PDA

Zobacz pełną wersję : projekt D06a MAŁY wariant 1



Ziela
03-07-2003, 21:56
Witam,
przeszukalem watki o D06, ale nie natknalem sie na informacje ani nie jestem w stanie okrelisc ile drozszy jest D06a od D06.
Czy ktos budowal i jest w stanie okreslic koszty budowy D06a?

pzdr

keminona
06-07-2003, 23:21
Witam,
przeszukalem watki o D06, ale nie natknalem sie na informacje ani nie jestem w stanie okrelisc ile drozszy jest D06a od D06.
Czy ktos budowal i jest w stanie okreslic koszty budowy D06a?

pzdr
Jeżeli chcesz D06A to chcesz mieć użytkowe poddasze. Zatem w miarę wysokie i szerokie. Zatem dodatkowa ścianka kolankowa. Jak ścianka kolankowa to wieniec ścianki kolankowej. Ponadto strop nad parterem. Jak mieszkasz na poddaszu no to ocieplenie poddasza. W przypadku ocieplenia poddasza mocniejsza konstrukcja więźby. Ponadto trzeb azrobić sufit na poddaszu - również tynki.
W klasycznym D06 wystarczy wiązar kratowy miast tego co powyżej.
Niestety jestem za "cienki" by podać Tobie dokładną kwotę :-(

banan70
18-05-2006, 09:30
witam,

buduję taki właśnie domek , mam narazie fundamenty ale zaczną unosic sie mury :-)

jak jakieś pytanie to śmiało

Moksia
04-01-2008, 11:57
Witam,

Czy ktoś realizował może któryś z wymienionych projektów - jakie są Wasze opinie na ich temat:
http://projekty.muratordom.pl/projekt?IdProjektu=21&IdKolekcji=
http://projekty.muratordom.pl/projekt?IdProjektu=238&IdKolekcji=

Poszukuję projektów domów nie za dużych, w których na parterze można stworzyć osobne mieszkanko - z dwoma pokojami - jeden z aneksem kuchennym, z łazienką osobną dla tego mieszkanka, garażem, najlepiej na dwa auta i poddaszem użytkowym.
Garaż z lewej, a z prawej jeśli to wogóle możliwe taras łączący tył domu z prawym bokiem - ogród wychodzi mi z tyłu domu i z prawej strony - fajnie by było jeżeli z salonu mozna by było wyjść od razu na te dwie strony domu.

Może ktoś z Was stawiał tak wymagający domek i może podrzucić projekt, lub chociaż jakieś rady - mam również pytanie do tych co od A do Z tworzyli projekt samodzielnie nie korzystając z szablonów - ile taka atrakcja kosztuje i czy mogą polecić jakiegoś architekta w Warszawie.

Pozdrawiam, Moksia

gosja
22-06-2009, 21:57
Witam ponownie
W planie był LMP 51, ale ze względu na kształt i drogę przy działce, pewnie zdecydujemy się na drugą opcję, jaką braliśmy pod uwagę- D06A
Szperałam ostro na forum, szukając zdjęć gotowych domów forumowiczów- owszem sporo D06 ale w wersji parterowej..
Byłabym bardzo wdzięczna za opinie mieszkańców tego domu, za wszelakie rady, zdjęcia etc.

Pozdrawiam serdecznie

gosja
24-06-2009, 21:02
nikt nie buduje tego domu????? :-? :cry:

gosja
25-06-2009, 20:48
:-(

gosja
07-07-2009, 11:59
ponawiam pytanie- poszukuję budujących i tych co już mieszkają w D06A

ohh
16-07-2009, 13:04
z tego co pamiętam na wątku D06 Tommco budował D06a. Może napisz do niego na priva (o ile jeszcze jest na forum)

ohh
16-07-2009, 13:08
tu jest domek Tommco http://forum.muratordom.pl/domek-tommco-kilka-nowych-fotek-bez-rewelacji-9-01-06,t21397.htm