PDA

Zobacz pełną wersję : projekt RUBIN pracownia MG PROJEKT



Strony : 1 2 3 4 5 [6]

kapi01
18-08-2014, 22:43
Pomyłka to styropian na gazobeton ;) Jeśli już to wełna, pytanie czy zalecenia producenta, aby nie ocieplać gazobetonu (36,5) są słuszne..
Mamy jeszcze dwa tygodnie na zastanowienie się; znajomy nie ocieplał i jest zadowolony (choć to tylko jedna zima).

Zależałoby mi raczej na potwierdzonych doświadczeniach domowników :)

czy to jest wełna czy styropian to nie ma znaczenia ważne żeby lambda była możliwie jak najniższa ok, 0,030 - oddychanie przez ściany to są bajki marketingowe producentów materiałów .... budować trzeba energooszczędnie

LeKo
25-09-2014, 14:43
Witam wszystkich. Jeżeli w ogóle ktoś tu zagląda.. ;) My już w domku grzejemy. Gazobeton ocieplony 15cm styropianu ciemnego, poddasze zamiast wełny pianka. Zobaczymy jak to sprawdzi się w zimie.... Zaglądam z nadzieją ze ktoś pochwali się w końcu wnętrzem rubinka...szczególnie otwartą przestrzenią na parterze. NIe długo będe miała skończone łazienki więc chetnie wrzucę pare fotek. Ma ktoś może płytki drewnopodobne w salonie?

henas
15-10-2014, 12:50
Witam wszystkich. Nasz Rubin już stoi i grzeje. wygrzewamy podłogówke na parterze przed montażem podłogi. Bez wietrzenia jest wewnątrz 27 st.C. Sciany zewnętrzne z gazobetonu 24 cm ocieplone styropianem 15+10 cm, poddasze wełna min. 2x 15 cm, pod posadzka na parterze styropian 20 cm, okna trzyszybowe pcv montowane w ociepleniu (tzw "ciepły montaż), rekuperacja, kominek otwarty tradycyjny (bardziej dla ozdoby niż grzania). wszystkie sciany i ścianki wewnetrzne z cegły pełnej lub silikatów,
ogrzewanie ekogroszek zimą i powietrzna pompa ciepła do grzania wody po sezonie grzewczym (zamierzam wykorzystać chłodne powietrze do obniżenia temperatury wewnetrznej w czasie upałów latem. Wewnątrz kilka przeróbek ułatwiających funkcjonowanie domu. Nasz Rubin to połączenie Rubina i Rubina III - czyli podwójny garaż i brak antresoli w salonie. Dom w trakcie prac wykończeniowych. Wkrótce zamieszczę fotografie z budowy - jeśli kogos to zainteresuje. Kierownikiem Budowy jestem ja we własnej osobie, a nade mną WIADOMO KTO. Pozdrawiam wszystkich. Chętnie podzielę się doświadczeniami z budowy.

Rubin dom
13-11-2014, 08:48
Czy ktoś buduje w woj. mazowieckim?

AAlizee
17-02-2015, 20:48
Witajcie,

Ponawiam zapytanie, Czy jest ktoś z małopolski lub świętokrzyskiego, kto buduje Rubina, zwłaszcza z antresolą?? Kiedyś był ktoś z Włoszczowej i Sandomierza, jesteście jeszcze i wasze zaproszenie jest aktualne??

Pozdrawiam

grzeniu25
19-02-2015, 13:14
Okolice Poznania...

marstus
16-03-2015, 11:32
Witam po dłuższej przerwie. Oczywiście spowodowanej budową stanu surowego naszego Rubina. wreszcie stoi :)
w tym roku prace wykończeniowe - zaczynamy od maja jak podepną prąd - do obecnego stanu wszystko na agregacie. Zastanawiam się ile kable YDY3x1,5mm2 a ile YDY3x2,5mm2 kupować - jest teraz promocja w jednym z marketów za 1,55 m kable - to bardzo tanio, nie wiem czy się nie skuszę.

