robiona na wzor przez stolarza?

zetmax
09-12-2008, 21:20
Tak mam, szkoda pieniędzy, klocki zamawiane we Włoszech, standart tak jak w Ikei, potem u nas ekipa próbuje coś z tego złożyć, wszytsko nie dopasowane, nierówne szuflady, niedomykające drzwiczki - odradzam. Zamawiałem w Opex - Aran, czas oczekiwania 4 miesiące - koszmar.

bslaw
26-12-2011, 23:43
Tak mam, szkoda pieniędzy, klocki zamawiane we Włoszech, standart tak jak w Ikei, potem u nas ekipa próbuje coś z tego złożyć, wszytsko nie dopasowane, nierówne szuflady, niedomykające drzwiczki - odradzam. Zamawiałem w Opex - Aran, czas oczekiwania 4 miesiące - koszmar.

Żałuję, że nie przeczytałem tego wpisu wcześniej :(- oszczędziłoby mi to dużo zdrowia i nerwów. Zamówiłem tam kuchnię i ......sie zaczęło: na początek przekroczony termin realizacji (o ponad 1,5 miesiąca) ale to jeszcze mało, bo montaż trwał kilka miesięcy - za każdym razem inna ekipa, bez planów i wiedzy na temat projektu, ciagłe braki jakiś elementów i niezgodności z projektem ( a każdy taki montaz wymagana obecność na miejscu realizacji i nieustannego sprzątania po ekipach).... to jest jeden z przykładów kiedy duża wartość zamówienie nie idzie w parze z rzetelnością, uczciwością i jakością. Omijajcie ich z daleka.

zocha7105
28-02-2014, 16:10
Kuchnie od ARANA kupuję już po raz trzeci. Pierwszy raz ponad 15 lat temu kupiłam kuchnię w tej firmie. Oryginalne włoskie meble klasyczne, chyba do dziś służą ludziom którzy od nas kupili mieszkanie. Przez 10 lat użytkowanie wszystko działało jak nowe, nawet po niefortunnym zalaniu mebli wodą nic się nie stało. Do nowego mieszkania również kupowałam meble ARANA tym razem nowoczesne lakierowane na połysk. I mimo że fronty są wykonywane w Polsce a korpusy są Włoskie nie mogę narzekać. Standard i wykonanie nadal na wysokim poziomie. Fronty błyszczą jak na początku nic nie wyblakło. Teraz robię kuchnię dla syna i w tej samej firmie, postawiłam na jakość i przede wszystkim trwałość. W każdym z zamówień meble przyjechały na czas, realizacja i montaż przebiegły bezproblemowo, więć jeśli ktoś szuka mebli za rozsądne pieniądze i dobrych jakościowo z czystym sumieniem mogę polecić kuchnie ARANA.