PDA

Zobacz pełną wersję : Wąska działka



mom
15-06-2007, 18:19
Witam
Mam okazje kupić dosyć atrakcyjnie działkę.Jest jeden problem działka ma 10 metrów szerokości.Ale jest to działka pod budowę bliźniaka.Po jednej stronie już sąsiad sie wybudował.Postawił ścianę swojego domu na miedzy.Więc zostaje mi chyba budowa tylko bliźniaka.Co mi radzicie ??? Są jakieś gotowe projekty tak wąskich bliźniaków.Wydaje mi się ze na dom zostaje mi 7 metrów szerokości.Myślę że można jakoś to zaprojektować. Miał już ktoś taki problem. Acha wymiary dzaiłki to szer.10m dług.30m

gogo5660
15-06-2007, 18:49
Hmm jak blizniak to oznacza ze po prawej i lewej to samo a jak sasiad juz sie wybudowal to musisz sie dobudowac do niego... mam tylko nadzieje ze koles pomyslal i powysuwal co drugi pustak zeby sie do niego dołączyc... wszystko kwestia gustu jak dom Ci sie podoba to sie buduj jak nie to nie...

lee28
17-06-2007, 13:05
Jeśli działka ma wymiary 10m x 30m to są to zaledwie 3 ary, na tak małej działce to chyba nie dostaniesz wogóle pozwolenia na budowę. Najpierw sprawdż jak to jest u ciebie w gminie jaką minimalną powierzchnię musi mieć działka żebyś dostał zgodę na budowę.

Żelka
17-06-2007, 13:20
Wlasnie, trzeba sprawdzic w gminie co tam wolno Ci postawic, bo moze byc, ze wcale Ci sie nie spodoba plan zagospodarowania....Zanim zdecydujesz to lepiej sprawdzic.
:roll: