PDA

Zobacz pełną wersję : meble Klose - opinie, zdjęcia, modele



pyzia
02-07-2003, 15:01
Hej! Czy ktoś kupował meble z tej firmy? Wyglądają ładnie, jest ich duży wybór, są starannie zrobione na pierwszy rzut oka. Czy są warte swojej ceny? Poradźcie proszę!
dzięki
pyzia :)

marie
02-07-2003, 21:15
Faktycznie ładne ale odpuściłam i został mi atlas albo wrzosowa

Ryszard1
02-07-2003, 21:36
Tez powaznie bralem pod uwage ta firme, ale w koncu wybralem segmenty z Bydgoskich fabryki mebli,

oli
04-07-2003, 15:57
zakupiłam komodę 150 cm, kredens narożny ( 10 lat temu ) wszystko w kolorze białym jestem zachwycona, jednak na dzień dzisiejszy nie stać mnie na stół z krzesłami o ktorych marzę. wszystko po tylu latach działa i nic nie było naprawiane a przecież przeżyło moich dwoje dzieci
są REWELACYJNE

pyzia
07-07-2003, 09:49
Dzięki za opinie! Nie pozostaje mi nic jak zbierać kasę na "inwestycję meblową"
pozdrawiam

Ryszard1
07-07-2003, 21:07
zauwazylem ze jest promocja na bydgoskie meble : do konca sierpnia -10 %,

Delaware
12-02-2006, 15:27
Wlasnie zabieram sie do robienia kosztorysu meblowego. W internecie znalazlam przepiekny stol z krzeslami firmy Klose z kolekcji Lanao.


http://www.klose.com.pl/gfx/libary/gallery/program/72/470_middle_729.jpg

Niestety nie mam pojecia jak ksztaltuja sie ceny w tej firmie. Czy ktos moglby mnie oswiecic ile moze kosztowac stol z czterema krzeslami?

Bede tez wdzieczna za opinie osob juz uzytkujacych meble tej firmy.

krzysztofh
13-02-2006, 06:47
Właśnie czekam na dostawę mebli Klose, m.in. stół lanao.
Jeżeli chodzi o ceny to zadzwoń do dowolnego przedstawiciela handlowego tej firmy a poda Ci ceny katalogowe obowiązujące w całym kraju. Wszędzie są takie same ceny - polityka firmy i nie sądzę abyć wynegocjował upust większy niz 2-3%. Mi się udało dostać te 3% przy zamówieniu rzedu 30tys. w opcji kredyt 10 rat bezprocentowych (obsługę biorą na siebie). Dostawa bezpłatna.
Jak bez kredytu podobno można dostać ok 5%

Delaware
13-02-2006, 07:50
Krzysztofhie,

mozesz wiec zdradzic ile kosztowal cie ten stol jezeli oczywiscie nie jest to wielka tajemnica :roll: interesuje mnie rzad wielkosci aby wiedziec czy nie rucam sie z motyka na slonce :oops:
Dzieki

krzysztofh
13-02-2006, 11:05
Właśnie Ci odpowiedziałem w poprzednim postcie.
Nie mam przy sobie zamówienia (faktura będzie razem z dostawą). Cena katalogowa - 3%. Cenę sprawdzisz dwoniąc pod jednego ze wskazanych w Internecie dostawców.

Teska
13-02-2006, 12:08
Wlasnie zabieram sie do robienia kosztorysu meblowego. W internecie znalazlam przepiekny stol z krzeslami firmy Klose z kolekcji Lanao.


http://www.klose.com.pl/gfx/libary/gallery/program/72/470_middle_729.jpg

Niestety nie mam pojecia jak ksztaltuja sie ceny w tej firmie. Czy ktos moglby mnie oswiecic ile moze kosztowac stol z czterema krzeslami?

Bede tez wdzieczna za opinie osob juz uzytkujacych meble tej firmy.


ja mam stół z krzsłami tej firmy....( ale szklany blat) calosc stol plus 6 krzesel...kosztowal 3 tys cos tam

krzysztofh
13-02-2006, 12:27
Jeżeli ze szklaną częścią to na pewno z serii cuibono. Jest super. Strasznie się na ten stół napaliłem z żoną, nawet zamawialiśmy juz na zamówienie o nietypowych wymiarach, ale skończyło się w końcu na lanao.

rea
28-02-2007, 12:03
Witajcie! Szczerze polecam mev\ble firmy Klose - są piękne, solidne i fantastycznie sie prezentują. Ja mam stół, krzesła,dwa kredensy i witrynę z serii Duo. A nawiazując do porówniania Klose do Paged, to ta druga firma tylko niedulonie kolipue Klose.

emmmma
28-02-2007, 23:09
Hmmm.

a ja Klose nie polecam właśnie ze względu na jakość . A jeszcze bardziej za stosunek jakość /cena.
Meble na krawędziach wycierają się, łatwo się rysują, byle mocniejsze uderzenie np.rozpędzonym dziecięcym samochodziem to niemal gwarancja odprysku.
Zdecydowanie NIE POLECAM.