308969

marstus
16-03-2015, 11:43
A propo wcześniejszej dyskusji na temat styropianu vs wełna w zależności od rodzaju murów. Mój kierownik twierdzi, że na ceramikę (porotherm) to aż serce boli dawać styropian, gdyż ten nie oddycha, w odróżnieniu do pustaków ceramicznych. W rezultacie dwa wiadra wody (tyle ponoć produkuje rocznie czteroosobowa rodzina) albo wyjdzie wentylacją albo wejdzie w ściany a tam jak napotka na styropian to zostanie. Zaleca na porotherm dawać wełnę i tynk mineralny - jak wode wejdzie w ścianę to bez problemu wyjdzie przez taki zestaw. Co innego gazobeton, który już sam w sobie ponoć nie oddycha, więc tu dawanie wełny to zbędny wydatek. Po zasięgnięciu wiedzy u innych "fachowców" raczej zdecydujemy się na wełnę mineralną prasowaną oraz tynk mienralny...

Artur-Rubin
19-04-2015, 20:04
Witam serdecznie,

Właśnie zakupiliśmy projekt Rubin - odbicie lustrzane i projekt przekazaliśmy do adaptacji.

Czy ktoś z obecnie czytających forum buduje/przygotowuje się do budowy w mazowieckim? A jeśli tak to czy z pustką nad salonem?

Pozdrawiam
Artur

majkadb
22-04-2015, 07:21
poddasze zamiast wełny pianka. Zobaczymy jak to sprawdzi się w zimie....

Witaj,

Jak się sprawdza, jesteś w stanie już coś powiedzieć na ten temat?:) My w końcu zdecydowaliśmy się na tradycyjną wełnę; ale cały czas za nami 'chodziła' pianka, stąd jestem ciekawa jak się sprawuje taka forma termoizolacji:)

lukaszkw
23-04-2015, 12:46
Witam serdecznie,

Właśnie zakupiliśmy projekt Rubin - odbicie lustrzane i projekt przekazaliśmy do adaptacji.

Czy ktoś z obecnie czytających forum buduje/przygotowuje się do budowy w mazowieckim? A jeśli tak to czy z pustką nad salonem?

Pozdrawiam
Artur

Ta pustka to się nazywa "antresola" i już jeden taki RUBIN w pow. Otwockim stoi........ u mnie :-)

Artur-Rubin
24-04-2015, 14:32
Cześć Łukasz,

Powiedz mi gdzie się z nim schowałeś, że Cię jeszcze nie widziałem ;- )

Chętnie zobaczę (przynajmniej z zewnątrz coby się nie narzucać) Twojego Rubina, więc jeśli to możliwe to będę wdzięczny za namiar na priv. A w ostateczności pozostaje Twoja galleria picassaweb jesli moze byc udostepniona.

Pzdr
Artur



Ta pustka to się nazywa "antresola" i już jeden taki RUBIN w pow. Otwockim stoi........ u mnie :-)

lukaszkw
30-04-2015, 10:46
Nie mam pojęcia czemu nie możecie oglądać galerii. Próbowałem sam z różnych komputerów, co by nie rozpoznawał IP i za każdym razem działa. Może to z Waszym sprzętem coś nie jest ok, brak jakiejś wtyczki zaktualizowanej.

lukaszkw
06-08-2015, 18:19
I znów forum umarło. Szkoda

pankufur
26-11-2015, 20:51
Witam serdecznie!

Dzisiaj zakupiłem projekt domu Rubin3. Czy jest tu ktoś kto buduje, lub wybudował ten dom w okolicach Krakowa. Bardzo mi zależy, żeby go zobaczyć i pogadać na co zwrócić uwagę. Telefon do mnie 531-359-639 lub na priv.

maciejtom
26-12-2015, 13:42
Witam wszystkich forumowiczów, wspólnie z żoną wybraliśmy projekt Rubin na nasz domek jednak czy ktoś z tu obecnych jest z Warszawy lub okolic i był by tak miły i pokazał w rzeczywistości swój domek? Przewertowałem wszystkie zdjęcia z forum ale jednak real to real. Będę wdzięczny za pomoc.

