PDA

Zobacz pełną wersję : co sadzicie o kominie firmy krasiccy?



marcin_u
06-06-2007, 13:45
chce zakupic komin systemowy i dostałem dosc ciekawa oferte na komin firmy krasiccy. www.smbkrasiccy.com
W hurtowni nie mieli tego komina na stanie i nie mogłem obejzec. jak ktos go ma lub widział to prosze o podzielenie sie spostrzezeniami.
Komin ma byc do pieca na paliwo stałe.
Producent daje 25l gwarancji (inne znane marki 30lat wiec podobnie)
Musze szybko podjac decyzje wiec prosze o odpowiedzi...z gory dzieki

marcin_u
06-06-2007, 22:42
nikt nie posiada tego komina?

Krzysztofik
07-06-2007, 00:55
Zrób komin z cegieł.
Zalety:
działa
jest szczelny
Wady:
robocizna (cena)
Nikt nie potrafi zniżyć sie do umiejętności średniowiecznego "budowlańca".

marcin_u
07-06-2007, 06:25
Zrób komin z cegieł.
Zalety:
działa
jest szczelny
Wady:
robocizna (cena)
Nikt nie potrafi zniżyć sie do umiejętności średniowiecznego "budowlańca".

Nie chce komina zcegieł bo trudno o dobra cegłe i jest droga.muraza nie mam bo koncze sam wien nie chce zle wymurowac.
Systemowy zbuduje sam..tylko czy ten komin krasiccy jest ok??

TomD
07-06-2007, 22:42
Ja ma Schiedla ale kolega ma Krasickich i zadowolony.

marcin_u
07-06-2007, 22:57
Ja ma Schiedla ale kolega ma Krasickich i zadowolony.

Czy widzisz roznice patrzac na swoj komin i ten krasickich? czy ceramika w kominach krasickich jest wysokiej klasy? czy kolega budował sam komin? jezeli tak to czy czesci komina sa dobrze spasowane miedzy soba?

TomD
08-06-2007, 20:35
Czy widzisz roznice patrzac na swoj komin i ten krasickich? czy ceramika w kominach krasickich jest wysokiej klasy? czy kolega budował sam komin? jezeli tak to czy czesci komina sa dobrze spasowane miedzy soba?

Jakiś większych róznic wizualnie nie widać. Koledze montowała ekipa i twierdzili że wszystko OK ( a montują systemowe róznych producentów ). Co do ceramiki to się nie wypowiem ale wygląda podobnie jak w Schiedlu.

kasiaiwojtek
13-03-2009, 21:57
cześć marcin_u, mam podobny problem do Twojego sprzed kilku lat. Komin Krasiccy, dobry - niedobry, brać - nie brać.
Czy w końcu zdecydowałeś sie na Krasickich? Jesli tak to jak sie sprawuje i czy jest dobrze wykonany??