W tym segmencie cenowym można znaleźć meble z litego drewna o wiele trwalsze.

Pzdr,
Emmmma
PS.Komplet DUO stół + 6 krzeseł - 4,5k (szmat czasu temu).

dżordż5
01-03-2007, 09:07
Mam Klose od 18 miesięcy i nie zauważyłam, żeby coś się wycierało, a że stuknięcie rozpędzonym dziecięcym rowerkiem skutkuje odpryskiem czy uszkodzeniem to wg mnie raczej normalne. Mogę się zgodzić , że nie są to meble idealne i super dopracowane, ale nie wiem czy można znależć coś lepszego w podobnej cenie. Szukając mebli widziałam pojedyncze drewniane np witrynki z litego drewna, ale cena była zdecydowanie wyższa.
Aktualnie oczekuję na stół(130-170x90cm)plus cztery krzesła. Cena ok.3500,00

emmmma
01-03-2007, 21:04
Mam Klose od 18 miesięcy i nie zauważyłam, żeby coś się wycierało, a że stuknięcie rozpędzonym dziecięcym rowerkiem skutkuje odpryskiem czy uszkodzeniem to wg mnie raczej normalne. Mogę się zgodzić , że nie są to meble idealne i super dopracowane, ale nie wiem czy można znależć coś lepszego w podobnej cenie. Szukając mebli widziałam pojedyncze drewniane np witrynki z litego drewna, ale cena była zdecydowanie wyższa.
Aktualnie oczekuję na stół(130-170x90cm)plus cztery krzesła. Cena ok.3500,00

Witam,
stuknięcie rowerkiem to oczywista gwarancja odprysku ale ja piszę o małym dziecięcym autku (matchbox).

A drewniane tutaj np.
http://www.tommebel.prv.pl/katalog.htm
http://www.matkowski.pl/?pg=aktualnosci
http://www.casasevilla.pl/index.html
http://esmebel.com/index.php?cPath=21
http://www.innemeble.pl/

Znajdą się i tańsze niż Klose...
Nie ma jak dobry marketing i dystrybucja :roll:

Pzdr,
Emmmma

dżordż5
02-03-2007, 06:19
Niestety my już całkowicie umeblowani, więc z linków nie skorzystam.
Jeśli odpryski na meblach robią się od uderzenia małym autkiem to z pewnością jest coś nie tak. Ogólnie też wytknęłabym co najmniej kilka wad meblom Klose, ale staram się z tym jakoś żyć. U dziecka w pokoju mamy VOXa owszem był tańszy, ale jakość też zdecydowanie słabsza.
Przypuszczam, że nie ma rzeczy idealnych.

Ew-ka
04-03-2007, 17:17
ja też użytkuję stół ,krzesła oraz komody KLOSE .....nie mam im nic do zarzucenia ...nawet ceny :wink:

wbro
04-03-2007, 19:49
Pisałem maila do firmy Klose o cenę krzesła. Już 5 dni głucho. :wink:

dżordż5
04-03-2007, 20:31
Lepiej znajdż na stronie firmowej lokalnego dystrybutora i zadzwoń. Cena w całej Polsce jest identyczna, więc ngdzie nie przepłacisz. Krzesło to ok. 400,00
czasami więcej, czasami mniej.

Ew-ka
05-03-2007, 08:17
Pisałem maila do firmy Klose o cenę krzesła. Już 5 dni głucho. :wink:

krzesła Klose to koszt ok 600zł/ szt
moje tyle kosztowały ....ale ja kupiłam stół i krzesła na wyprzedaży więc kupiłam jedno krzesło za 130 zł a stół za 750 ( cena wyjściowa 3000zł)
Warto czasem poczekać i poszukać okazji :lol:

wbro
07-03-2007, 22:46
Fakt drogie są 534-576zl sztuka u dystrybutora w Promenadzie .:-?

Aleksandryta
06-12-2007, 10:09
Czy ktoś z was je kupił. Jakie są ceny w porównaniu z meblami BRW. Wydaje mi się, że daleko wyższe. Interesuje mnie szczególnie zestaw Juvena. Do salonu i jadalni.
http://www.klose.com.pl/

A także Meble Szynaka. też mi się podobają . Czy ktoś interesował się tą firmą.
http://www.szynaka.pl/

dżordż5
23-12-2007, 11:09
Mam Klose, nie narzekam, mimo,że mają swoje drobne wady. Nie mówię tutaj o cenie.

Sonika
24-12-2007, 07:44
Mam sypialnię z Klose - łóżko i dwie szafki, wad nie zauważyłam.