LeKo
30-12-2015, 21:43
Witam.
Jestesmy bardzo zadowoleni ze wybraliśmy pianke. Nawet na strychu, powiedzmy jest w miare ciepło. Zreszta na izolacje domu nie oszczędzaliśmy co teraz procentuje. Fakt jak na razie nie było zimy i w sumie piec chodził na minimum mocy byle podłoga nie była całkiem zimna (płytki na całym dole).

marcins32
12-01-2016, 22:19
witam jaką tą piankę daliście ? ile za metr 2 , i ile metrów dachu wam wyliczyli. no i jaka grubość piany? ciekawy jestem bo naszego rubina też byśmy ubrali w taką pierzynę ...

mineralka
13-01-2016, 07:38
A ja napiszę coś z innej beczki - wielu znajomych którzy obecnie są w trakcie budowy lub planują budowę (oczywiście innych domów) pyta mnie co bym po tych 2 latach mieszkania zmieniła teraz w domu. Mowa oczywiście o rzeczach których się zmienić teraz nie da, a jest to możliwe tylko na etapie budowy. Otóż jedyne co bym zmieniła na dzień dzisiejszy to przeniosłabym kotłownie zza ściany za salonem (i tutaj bym zrobiła pralnie i wieszaki na ubrania bo tylko tędy wchodzimy do domu) do pomieszczenia gospodarczego za garażem. U nas wynika to z tego że palimy drzewem, ciągle trzeba chodzić dokładać do pieca , na dym nie narzekam bo od czegoś mamy te drzwi - chociaż bardzo często wlotem z klimatyzacji (z pompy ciepła) ten smrodek jednak dostaje się do salonu, narzekam jednak na nieporządek który teraz tam panuje, kurz, ciemne ściany, pył z pieca. Jakby nie patrzeć jednak wnosi się on z butami do salonu.
Nigdy w życiu za to nie oddałabym garażu połączonego z domem. Uwielbiam to rozwiązanie. Bywało że chora narzucałam kurtkę na siebie i w kapciach i piżamach zawoziłam dzieciaki do szkoły, a potem hyc do łóżka suchą stopą :) Nigdy , przenigdy przez te dwa lata zapachy spalin nie dotarły do domu - więc bez obaw nie będzie śmierdziało :)

Jeszcze jedna sprawa nasuwa mi się na myśl w tej chwili - brakuje mi gniazdka elektrycznego przy kolumnie w salonie - pluję sobie w brodę że go nie zrobiłam - no ale nie mogłam tego przewidzieć. U nas z racji mojego hobby przy kolumnie ciągle stoi lampa podłogowa a pod kanapą ciągnie się przedłużacz - fuj fuj fuj....

A tak to polecam Rubinka, ja go bardzo lubię - ten taras.. :) .... ogromny salon (i choć jeszcze nie ma kominka jest najcieplejszym pomieszczeniem w domu) w którym mój syn ADHDowiec może się wybiegać w przerwie w nauce, w którym mam miejsce na rodzinną biblioteczkę i mężowski barek a do tego wejdzie ogroooomny stół. Niezliczone metry kwadratowe ścian na których mogę wieszać swoje obrazy. Mnogość pomieszczeń , że jest dzisiaj miejsce na prywatną mini siłownię, czy też "pokój zabaw" jak to nazywają dzieci (mają tam swój TV i PS3) a w planie też stół dopingponga. pralnia za którą przy każdym praniu dziękuję że mam :) Kuchnia duża i przytulna (choć bywają noce że brakuje mi w niej drzwi) duuuuża i pełna spiżarnia przy kuchni (to akurat moje rozwiązanie :) ) Ahhh co tu dużo gadać :) - to takie moje małe podsumowanie po 2 latach na swoim

marcins32
16-01-2016, 23:06
No ta kotłownia to i może powinna być w innym miejscu ale ja nie zmieniałem, będzie super .....ale to jeszcze sporo pracy...

