PDA

Zobacz pełną wersję : Ceramika sanitana firmy Hybner



Marbo
04-07-2003, 12:23
Interesują mnie Wasze doświadczenia z wymienioną w tytule ceramiką.
Jak z jakością przy zakupie?
Czy w trakcie używania nie ma "niespodzianek" związanych z jakością?

Pzdr.

Marbo
07-07-2003, 11:01
Czy nikt nie kupował tej ceramiki?

mantra
06-02-2005, 18:49
Mnie również wpadły w oko umywalki firmy Hybner. Czy ktoś jednak zdecydował się za tę firmę?Jak wygląda kwestia eksploatacji?

oorbus
06-02-2005, 19:04
My mamy tylko hybnera.
jest oki.
żadnych problemuf

pozdrawiam

mantra
06-02-2005, 19:25
Z szafką czy bez szafki? Czy nie ma jakiś ukrytych felerów? Ogladaliśmy umywalkę w Leroy Marlin i miałą takie lekkie chropowatości - jakby kaszka. Facet twierdzi, że to faktycznie feler i może przynieść z magazynu ładną bez tego czegoś. Czy u Was było podobnie?

oorbus
06-02-2005, 19:37
nie było.
sprowadzaliśmy bezp. z hybnera.
:D
tzn .koleś ktoory nam robił instalacje wod, kan, co, kotłownie, podłogufke.
no i sprowadził jescze 2 muszle , bidet i umywalke. był problem z szafką wtedy, bo nie było , długo sie czekało, itd. więc jej nie braliśmy ( acha, i droga była jak djabli:D)
ale jakościowo super!!

pozdrawiam

Grzesiek13
06-02-2005, 19:42
Jakość hybnera na średnim poziomie, ceny też średnie.

boguslaw
06-02-2005, 21:19
Ceramika Hybner - polski kapitał - zakład w Środzie Wlkp.
Dwa lata temu laureat konkursu "Teraz Polska" za bodajże modele umywalek fryzjerskich (unikalne) i coś tam jeszcze. Nagroda uzyskana bez smarowania, za to bardzo słabo skonsumowana marketingowo.

Supernowoczesne bardzo wydajne urządzenia jakich nie ma Cersanit czy Koło, dbałość o wysoką jakość komponentów - wszystko import.
Eksport - głównie na wschód.
Bardzo solidny wielkopolski producent.

Być może na rynek polski wpuszcza towar II- gat. ??
Gdyby miał lepszy marketing byłby o wiele, wiele wyżej.

martta
06-02-2005, 23:50
ostatnio kupiłam umywalkę malutką chyba 35 z szafką w cenie 214zł i kibelek do łazienkio dla dziadków. jestem zadowolona i żadnych chropowatości nie zauważyłam. i kolorem ma sliczniutki...
Jak na razie bardzo sobię chwalę ten zakup

monia i marek
23-01-2010, 16:06
Wygrzebałam stary wątek, żeby nowego nie zakładać :roll:

Mam pytanie do użytkowników ceramiki Hybner:
1. Jak się sprawdza po dłuższym użytkowaniu? Interesuje mnie głównie wc. Czy system z otworkami dookoła muszli sprawdza się? Czytałam różne opinie na ten temat, więc stąd moje pytanie.
2. Czy mógłby ktoś wkleić fotkę łazienki z wc Hybner seria retro? Chciałabym zobaczyć jak się prezentuje w łazience, ponieważ wszelkie fotki jakie znalazłam, to tylko od producenta, czyli zawieszone w próżni :-?

Marcin_KKK
12-10-2012, 16:19
Zdecydowanie odradzam.
Jakoś bardzo niska.
Po kilku miesiącach pękła deska sedesowa mimo iż nikt z domowników nie przekracza wagi 80kg.
Po kilku następnych przy normalnym użytkowaniu popsuł się przycisk spłuczki (dzwon).
Jako inżynier mogę stwierdzić że jakość jest katastrofalna a sposób użytkowania nie powinien doprowadzić do jego uszkodzenia.
Prawdopodobnie jakość tych elementów jest niska specjalnie, aby wyciągnąć od klienta pieniądze.
Nowy "dzwon" kosztuje... 50zł czyli 1/4 ceny całego kompletu... A cena jego wytworzenia to prawdopodobnie kilka złoty.
Odradzam.

mgielsk
13-10-2012, 20:50
używam od lat dziewięciu
jak najbardziej ok , nic się nie dzieje

jako nie inżynier mogę stwierdzić że marny z Ciebie inżynier ( powyżej ) :bye:

marcin 111
20-02-2014, 16:08
Ale śmieszny ten komentarz ostatni! Od razu widać ktoś blisko związany z Hybnerem ten " nie inżynier". Ale do rzeczy... Jakość rzeczywiście KIEPSKA! Te małe dziurki co oni reklamują zapychają się ponieważ no właśnie są małe. Ostatnio zrezygnowała ze współpracy z Hybnerem wielka sieć marketów Leroy Merlin. Na stronie internetowej Hybner życzenia noworoczne na 2013 rok. Może i nie ma już ceramiki Hybner?