Lookita
26-12-2007, 17:34
my planujemy,na razie obcielismy liste mebelkow salonowych...cena-wysoka,jakosc -wysoka,tych mebli nie mozna porownywac z BRW...sorki,ale te ostatnie odstaja sporo...jakosciowo...

czandra
26-12-2007, 21:16
Klose i BRW to dwie odmienne filozofie produkcji i sprzedaży. Także cenowo dzieli je przepaść, chociaż w ostatnich latach także BRW wypuściło na rynek produkty z wyższej półki - Bawaria i Intarsio, ale daleko im do Klose. W sprzedaży jest wielu dobrych producentów, których ceny aż tak nie odstraszają, a mają bardzo dobre meble. Wejdź sobie na stronę:
http://www.kaszub.com.pl/
i sprawdź zestaw Porto II. Wygląda podobnie do Juveny, a duuużo tańsze i również z forniru dobrego jakościowo, jak u Klose. Jeżeli szukasz dobrej sypialni, to polecam tę firmę:
http://www.bogatti.pl/
Jakość bardzo wysoka, a cena rozsądna.

Lookita
26-12-2007, 21:37
Czandra,a Ty jakie mebelki masz??;-)

czandra
26-12-2007, 21:47
Głównie Swarzędz, ale ostatnio pojawiło Bogatti. Podobna jakość, ciekawe wzornictwo i lepsza cena. W nowym domu będzie tylko ta firma :wink:

Lookita
26-12-2007, 21:56
ogladalismy wszystkie mebelki z firemek powyzej wymienionych...Klose najladniejszy....
ze Swarzedza urzekl nas Odys...gdyby jednak nie nasza mlodosc...zdecydowalibysmy sie na ten styl;-) ale...wolimy cos nowoczesniejszego...
pamietac nalezy o tym,ze mebel meblowi nie jest rowny...Klosek robi lite konstrukcyjnie z drewna elementy nosne,niewiele firm tu tak sie wykazuje...reszta w okleinie albo u innych firemek wiekszosc...wiec cena znow tutaj decyduje o wyrobie....pdobaja nam sie te mebelki....to inna jakosc i cena...w por. z np. bydgoskie meble,vox...brw....podchodzilem wiele razy do nich...dotykalem,bawilem sie szyfladami,zagladalem do wnetrz konstrukcji...Klose wygrywal zawsze....az tak dobrze nie znam Bogatti ale...sa z gornej polki.....pamietam serie..Tutti sensi....meble torunskie czy bydgoskie....na stronie netowej bardzo ladne,na zywo ich nie widzialem....

czandra
26-12-2007, 22:10
A co z Klose podoba wam się najbardziej? Bydgoskie, to głównie lakierowany mdf. Vox i brw to ten sam poziom. Tutti sensi - firma, która to produkowała, splajtowała. Wbrew pozoro nie tak łatwo wybrać coś sensownego. Jeżeli chodzi o bogatti, to jest na poziomie cenowym trochę poniżej bydgoskich, nie mówiąc już o klose (za markę też trzeba płacić, a z jakością także bywa różnie), a jakość zdecydowanie lepsza. Zależy, kto czego szuka.

Lookita
26-12-2007, 22:26
Chcemy Duo w buku kolonialnym.Salon...na razie tniemy liste mebli,gdyz brakuje nam kasy na powazniejsze rzeczy,a skoro upusty sa mizerne to mebelki kupowac bedziemy pojedynczo...z czasem :-)ale Deante tez bedzie....

dabell
27-12-2007, 10:40
My tez szukamy i też zastanawiamy się nad Duo Klose. Chcemy jak to określam"nowoczesną klasykę" :-), czyli bez zbędnych zdobień, ale formy przypominające klasyczne meble, a nie pudełkowe :-) moderny :-).
W trakcie poszukiwań trafiliśmy na meble www.meble-olszyna.pl . Meble robione z litego drewna sosnowego (tylko tyły płyta), ale o wyglądzie mebli niesosnowych :-) i wykonaniu odbiegającym od wszystkich dotąd widzianych zwykłych mebli z tego drewna.
Mają pierwszy salon firmowy w Polsce w Domarze we Wrocławiu, bo dotad całość produkcji szła na eksport do Niemiec. Nawet projektanci nie sa polscy.
Ich strona internetowa jest uboższa od oferty o chyba dwie serie, bo dopiero ją rozbudowują.
Z jednej serii, których nie ma jeszcze na stronie - Bolero albo Cava, chcemy sypialnię. Będziemy musieli poczekać bo właśnie wdrażają produkcję tych łóżek. Chcemy wersję z elementami metaloplastyki, są piekne...
Tu przykładowa sypialnia Alagon
http://www.meble-olszyna.pl/pics/a-sypialnia/male/000001.jpg
a to nam sie podoba: meble z serii Cava
http://www.meble-olszyna.pl/pics/a-pokoj_dzienny/male/000001.jpg

gośka57
27-12-2007, 11:37
Mam Klose w salonie (wybrałam je głównie ze względu na wielki stół) i wyglądają bardzo ładnie, ale uwaga - lakier jest bardzo miękki.