lukaszkw
02-02-2016, 20:21
Ja też potwierdzę, że kotłownia połączona z salonem to niewypał przy ogrzewaniu węglem, drzewem czy cokolwiek co kopci. Gaz może być ale nie żywy ogień. Często trzeba czyścić żeby nie nosiło się do środka.
Co do gniazdka przy kolumnie to ja przewidziałem jego brak i mam zamontowany w podłodze + wyprowadzenie na głośniki od kina domowego. Super sprawa nic się nie ciągnie i nie widać kabli.
Reszta chyba do przeżycia. Choć wywalił bym ten wykusz z niby balkonem bo szkoda na niego kasy i pracy.

Życzę miłego budowania dla nowych szczęśliwych posiadaczy Rubina.

aga_rola
25-02-2016, 12:36
Dom Rubin .Wewnątrz jest pralnia , suszarnia i duża garderoba (ale nie w sypialni ), spiżarnia . Zewnątrz jest zrobione według projektu nic nie kombinowane . Pozdrawiam

msernik
05-03-2016, 18:21
Witam wszystkich.
Jestem prawie zdecydowany na projekt Rubin, chcemy z żoną w tym roku zaczac budowe. Jesteśmy z Wrocławia, czy ktoś z dolnośląskiego bądź opolskiego budował Rubina z antreosla. Bo chcielibysmy w miarę możliwości obejrzeć domek przed zakupem projektu. Pozdrawiam wszystkich budujących i tych już mieszkających.

aga_rola
06-03-2016, 19:17
A oto jedna z wizualizacji kuchni Rubina co o niej myślicie ???

lukaszkw
09-03-2016, 12:35
Wygląda ładnie ale chyba trochę z tą wyspą przesadziłaś. W kuchni nie ma aż tyle miejsca na takie wynalazki chyba, że zrobisz jakieś minimalne wymiary. My planowaliśmy wsypę z kuchnia i trochę lipa, żeby spokojnie to obejść dookoła. Więc pomysł umarł.

aga_rola
21-03-2016, 12:46
a oto moja kuchnia :) i jak Wam się podoba?

Artur-Rubin
26-03-2016, 21:14
Witam wszystkich po długiej nieobecności... "Trochę" zeszło nam się z uzyskaniem pozwolenia na budowę ale w końcu! mamy projekt odebrany więc można zabierać się za przygotowanie do budowy :) Start przewidujemy w okolicach przełom maja/czerwiec. Przy okazji pozdrowienia dla lukaszkw :) - zobaczenie na żywo już stojącego Rubina pomogło nam bardzo i kilka rzeczy po tym zaadaptowaliśmy w projekcie. Zobaczymy jaki będzie rezultat.

Ktoś jeszcze właśnie startuje z Rubinem?

A propos kuchni to mojej małżonce też się marzy wyspa....ale przy naszym układzie z drzwiami odchylanymi na salon wg mnie to tam jest za mało miejsca i trzeba byłoby sie ganiać do okoła....

aga_rola
26-08-2016, 15:04
Chciałabym Wam pokazać projekt pomieszczeń w moim Rubinie. Mi podoba się bardzo :) może kogoś zainspiruje ! :)

aga_rola
26-08-2016, 15:09
A to dalsza część wiatrołap i schody :) Jak Wam się podoba?

