PDA

Zobacz pełną wersję : Koszt kanalizacji poziomej pod chudziakiem



Lookita
15-06-2007, 21:02
jaki koszt poniesliscie za montaz i zakup kanalizacji poziomej pod chudziak?najlepiej jak ktos sie wypowie , kto bduje Wspanialego.....domek ok. 145 m.kw.

beton44
16-06-2007, 04:26
ja nie na temat, ale z dobrą radą:

nie rób tej kanalizacji poziomej tylko
z pewnym SPADKIEM niewielkim kładź rury...
/spadek zaznaczę w stronę planowanego odpływu/

Lookita
16-06-2007, 06:42
nie rozumiem....jakto nie robic....????

Witos
16-06-2007, 07:00
Ze spadkiem 2%. Przecież ci napisał.

Lookita
16-06-2007, 08:18
ja nie pytalem sie z jakim spadkiem...tylko czym to sie rozni od polozonych rur typowo?chyba do tych rur polozonych ze spadkiem,jakies dojscie-kolanko tez trzeba miec,czyli sprowadza sie to do polozenia normalnie,a koszt i tak ponosisz,nie mowiac o tym,ze jak spieprzysz raz to srasz pod dom....tak?tak jakos mi to wyglada na cienka i tania imitacje kanaliazacji....
te rury musza sie w koncu gdzies laczyc pod czyms,pod chudziakiem tak?chyba ,ze idac po scianach i majac jakos nietypowo prowadzisz je out do studzienki...jakos tego nie wyobrazam sobie,ale to moja wina.....i co z odpowietrznikami?

Barbossa
16-06-2007, 08:25
o to się pytałeś

jaki koszt poniesliscie za montaz i zakup kanalizacji poziomej pod chudziak?najlepiej jak ktos sie wypowie , kto bduje Wspanialego.....domek ok. 145 m.kw.
a nie o to

ja nie pytalem sie z jakim spadkiem...tylko czym to sie rozni od polozonych rur typowo
w takich pzypadkach klikaj tu (http://forum.muratordom.pl/viewforum.php?f=102)

Lookita
16-06-2007, 08:34
a niby czemu tutaj? ;-)

Barbossa
16-06-2007, 08:50
prawda jest taka, że przed przejściem w poziom daje się rewizję, coby moża było udrożnić rurę w razie zatoru,
w obrysie chałupy może być pcv, które się przynajmniej "ogląda" przed zalaniem chudziakiem by uniknąć tak obrazowego stwierdzenia

srasz pod dom....
a propos, czego się chcesz dowiedzieć?

Lookita
16-06-2007, 10:09
wyjsciowo chcialem sie dowiedziec jakie koszta poniesliscie montujac kanalizacje ''pozioma'',a wyszlo z tego jakies dziwnosci -niczym dobre rady ciotki Wlady...,jak montowac,co,zostawilem fachowcom,tak mi sie zdaje,ale chcialem tylko porownac koszta...na razie na priva dostalem tylko odpowiedz konkretna na konkretne pytanie,zatem prosze jak sie uda mnie czy adminowi,zamknijcie ten watek bo sie kupa tu leje slowek ale dla nikogo nie bedacych wartymi uwagi, jedynie taki belkocik drwiaco-uszczypliwy :-) i po co to???????

Barbossa
16-06-2007, 10:17
...zatem prosze jak sie uda mnie czy adminowi,zamknijcie ten watek bo sie kupa tu leje slowek ale dla nikogo nie bedacych wartymi uwagi, jedynie taki belkocik drwiaco-uszczypliwy :-) i po co to???????
popieram w 100%, "wstań i walcz"

Lookita
16-06-2007, 10:30
a Ty jak nie wiesz jak odpowiedziec , nie odskakuj na boki i nie unikaj ciosow, bo jest taka cecha pewna u ludzi, ktorej nie bede nazywac po imieniu,bo zapewne domyslisz sie....

Barbossa
16-06-2007, 10:43
nazwij po imieniu, poproszę
ja się nie domyślam, za głupi jestem...
a co do ciosów, to tylko słoń ma lepsze od moich

jednak dobrze radziłem (http://forum.muratordom.pl/viewforum.php?f=102)


po co ten priv
onieśmielasz mnie