Lucia
27-12-2007, 18:57
(...)W sprzedaży jest wielu dobrych producentów, których ceny aż tak nie odstraszają, a mają bardzo dobre meble. Wejdź sobie na stronę:
http://www.kaszub.com.pl/
i sprawdź zestaw Porto II. Wygląda podobnie do Juveny, a duuużo tańsze i również z forniru dobrego jakościowo, jak u Klose (...)
Ja kupiłam do gabinetu polecane meble Kaszuba. Wprawdzie wybrałam nie Porto II, ale Vero, jednak jestem z nich bardzo zadowolona (niezła jakość, dużo lepsza od wszechobecnego BRW :lol: , przyzwoita cena). Z minusów - komoda miała inny odcień niż witryna, a szklane drzwi witryny jakąś skazę. Oczywiście bez problemu w ciągu 2-3 dni zostały wymienione, ale sama konieczność wymiany niektórych może troszkę zdenerwować.
Jeśli chodzi o Klose - mam krzesła. Krzesło, jak krzesło - wygodne.

mikita
28-12-2007, 06:44
A ja kupiłam Bydgoskie. I się niestety trochę rozczarowałam. Stolik kawowy źle mi skręcili, szyby w witrynie były porysowane, drzwiczki całe w kleju oraz źle sklejone. Reklamowalam, niby wszystko sprawnie i kompetentnie, ale... szyby przywieźli już niby lepsze, ale dalej porysowane, drzwiczki wymienili na nowe, ale... już się nieco różni fornir. Stolik złożyli mi od nowa, i już się nie rozwala, ale szpary zostały :"ależ proszę Pani, to jest stolik z elementów, nie da się inaczej". Poza tym stolik rysa się od wszystkiego:( Nawet od ściereczki, którą czyszczę (zostają matowe ślady w miejscu intensywniejszego mycia). Ogólnie drugi raz bym nie kupiła, nie za tę cenę.

RenataS
28-12-2007, 13:00
ja mam obecnie w mieszkaniu kolekcje milo z Klose i jestem z nich bardzo zadowolona, zabieram je z soba do domku, ale to dopiero za rok :-?

CMYK
28-12-2007, 13:29
tez sie zastanawialem nad KLOSE ale znalazlem w podobnej cenie witryne i stol z firmy Szynaka i klose sie nie umywa pod wzgledem jakosci i wykonania no i problem byl jedynie z terminem oczekiwania 3 miesiace
CMyK

Lookita
28-12-2007, 19:12
az mi sie wierzyc nie chce,ze Szynaka lepszy ;-)
ale coz.....moze zle ogladalem....

Sonika
29-12-2007, 07:16
Do salonu wybrałam meble Nowaka tylko dlatego, że chciałam sobie zmienić i nie mieć wszędzie tego samego.
Mam nadzieję, że będą równie solidnie wykonane jak Klose.

Z Klose jest jeszcze ten komfort, że można sobie wybrać dowolne wybarwienie za niewielką dopłatą, a gama kolorystyczna jest naprwdę duża.
U innych producentów z tym ciężko :wink: .

romka
30-12-2007, 16:55
ja marzę o lanao z klose,może to mebel jak inny ,ale mnie urzekł.będę miała parę sztuk plus stół
pozdro

krzysztofh
30-12-2007, 17:26
Ta sobie czytam o Klose i muszę Wam napisać że te meble są trochę przereklamowane.
Tzn aby było jasne - jeżeli są dobrze wykonane to sa naprawdę ładne, ale bardzo często zdarza się że wypuszczają buble lub niedoróbki.
Ja mam komplet Duo w gabinecie, Lanao w salonie, ale do stołu Lanao dokupiliśmy krzesła z Cuibono, bo bardziej nam się podobały.

Sporo było z nimi kłopotu.
Panowie z reklamacji przyjeżdżali kilkukrotnie.
Z Duo było tak, że drzwiczki od witryn były nieco skręcone (śmigło) a że jestem upierdliwie dokładny, kazałem je wymienić. Przyjechały następne i okazało, się że miały nawiercone zawiasy nie tam gdzie poprzednie. Kolejne z kolei były w innej tonacji. Wkurzyłem się i napisałem pismo do prezesa Klose z żądaniem wymiany całego kompletu Duo na nowy - przyjęli reklamację i przyjechał nowy komplet.
Z Lanao było tak, że jedną witrynę robili mi na zamówienie bo chciałem tak ją ustawić że przy standardowym rozwiązaniu nie dałoby się. Z tą witryną do tej pory nie jest OK. Najpierw bok witryny pękł minimalnie, że powstała rysa prawie niewidoczna ale jednak, poza tym z drzwiczkami niby ten sam problem co z Duo. Wymienili drzwiczki i bok witryny po uprzednim zabraniu jej do firmy. Ale ten bok jest nieco w innej tonacji. Gość z reklamacji mówił że jest to świeża bejca i się wyrówna za pół roku - nie wyrównało się. W każdym razie nie na tyle aby to zaakceptować Zobaczymy czy po takim czasie mi to uwzględnią.

Powtórzę jeszcze raz jak są zrobione dobrze wyglądają naprawdę ładnie. Ale wiem przy okazji tych reklamacji że mają kłopoty kadrowe i trudno o dobrych fachowców stolarzy.