aga_rola
26-11-2016, 19:51
co za cisza ???? wszyscy są bardzo zajęci :budują i wykańczają :) Pokażcie wnętrza Waszych Rubinów jestem na etapie projektowania góry

marcins32
26-11-2016, 21:10
Witam. Mam pytanie do wszystkich.Jakie piece macie,ile kw. i czy jesteście zadowoleni z ogrzewania?Jestem na etapie wyboru pieca na ekogroszek, bądz innego rodzaju ogrzewania , jeśli możecie to napiszcie w paru słowach uwagi i podpowiedzcie co byście poprawili,dzieki.

kapi01
26-11-2016, 23:21
Witam. Mam pytanie do wszystkich.Jakie piece macie,ile kw. i czy jesteście zadowoleni z ogrzewania?Jestem na etapie wyboru pieca na ekogroszek, bądz innego rodzaju ogrzewania , jeśli możecie to napiszcie w paru słowach uwagi i podpowiedzcie co byście poprawili,dzieki.

jeżeli masz gaz to nie ma potrzeby przy takim budynku robić ekogroszek, ja mam cały dom na gazie - kocioł 19 kW + bufor 500 l i 100% podłogówka - opłaty za ogrzewanie nie przekraczają 2000 zł na rok, są w tym opłaty również za c.w.u. - mam też kolektory i kominek, kominkiem spalam 5m3 drzewa na rok

APM
26-11-2016, 23:24
U mnie góra grzejniki, dół podłogowe, piec buderus jednofunkcyjny, opłaty 5500 ma rok z cwu temp ok 21-22 stopni, gaz sieciowy. Jest ok :-)

kapi01
26-11-2016, 23:30
ŁAZIENKA GÓRA
https://get.google.com/albumarchive/110938958677926604854/album/AF1QipN-e_ZMxgg_4KFHFF8w13KuwUhU4Zx2orwKQL2y

kapi01
26-11-2016, 23:31
ŁAZIENKA DÓŁ
https://get.google.com/albumarchive/110938958677926604854/album/AF1QipPNFYzlvxdiVUX71AxgKUEPSvyeuUeQ_xje9JtR

aga_rola
27-11-2016, 06:37
Kapi01 coś nie można otworzyć Twoich zdjęć ,a jestem bardzo ciekawa jak wygląda łazienka( i nie tylko ) na górze bo jestem na etapie projektowania .Pozdrawiam Agnieszka

aga_rola
27-11-2016, 07:09
Pokaże Wam jeszcze projekt z innym kominkiem i zasłoniętym oknem .Ja osobiście wybrałam ten wcześniejszy -pierwszy projekt ,który prezentowałam z białym kominkiem i nie zasłoniętym oknem .Nie mam sąsiadów i cały hektar działki przed oknem,wiec będę miała widok na piękny ogród i choinkę ubraną w światełka na święta :)

kapi01
28-11-2016, 08:39
Kapi01 coś nie można otworzyć Twoich zdjęć ,a jestem bardzo ciekawa jak wygląda łazienka( i nie tylko ) na górze bo jestem na etapie projektowania .Pozdrawiam Agnieszka

spróbuj przekopiować cały link do nowego okna powinno zadziałać
pozdrawiam

aga_rola
30-11-2016, 15:07
spróbuj przekopiować cały link do nowego okna powinno zadziałać
pozdrawiam
E tam nie działa wyślij mi na pocztę [email protected] . Z góry dziękuje :)

kapi01
30-11-2016, 23:08
E tam nie działa wyślij mi na pocztę [email protected] . Z góry dziękuje :)

proszę, poszło

aga_rola
02-12-2016, 15:54
proszę, poszło

Bardzo dziękuję Pani Marcinie -kapi01 za zdjęcia :) Łazienki są bardzo ładne :)

marcins32
12-12-2016, 16:58
Dzieki za odpowiedzi . Kapi01 czy w całym domu masz tylko podłogówkę czy grzejniki w łazienkach i pralni dodatkowo?

aga_rola
19-12-2016, 11:55
W necie znalazłam zdjęcia BIG RUBINA XXL :). Rubin jest pani Kasi ze świętokrzyskiego . :)

marcins32
10-01-2017, 21:56
Znacie jakieś solidne firmy i które zakładaja pompy ciepła i smiało mogli byście je polecić innym... ?

marcins32
16-01-2017, 20:04
Czy posiada ktoś pakiet z MG Projekt na pompę ciepła do Rubina?

