PDA

Zobacz pełną wersję : Mieszane uczucia odnośnie ceny zamówionej dachówki Roben



bryza1
19-06-2007, 18:25
Witam wszystkich!

Wczoraj bo bardzo długich poszukiwaniach dachówki ceramicznej (wszędzie braki, terminy dopiero na rok 2008) znalazłem jedną hurtownie w moim mieście Dąbrowa Górnicza z dostępną dachówką. Planowałem zakup Ruppa, jednak sytuacja zmusiła mnie do kupienia innej -> Roben Średzka falista plus kolor kasztanowy Była to jedyna dachówka jaką mieli na stanie, kolor mi się podobał więc wystraszony po wcześniejszych wizytach w innych hurtowniach terminami na 2008rok zamówiłem ją z kilku powodów po 1.Roben a Rupp to raczej podobna klasa po 2 Więźba już rozpoczęta czeka na dachu.. Wszystko niby ładnie pięknie mają na stanie 250m2 mi potrzeba 180m2.. Tylko cena 5,44 za sztukę dachówki. Dzisiaj o tym dużo myślałem i mam mieszane uczucia odnośnie wczorajszej decyzji. Co o tym sądzicie? Na pewno wywalczę jeszcze jakiś upust ale mimo wszystko wydaje mi się to dużo.. Czy aby nie przepłaciłem? Hurtownicy na pewno wykorzystują sytuację braku dachówki w innych hurtowniach w regionie dlatego pewnie taka cena.

Proszę o wypowiedzi osób ze śląska którzy w ostatnim czasie kupowali dachówki tej lub innych firm, proszę o podanie cen. Z góry dzięki za odpowiedzi :-? [/b]

odaro
19-06-2007, 18:36
Ja w Warszawie tez znalazlem Robena kasztanowego w cenie 5.08zł.
Twoja cena to chyba cena katalogowa jak jeszcze byl cennik poxniej zostal zdjęty z stron www.

Pytanie jest inne czy Roben jest wart 5.44 z sztukę nie wiem ile wychodzi metr dachu ale dla mnie to było za drogo bo w tej cenie dostalem creatona z duzym upustem

bryza1
19-06-2007, 18:39
cena metra póki co 53,31zł. ale liczę jeszcze na jakiś upust.. Więc cena metra powinna się zmniejszyć o co najmniej 10% myślę że mi się uda. Chętnie wybrał bym coś innego ale nigdzie w okolicy nie mieli a zależy mi na czasie..

luk__25
19-06-2007, 20:09
Cena niezła. To po ile jest Creaton? Wiem że jest on "od ręki". W tamtym roku w maju kupowaliśmy go po ok 3.20zl/ dachówka podstawowa.
pozdrawiam

odaro
19-06-2007, 20:41
Cena niezła. To po ile jest Creaton? Wiem że jest on "od ręki". W tamtym roku w maju kupowaliśmy go po ok 3.20zl/ dachówka podstawowa.
pozdrawiam

W teraz po 4.50 z 20% upustem

Kacperski1
01-07-2007, 21:26
:o Oj Roben chyba drogi jeśli ok.58 szlachetna angoba Bogena w pięknych kolorach