Sonika
30-12-2007, 17:37
krzysztofh, jeśli masz takie uwagi co do Klose, to chyba na naszym rynku nie ma w ogóle porządnych mebli :( .
W każdych "coś".
Ciekawe jaki będzie ten mój Nowak :roll: ?

krzysztofh
30-12-2007, 17:46
Przy mnie jak potwierdzałem termin odbioru była pani, która relamowała swoje że nierówno w szufladach nawiercili otwory i uchwyty do szuflad nie są w jednym rzędzie.
Nie chciałem wierzyć, że Klose może tak partaczyć.

Sonika
30-12-2007, 17:50
Dobrze, że moje szafki stoją daleko od siebie, po dwóch stronach łóżka, bo mogłoby się okazać to samo :lol:

krzysztofh
30-12-2007, 18:28
Dobrze, że moje szafki stoją daleko od siebie, po dwóch stronach łóżka, bo mogłoby się okazać to samo :lol:

To były szuflady w jednej witrynie - wyobrażasz sobie?

aspidisca
31-12-2007, 09:16
ja mam jadalnię Opus z Klose od sześciu lat. Bardzo dobrze się użytkuje.

Ze względu na ceny co rok kupowaliśmy nowy mebel i wybarwienia nie odbiegają od siebie. Modele które dobrze się sprzedają są nadal w produkcji. Opus i Amber to pierwsze modele i nadal się podobają. A krzesła Klose to prostu poezja wygody!

czandra
05-01-2008, 15:45
Przy mnie jak potwierdzałem termin odbioru była pani, która relamowała swoje że nierówno w szufladach nawiercili otwory i uchwyty do szuflad nie są w jednym rzędzie.
Nie chciałem wierzyć, że Klose może tak partaczyć.

Nawet najlepsze firmy mają wpadki. Ważne jest, jakie mają podejście do załatwiania reklamacji.

BEATA-BETI
05-01-2008, 17:03
Więc tak kupiłam stół + 6 krzeseł z firmy KLOSE i po 3 latach użytkowania mogę powiedzieć ,że był to bardzo dobry wybór.To naprawdę bardzo solidne meble albo mi się akurat takie trafiły.
Musiałam zareklamować jedno z krzeseł bo miało tylne nogi zupełnie inne od pozostałych pięciu.Reklamację zgłosiłam telefonicznie do sklepu w ktorym kupiłam w/w po kilku dniach zadzwonił pracownik z firmy KLOSE i umówił się na wymianę krzesełka.Przyjechali tak jak się umawialli , krzesełko wymienili na nowe i przeprosili za problem.

romka
06-01-2008, 18:36
a może macie namiary na kogoś kto sprowadza meble klose.
jakiś czas temu na allegro był gościu ,który handlował i sprowadzał pod zamówienie meble,wtedy niestety nie było tego i owego,a gdy teraz patrzę na ogłoszenia to go nie ma
pozdro

aspidisca
17-01-2008, 14:44
w tych sklepach mogą mieć meble Klose, ale radze najpierw zadzwonić.

czandra
30-07-2008, 18:25
a może macie namiary na kogoś kto sprowadza meble klose.
jakiś czas temu na allegro był gościu ,który handlował i sprowadzał pod zamówienie meble,wtedy niestety nie było tego i owego,a gdy teraz patrzę na ogłoszenia to go nie ma
pozdro

Klose ma taką sieć sprzedaży, że nie wiem po co szukać ich mebli przez jakieś dziwne osoby. Może wynoszą coś na lewo z fabryki i stąd atrakcyjna cena. Nic dziwnego, że z gościem urwał się kontakt, bo pewnie tam już nie pracuje.

wroclawianka
02-08-2008, 22:49
tez sie zastanawialem nad KLOSE ale znalazlem w podobnej cenie witryne i stol z firmy Szynaka i klose sie nie umywa pod wzgledem jakosci i wykonania no i problem byl jedynie z terminem oczekiwania 3 miesiace
CMyK

a to dziwne co piszesz Szynaka lepsze od klose ale chyba cenowo :wink: ( bo jakościowo :o nie

Mi się bardzo podoba klose QUATTRO piękne meble solidnie zrobione tylko ta cena ale po obejrzeniu wszystkich sklepów meblowych we Wrocławiu stwierdzam,że klose nie ma sobie równych i chyba pójdę jutro zamówić .

wroclawianka
02-08-2008, 22:53
tez sie zastanawialem nad KLOSE ale znalazlem w podobnej cenie witryne i stol z firmy Szynaka i klose sie nie umywa pod wzgledem jakosci i wykonania no i problem byl jedynie z terminem oczekiwania 3 miesiace
CMyK

a to dziwne co piszesz Szynaka lepsze od klose ale chyba cenowo :wink: ( bo jakościowo :o nie

Mi się bardzo podoba klose QUATTRO piękne meble solidnie zrobione tylko ta cena ale po obejrzeniu wszystkich sklepów meblowych we Wrocławiu stwierdzam,że klose nie ma sobie równych i chyba pójdę jutro zamówić .


a co do brw to tak jakbyś porównywała mercedesa do małego fiata :wink:

czandra
03-08-2008, 07:34
Mi się bardzo podoba klose QUATTRO piękne meble solidnie zrobione tylko ta cena ale po obejrzeniu wszystkich sklepów meblowych we Wrocławiu stwierdzam,że klose nie ma sobie równych i chyba pójdę jutro zamówić .