Michal7953
24-02-2017, 07:04
Witam planuje budowe rubina w kuj- pom czy posiada ktos namiary do uzytkownika zetka32 ??? . Czy montował ktos w Rubinie pompe ciepła bo ja planuje :)

lukaszkw
09-03-2017, 14:40
Witam planuje budowe rubina w kuj- pom czy posiada ktos namiary do uzytkownika zetka32 ??? . Czy montował ktos w Rubinie pompe ciepła bo ja planuje :)

Kiedyś miałem do niej e-mail )kilka lat wstecz) ale napisz przez formu, wejdż w uzytkownika i tam PRIV to dostanie tez na e-mail prywatnego. Ja tak zrobiłem.

aga_rola
19-03-2017, 10:31
Zaprojektowałam sobie domek wygląd zewnętrzny -elewację . I wygląda to tak:) I zastawiam się ,którą wersję wybrać ??? A Wam,która się podoba ???

aga_rola
19-03-2017, 10:37
I jeszcze ten bok został RUBINA :)

AAlizee
21-04-2017, 07:45
WItajcie.

Zakupiliśmy projekt :) Teraz zastanawiamy się jakich przeróbek dokonać w projekcie, ale myślę, że to będzie drobna kosmetyka, nie duże przeróbki.
Mam pytanie to tych co już mieszkają w swoich Rubinach. Czy macie instalację inteligentnego domu? Czy zarządzacie zdalnie np. piecem na gaz, oświetleniem itp. Zastanawiamy się nad wprowadzeniem czegoś takiego do naszego Rubina i ciekawa jestem opinii oraz kosztów takiego systemu.

Pozdrawiam i mam nadzieje do usłyszenia:)

aga_rola
29-04-2017, 10:39
WItajcie.

Zakupiliśmy projekt :) Teraz zastanawiamy się jakich przeróbek dokonać w projekcie, ale myślę, że to będzie drobna kosmetyka, nie duże przeróbki.
Mam pytanie to tych co już mieszkają w swoich Rubinach. Czy macie instalację inteligentnego domu? Czy zarządzacie zdalnie np. piecem na gaz, oświetleniem itp. Zastanawiamy się nad wprowadzeniem czegoś takiego do naszego Rubina i ciekawa jestem opinii oraz kosztów takiego systemu.

Pozdrawiam i mam nadzieje do usłyszenia:)


Rubin w stylu dworkowym :)

aga_rola
29-04-2017, 10:41
Rubin w stylu dworkowym :)

I jeszcze ta strona z białą barierką

agaiada
16-07-2017, 23:10
Dzień dobry,
Planuję z Mężem budowe domu z projektu Rubin. Czy ktos z Państwa pobudował już w woj. mazowiecki i można zobaczyć domek w realu. Będziemy bardzo wdzięczni

aga_rola
13-08-2017, 19:29
Zapraszam do oglądania

janekrem
15-08-2017, 19:19
Witam;)
Ktoś coś na temat dużego okna w rubinie co dajecie od środka ?
Z góry dzięki
Pozdrawiam

aga_rola
15-08-2017, 20:21
Okno zostawiam bez żadnych firanek zasłon

janekrem
15-08-2017, 20:39
Właśnie tez tak myslałem ale teraz sie zastanawiam czyby cos niedac szuka weny:D

aga_rola
16-08-2017, 08:42
Właśnie tez tak myslałem ale teraz sie zastanawiam czyby cos niedac szuka weny:D
Ja będę miała piękny widok na ogród wiec nie będę zasłaniała okna . Wkleiłam zdjęcia zobacz sobie moją wizualizację

aga_rola
16-08-2017, 08:52
To projekt sypialni dorosłej córki .Może kogoś zainspiruje

janekrem
16-08-2017, 21:14
Mi sie bardzo podoba tylko ze moja córa jest mala :)może w przyszłości teraz planujemy salon i nad kominkiem cos o tapecie myslimy

aga_rola
18-08-2017, 14:49
Mi sie bardzo podoba tylko ze moja córa jest mala :)może w przyszłości teraz planujemy salon i nad kominkiem cos o tapecie myslimy

