PDA

Zobacz pełną wersję : Stawianie sprzętu AGD jeden na drugim....



falco21
03-07-2003, 20:31
Taki dziwny problem mam... czy można postawić na pralce zmywarke? Ma ktoś tak ? Widziałem w katalogu, że na pralce Bosha stoi suszarka i ok...

Marbo
03-07-2003, 20:36
Mam 160 cm wzrostu i nie bardzo umiem sobie wyobrazić jak korzystałabym z tej zmywarki.
Co do wysokości montażu to mam w tej chwili kuchenkę mikrofalową zamontowaną w górnych szafkach. W przypadku wyciągania gorących potraw (w odróżnieniu do ciepłych czy rozmrażanych) wołam do popmocy męża lub korzytsam z taboretu - nie polecam takiego rozwiązania niskim osobom.

falco21
03-07-2003, 20:58
Zmowiłyście się z moją żona ? Ona też tego argumentu używa :P

Doki
03-07-2003, 22:10
Zmywarka jest jednak dosc ciezka... no nie wiem. Z drugiej strony, tak przyduszona pralka na pewno nie ruszy w zadna wedrowke podczas wirowania, wypoziomowana czy nie 8) . No i nie trzeba byloby sie schylac, zeby wyciagnac naczynia ze zmywarki... cos w tym jest... :roll:

U mnie mikrofala stoi na lodowce 240 l, czyli na wysokosci oczu. Przynajmniej dziecko przy niej nie majstruje.

Alanta
04-07-2003, 08:44
Falco, to wcale nie jest dziwny problem, ja chcę postawić u siebie średnią lodówkę (którą mam i do której muszę sie schylać) na trzyszufladowej zamrażarce (którą planuję kupić). Ale nie postawię ich bezpośrednio na sobie, tylko za posrednictwem mocnej półki (będa stały w takiej jakby niszy). W przypadku pralki obawiałabym się o to, co sie stanie ze sprzętem na niej, jeśli przypadkiem ruszy w tany podczas wirowania :lol:
Dodam, ze mam 175 wzrostu :wink:

Marbo
04-07-2003, 09:38
Chłodziarka nad zamrażarką jest raczej wygodnym rozwiązaniem
- w chłodziarce na górze są raczej półki niż koszyki a to oznacza łatwiejsze włóź / wyciągnij niż w przypaku kosza, który jest wygodny jeżeli patrzysz nań z góry
- mam obawy, czy wygodnie byłoby mi układać porcelanę/szklanki w górnym koszu zmuwarki, który byłby ponad moją główą
- nie manewrujesz biężkim i gorącym na wyskokości oczu.

Poza tym, dosłownie, punkt widzenia zależy tu od punktu patrzenia.

glaz
04-07-2003, 22:07
[quote="Alanta"]Falco, to wcale nie jest dziwny problem, ja chcę postawić u siebie średnią lodówkę (którą mam i do której muszę sie schylać) na trzyszufladowej zamrażarce (którą planuję kupić). Ale nie postawię ich bezpośrednio na sobie, tylko za posrednictwem mocnej półki (będa stały w takiej jakby niszy). [quote]
Pomysł z półka nie jest zły zwa,żywszy na ciężar urządzeń. Trzeba by dodać ,że półka nie może zasłaniać tylnej części urządzeń, które odprowadzają ciepło przez konwekcję powietrza.