PDA

Zobacz pełną wersję : "Wylewka renowacyjna na deskach"



pitbull
05-03-2002, 11:15
Ciekaw jestem jak jest grubosc takiej wylewki?. Poniewaz wszystko zostalo podane (dylatacja, pianki itd)ale grubosci wylewki nie podano. Podano tylko cena 1 cm grubosci wylewki, ale przeciez "na oko" ma wiecej.
Zastanawiam sie tez nad ulozeniem siatki bezposrednio na deskach, czy aby siatka nie powinna byc wtopiona w wylewke? (podobnie jak siatka w ociepleniach metoda lekka mokra.
Dalej co to za zaprawa samopoziomujaca? nie wygladala mi na taka w opisie to gdzie prowadnice do sciagania.
Ale najlepszy jest "zawodnik" ktory to robi. Bardzo mi sie podoba bo jest zawsze taki czysty, musze sie dowiedziec jak on to robi?.
Niedoscigniony dla mnie wzor, nigdy mi sie tak nie udalo aby przy jakiejs robocie sie nie ubrudzic. Prosze o rade bardziej doswiadczonych...

Alanta
06-03-2002, 10:05
Wiesz, "nieżyciowa czystość" to ogólny problem publikacji, mnie śmieszy taka jedna reklama, gdzie Pani próbuje zupę z garnka idealnie czystą chochelką i zawsze mnie zastanawia, jak ją nabrała, może nalała drugą... :smile:

pitbull
06-03-2002, 10:13
A fe wstydz sie, porzadna gospodyni kazdemu domownikowi zupe nalewa czysta chochelka, odklada do zlewu, bierze druga, nalewa, odklada, bierze trzecia itd. :smile: Przeciez to logiczne. Dlatego zeby uniknac tych dylematow typu "savoire vivre" polecam nalewanie zupy z garnka do talerza, z koncowym podkreceniem zeby sie krople oderwaly (analogia "per" wodka).
Ale moze mnie ktos uswiadomi jak to jest z tymi wylewkami?

pitbull
06-03-2002, 10:13
A fe wstydz sie, porzadna gospodyni kazdemu domownikowi zupe nalewa czysta chochelka, odklada do zlewu, bierze druga, nalewa, odklada, bierze trzecia itd. :smile: Przeciez to logiczne. Dlatego zeby uniknac tych dylematow typu "savoire vivre" polecam nalewanie zupy z garnka do talerza, z koncowym podkreceniem zeby sie krople oderwaly (analogia "per" wodka).
Ale moze mnie ktos uswiadomi jak to jest z tymi wylewakami?

08-03-2002, 17:43
Nie przejmujcie się. W "Krzyżakach" (w filmie) jeden z rycerzy chodził w zegarku. A Was dziwi czyste ubarnie u budowlańca....:smile:

skunks
09-03-2002, 06:04
:)

pitbull
11-03-2002, 08:05
Skunksie, zapominasz ze wiertarka do rozmieszania zaprawy tez chlapie.