PDA

Zobacz pełną wersję : Koszty adaptacji



Adamol
15-06-2007, 20:01
Mam takie dziwne pytanie? Ile płaciliście za adaptację projektu?
Będę wdzięczny za informacje
Pozdrawiam

gogo5660
15-06-2007, 21:54
Duzo o wiele za duzo lepiej dac ciut wiecej i miec indywidualny... w gotowcu do adaptacji placisz za wszystko nawet za glupia zmine stropu z lanego na leiera

Barbossa
16-06-2007, 08:05
jak przestawiasz tylko ściany (no może nie nośne) to olej adaptację,
dok. powykonawcza i tyle

Adamol
16-06-2007, 15:12
Nic nie zmieniam. Więc mam nadzieję, że przy okazji trochę zaoszczędzę na adaptacji.
Pozdrawiam

gogo5660
16-06-2007, 15:14
Nic nie zmieniam. Więc mam nadzieję, że przy okazji trochę zaoszczędzę na adaptacji.
Pozdrawiam
To jak nic nie zmieniasz to po co pytasz o koszty adaptacji?!

edde
17-06-2007, 23:18
pewnie dlatego, że bez adaptacji gotowiec jest tylko zwykłym papierkiem, nie podstawą do ubiegania się o PnB, każdy gotowiec podlega adaptacji, może być tylko formalna (projekt zagospodarowania działki, posadowienie itp dostosowanie gotowca do warunków lokalnych i postawienie pieczątki z parafką na gotowcu przez lokalnego architekta) a moze być tez adaptacja architektoniczna czyli ze zmianami w projekcie typu sciany, stropy, wymiary itp
a ceny sa rózne-różniste, za samą adaptację do warunków działki chcą od 500 do 2000zł, zmiany w projekcie też jedni wyceniają za całość inni 150-400 zł za szt., my szukaliśmy do adaptacji swojego projektu (włacznie z poszerzeniem garażu, doprojektowaniem piwnicy, kilk azmian scianek działowych, wymiarów i rozmieszczenia stolarki) to rozbiezność cen była duża, znaleźliśmy na miesjcu biuro gościa który zrobi nam to za ok 1000zł netto, to w sumie tanio bo niektóre biura za samą piwnice wołąją 2000zł :(