A jaki jest termin realizacji zamówienia?

altus_pl
03-08-2008, 08:13
Mam sypialnię z Klose...

A moja siora mówi że jeśli już o to chodzi to ona od Klose woli Podolskiego...

czandra
03-08-2008, 13:34
Mam sypialnię z Klose...

A moja siora mówi że jeśli już o to chodzi to ona od Klose woli Podolskiego...

Pewnie dlatego, że młodszy :wink:

Sonika
03-08-2008, 19:45
Mam sypialnię z Klose...

A moja siora mówi że jeśli już o to chodzi to ona od Klose woli Podolskiego...

I to Cię martwi, czy cieszy? Może chcesz o tym porozmawiać?

wroclawianka
03-08-2008, 21:18
Mi się bardzo podoba klose QUATTRO piękne meble solidnie zrobione tylko ta cena ale po obejrzeniu wszystkich sklepów meblowych we Wrocławiu stwierdzam,że klose nie ma sobie równych i chyba pójdę jutro zamówić .

A jaki jest termin realizacji zamówienia?


5 tygodni

altus_pl
03-08-2008, 22:26
I to Cię martwi, czy cieszy? Może chcesz o tym porozmawiać?

No, raczej przypuszczam że się cieszę, bo mogłem coś na rzeczy wnosić do tematu... :oops:

czandra
08-08-2008, 19:51
Mi się bardzo podoba klose QUATTRO piękne meble solidnie zrobione tylko ta cena ale po obejrzeniu wszystkich sklepów meblowych we Wrocławiu stwierdzam,że klose nie ma sobie równych i chyba pójdę jutro zamówić .

A jaki jest termin realizacji zamówienia?


5 tygodni

To jeszcze nie tak strasznie. Można poczekać.

wroclawianka
08-08-2008, 20:30
Miało być 5 tygodni ale zrobiło się niestety do 9 tygodni ale trudno czekam

acca5
08-08-2008, 20:52
A ja poszukuje do jadalni i salonu mebli w kolorze jesionu z dużym usłojeniem- może ktoś z was gdzieś napotkał takie- ( ja raz spotkałam w Ikei) , poszukuje dużego prostego stołu, krzeseł i komód ze stolikiem i szafka pod tv.

editta
08-08-2008, 21:09
Ta sobie czytam o Klose i muszę Wam napisać że te meble są trochę przereklamowane.
Tzn aby było jasne - jeżeli są dobrze wykonane to sa naprawdę ładne, ale bardzo często zdarza się że wypuszczają buble lub niedoróbki.
Ja mam komplet Duo w gabinecie, Lanao w salonie, ale do stołu Lanao dokupiliśmy krzesła z Cuibono, bo bardziej nam się podobały.

Sporo było z nimi kłopotu.
Panowie z reklamacji przyjeżdżali kilkukrotnie.
Z Duo było tak, że drzwiczki od witryn były nieco skręcone (śmigło) a że jestem upierdliwie dokładny, kazałem je wymienić. Przyjechały następne i okazało, się że miały nawiercone zawiasy nie tam gdzie poprzednie. Kolejne z kolei były w innej tonacji. Wkurzyłem się i napisałem pismo do prezesa Klose z żądaniem wymiany całego kompletu Duo na nowy - przyjęli reklamację i przyjechał nowy komplet.
Z Lanao było tak, że jedną witrynę robili mi na zamówienie bo chciałem tak ją ustawić że przy standardowym rozwiązaniu nie dałoby się. Z tą witryną do tej pory nie jest OK. Najpierw bok witryny pękł minimalnie, że powstała rysa prawie niewidoczna ale jednak, poza tym z drzwiczkami niby ten sam problem co z Duo. Wymienili drzwiczki i bok witryny po uprzednim zabraniu jej do firmy. Ale ten bok jest nieco w innej tonacji. Gość z reklamacji mówił że jest to świeża bejca i się wyrówna za pół roku - nie wyrównało się. W każdym razie nie na tyle aby to zaakceptować Zobaczymy czy po takim czasie mi to uwzględnią.

Powtórzę jeszcze raz jak są zrobione dobrze wyglądają naprawdę ładnie. Ale wiem przy okazji tych reklamacji że mają kłopoty kadrowe i trudno o dobrych fachowców stolarzy.
współczuć takie klienta albo takiego charakteru :o :o :o

a.n.k.a.
16-03-2009, 16:21
Witam wszystkich,

Polecam wszystkim meble Klose. Kupiłam jakiś czas temu i wszystko ok.

