PDA

Zobacz pełną wersję : projekt DOM PRZY SZCZĘŚLIWEJ UPB210 pracownia GALERIA DOMÓW



misia-28
05-07-2003, 14:01
http://www.boduch.pl/druk.php?id=56
co o nim myślicie?

05-07-2003, 23:29
Mi się podoba.:)
Moje sugestie:
-usunięcie "jakoś" ścianki między kuchnią a salonem,aby zrobić tam jadalnię gościnną,bo choć kuchnia jest spora i salon też ok,to brakuje miejsca na to
-mało miejsca na garderobę i ciuchy- w grę wchodzą szafy w pokojach-przy czym nie ma w nich za bardzo wnęk więc trzeba to jakoś przemyśleć i ustawić.Najlepiej chyba w pokoju 18,9-na wprost wejścia akurat jest miejsce-wnęka.Nie wiem jak głeboka byłaby szafa.
Garderoba która jest na wprost wejścia będzie bardziej pełnić funkcję szafy "wejściowej".Może zlikwidować wc dodatkowe?Ale teraz jest trend na 2 łazienki więc może być trudne do zaakceptowania,tym bardziej,że tutaj pełni ono funkcję gościnnego.Gdyby jednak to wziąć pod uwagę-robi się garderoba 3 metrowa-a to już coś.:)
-może warto zlikwidować przejście z garażu do kotłowni-zyskujesz w ten sposób scianę na zagospodarowanie i wolną powierzchnię od otwierania drzwi.
Można wtedy ustawić tam pralkę i jakieś gratki.
Brak przejścia ma swoje dobre strony.

A tak poza tym-bardzo sympatyczny.
:)

misia-28
06-07-2003, 09:18
Dziękuję za rady myśle ze to dobre pomysły chociaz z wc nie chciałabym rezygnować z dwóch powodów po pierasze łazienka jest w części nocnej i byłoby daleko od pokoju dziennego a nie chciałabym wycieczek przez cały dom po drugie myślę że z pokoju 18,9 dałoby się wygospodarować garderobę.
Można by też zamiast kotłowni zrobić garderobę a kotłownię wygospodarować z garażu.
Co o tym myślisz?

misia-28
06-07-2003, 09:19
a może zamienić kotłownię z garderobą?

07-07-2003, 09:29
Hej,
kotłowni z garderobą raczej bym nie zamieniała.(na wprost wejścia-mało sympatyczne,choć w ostateczności-dlaczego nie?)
Co do zmian w kotłowni to zależy czym będziesz grzać.Kotłownie mają swoje wymagania ( np.odległości zbiornika od kotła).
Zgodnie z tym można pomyśleć wtedy o ew. zmianach.
Jeśli da radę wyjść z kotłownią do garażu,to wtedy możesz w tej kotłowni zrobić sobie pralnię z wc-dziennym, a garderobę zostawić na wprost wejścia w powiększonym pomieszczeniu.

Pozdr
:)