Salon wrzuciłam we wcześniejszych postach :)

aga_rola
28-06-2018, 21:35
Zrobiłam wizualizację kolejnych pomieszczeń w Rubinie :) Sypialnia ,pralnia, pokój syna ( to bliźniaczy pokój córki )

aga_rola
28-06-2018, 21:38
Teraz pralnia w Rubinie :) został mi jeszcze projekt garderoby ,siłowni i tarasu :)

PaulinaN22
13-07-2018, 10:13
Czy ktoś posiada projekt rubin z antresola i tym dużym oknem i mógłby się podzielić zdjęciami? Proszę

aga_rola
23-07-2018, 14:16
Czy ktoś posiada projekt rubin z antresola i tym dużym oknem i mógłby się podzielić zdjęciami? Proszę

Pani Paulino u mnie prezentuje się to tak :) Do pełnej wizualizacji jeszcze bardzo dużo brakuje ,ale powolutku i do przodu !

PaulinaN22
24-07-2018, 12:57
Witam. Czy mozemy sie jakoś skontaktować? Na wiosnę zaczynamy budowę rubina. Projekt kupiony, zaadoptowany ale mam pewne wątpliwości. Czy mogłaby pani pokazać więcej zdjęć. Pokoje, kuchnia są małe dlatego zastanawiam się czy dobrze zrobiłam
Mój email
[email protected]



Pani Paulino u mnie prezentuje się to tak :) Do pełnej wizualizacji jeszcze bardzo dużo brakuje ,ale powolutku i do przodu !

Nordyk
09-01-2019, 08:45
Witam Forumowiczów

czy ktos z Was mógłby podzielić się informacją jaki był Wasz koszt wybudowania Rubina do stanu surowego zamkniętego + instalacje? Jesteśmy zdecydowani z żoną na zakup tego projektu ale chciałbym się upewnić ile w rzeczywistości wynosi koszt budowy.

aga_rola
28-04-2019, 08:23
Ja wybudowałam dom w 2016 więc nie pomogę w kosztorysie. Ceny poszły znacząco do góry . Cegły na cały dom pamiętam kupilam za 15.000 tys. teraz pewnie to nie realne. Życzę powodzenia w budowie . Pozdrawiam




Witam Forumowiczów

czy ktos z Was mógłby podzielić się informacją jaki był Wasz koszt wybudowania Rubina do stanu surowego zamkniętego + instalacje? Jesteśmy zdecydowani z żoną na zakup tego projektu ale chciałbym się upewnić ile w rzeczywistości wynosi koszt budowy.

janekrem
22-05-2019, 08:53
Teraz pralnia w Rubinie :) został mi jeszcze projekt garderoby ,siłowni i tarasu :)

Czekam na projekt tarasu :)

pankufur
01-11-2020, 09:06
Witam,
ja już prawie, prawie się wprowadzam ;), no może na wiosnę. Poniżej kilka zdjęć i kilka wizualizacji. Jak ktoś się zastanawia na tym domem to ja polecam i nie widziałem lepszego projektu. 449751 449752 449753 449754

pankufur
01-11-2020, 09:09
łazienka na dole:
449755 449756 449757 449758

pankufur
01-11-2020, 09:13
łazienka na górze:
449759 449760 449761 449762

pankufur
01-11-2020, 09:31
zdjęcia z budowy:
449764 449765 449766 449767

pankufur
01-11-2020, 09:34
449768 449769 449770