Ew-ka
16-03-2009, 19:11
i ja kupuje Klose ,ale czekam zazwyczaj na wyprzedażach :lol: w taki sposob kupiam stół ,ktory rozklada sie do 3,60cm za 700 zł :lol: -krzesła za 120 zł/szt , komody po 300 - 1000 zł :D są bardzo porzadnie zrobione -jestem mega zadowolona ,a jeszcze bardzej ,że udaje mi się je kupić w takich cenach :lol:

dżordż5
16-03-2009, 20:05
Mam Klose od trzech lat- wyposażenie salonu, sypialnii, stól i krzesła - i nie narzekam, chyba, że na cenę. Nie są to meble idealne, ale ładne i dość rzetelnie zrobione.
Teraz zamówiłam biurko do gabinetu i nie mogę się już doczekać - dostawa na początku kwietnia.

anetka82
16-03-2009, 21:06
witam ja rowniez uzytkuje meble w/w firmy..i jestem bardzo zadowolona. posiadamy meble w salonie i gabinet..polecam
podobno teraz zmienil sie wlasciciel i niestety jakosc troche gorsza..

WIESIOŁEK
17-03-2009, 07:34
Witajcie.

Jestem zachwycona meblami Klose. Mamy urządzony salon z kolecji Duo. Rewelacja.

Pytanie do Ew- ka : gdzie i kiedy organizowane są wyprzedaże? Nigdy na żadną nie trafiłam.

pozdrawiam,

K.

Ew-ka
17-03-2009, 08:02
Pytanie do Ew- ka : gdzie i kiedy organizowane są wyprzedaże? Nigdy na żadną nie trafiłam.

K.
w Dobrodzieniu (Opolskie) w siedzibie KLERA sa kilka razy w roku wyprzedaże ekspozycji ....ja mam blisko i kumpla ,ktory informuje mnie o wyprzedażach :lol:

baska11
06-05-2009, 20:11
Hej! Czy ktoś kupował meble z tej firmy? Wyglądają ładnie, jest ich duży wybór, są starannie zrobione na pierwszy rzut oka. Czy są warte swojej ceny? Poradźcie proszę!
dzięki
pyzia :)

ja używam tych mebli od 4 lat nie narzekam chociz dzieciaki mi 2 szufladki wyrwały

szpakmarceli01
04-06-2009, 19:42
Witam !
Może wiecie czy KLOSE ma swój sklep firmowy?

dżordż5
05-06-2009, 06:50
Tak, gdzieś nad morzem.
A w salonach autoryzowanych to raczej wybiera się z katalogu, bo ekspozycja na ogół niewielka.

Bronek1980
05-06-2009, 20:57
Witam !
Może wiecie czy KLOSE ma swój sklep firmowy?

Klose ma swojąsiedzibę w miejscowości Nowe nad Wisłą, oraz dwie fakryki w Gościecinie i Czersku, jeśli chodzi o salony to w Poznaniu jak również produkty Klose można zobaczyć w salonach firmowych Kler.
Pozdrawiam

czandra
30-06-2009, 09:22
Ta sobie czytam o Klose i muszę Wam napisać że te meble są trochę przereklamowane.
Tzn aby było jasne - jeżeli są dobrze wykonane to sa naprawdę ładne, ale bardzo często zdarza się że wypuszczają buble lub niedoróbki.
Ja mam komplet Duo w gabinecie, Lanao w salonie, ale do stołu Lanao dokupiliśmy krzesła z Cuibono, bo bardziej nam się podobały.

Sporo było z nimi kłopotu.
Panowie z reklamacji przyjeżdżali kilkukrotnie.
Z Duo było tak, że drzwiczki od witryn były nieco skręcone (śmigło) a że jestem upierdliwie dokładny, kazałem je wymienić. Przyjechały następne i okazało, się że miały nawiercone zawiasy nie tam gdzie poprzednie. Kolejne z kolei były w innej tonacji. Wkurzyłem się i napisałem pismo do prezesa Klose z żądaniem wymiany całego kompletu Duo na nowy - przyjęli reklamację i przyjechał nowy komplet.
Z Lanao było tak, że jedną witrynę robili mi na zamówienie bo chciałem tak ją ustawić że przy standardowym rozwiązaniu nie dałoby się. Z tą witryną do tej pory nie jest OK. Najpierw bok witryny pękł minimalnie, że powstała rysa prawie niewidoczna ale jednak, poza tym z drzwiczkami niby ten sam problem co z Duo. Wymienili drzwiczki i bok witryny po uprzednim zabraniu jej do firmy. Ale ten bok jest nieco w innej tonacji. Gość z reklamacji mówił że jest to świeża bejca i się wyrówna za pół roku - nie wyrównało się. W każdym razie nie na tyle aby to zaakceptować Zobaczymy czy po takim czasie mi to uwzględnią.

Powtórzę jeszcze raz jak są zrobione dobrze wyglądają naprawdę ładnie. Ale wiem przy okazji tych reklamacji że mają kłopoty kadrowe i trudno o dobrych fachowców stolarzy.
współczuć takie klienta albo takiego charakteru :o :o :o

I tacy bywają :-?

h_kwinto
01-07-2009, 08:26
Czytam tak sobie ten wątek i mam do Was pytanie. Czy ktoś jest w posiadaniu ławy kuchennej narożnej Klose i może mi poradzić czy warto je zakupić? Dzwoniłem do kilku salonów gdzie te meble są dostępne, ale nigdzie nie można zobaczyć ław kuchennych. W jednym z większych salonów Pan powiedział nawet że Klose takich ław nie robi.
Zdjęcia na stronie producenta to nie wszystko, wolałbym zobaczyć je własnymi oczami lub wysłuchać opinii jakiegoś użytkownika.

Pozdrawam

czandra
01-07-2009, 22:30
Czytam tak sobie ten wątek i mam do Was pytanie. Czy ktoś jest w posiadaniu ławy kuchennej narożnej Klose i może mi poradzić czy warto je zakupić? Dzwoniłem do kilku salonów gdzie te meble są dostępne, ale nigdzie nie można zobaczyć ław kuchennych. W jednym z większych salonów Pan powiedział nawet że Klose takich ław nie robi.
Zdjęcia na stronie producenta to nie wszystko, wolałbym zobaczyć je własnymi oczami lub wysłuchać opinii jakiegoś użytkownika.

Takie ławy były w modzie w latach 90-ych. Teraz produkują je jeszcze mniej znani producenci np.:

http://www.lawy.pl/lawy-kuchenne,narozne/

ale także Klose, gdyż cały czas taki produkt dobrze sprzedaje się w Niemczech. Na ich stronie jest oferta:

http://www.klose.pl/meble/15

Ciężko ci będzie jednak zobaczyć to w realu. Powinnaś zadzwonić bezpośrednio do działu sprzedaży Klose i od nich dowiedzieć się, gdzie są do obejrzenia.

szpakmarceli01
02-07-2009, 23:22
Witam!

Dostałam wycenę sypialni i jadalni - poda ktoś rękę? bo nie mogę się podnieść!!

dżordż5
05-07-2009, 17:59
A na co liczyłaś??

Mnie jedna szafa trójdrzwiowa do sypialni kosztowała ponad 5000,00 zł.

Bronek1980
27-10-2009, 20:31
Mam pytanko czy ten informator od klose nie mówił coś o jakijś wyprzedazy bo potrzebyję wyposażyć dom, a też mam blisko do Dobrodzienia tylko nie mam namiarów na ta firme do kogo się zgłosić może jakiś nr tel. adres e-mail czy coś takiego. Bardzo proszę o info pilne.

Ew-ka
28-10-2009, 20:01
Mam pytanko czy ten informator od klose nie mówił coś o jakijś wyprzedazy bo potrzebyję wyposażyć dom, a też mam blisko do Dobrodzienia tylko nie mam namiarów na ta firme do kogo się zgłosić może jakiś nr tel. adres e-mail czy coś takiego. Bardzo proszę o info pilne.

masz tu stronke do Outletu Klera ...sa tam tez meble Klose -mozna sobie poogladac bez wychodzenia z domu :D

http://www.outletmeblowy.pl/outletmeblowy/Kategorie/Jadalnia

czandra
27-12-2009, 16:16
Coś nowego w temacie?

h_kwinto
29-12-2009, 12:26
Kupiłem ławę narożną Klose przed świętami. Czekałem 8 tygodni - zgodnie z zamówieniem. Mebel jest lepszej jakości niż inne dostępne na rynku ławy. Ale przy skręcaniu miałem sporo problemów, gdyż instrukcja przetłumaczona została na język polski z niemieckiego przez kompletnego dyletanta.Gramatyczna porażka i na dodatek symbole śrub i wielkości śrub w wersji polskiej są inne niż w niemieckiej. Po dwóch godzinach sterczenia nad wersją polską postanowiłem skręcać korzystając z wersji niemieckiej.
Udało się, ale co się namęczyłem to moje.
Generalnie mebel jest drogi, ale ładny. Gdybym był bardzo upierdliwy (może będę) to interweniowałbym jeszcze w sprawie kształtu elementów tapicerowanych ławy, które są inne nią na zdjęciach - przy czym subiektywnie oceniając to nie ma znaczenia.
Faktem jest że próbowałem zobaczyć tą ławę w którymś z salonów Kler/Klose w Polsce, a nigdzie jej nie było. Co wiecej - w salonie gdzie ją ostatecznie zamówiłem, na początku w ogóle nie wiedziano że taki mebel mają w ofercie. Zdaje sobie sprawę, że taka ława kuchenna była modna kiedyś, ale modę mam gdzieś a liczy się funkcjonalność.

nutka1
26-05-2010, 22:23
Witam? Poszukuję zdjęć mebli z kolekcji klose lifeline, najlepiej jeżeli miałyby fronty w kolorze dąb kasztan a nie białe jak w większości salonów meblowych.