PDA

Zobacz pełną wersję : prawdziwe oblicze "M" Inwex Pana Mieczys?awa Wi?n



05-07-2003, 16:03
"Pan" Mieczysław Wiśniewski - Prezes firmy "M" Inwex jest normalnym, bezpardonowym i bezkompromisowym złodziejem i oszustem. Kto chciałby współpracować z firmą tego "Pana" to niech się zastanowi i zaczerpnie u mnie informacji o jego działalności a ściślej o zatrudnianiu ludzi wypłacaniu im pieniędzy za pracę. Mieczysław Wiśniewski w tym temacie jest arcyoszustem, który wykiwał wielu pracowników, których zatrudniał "na czarno" lub rejestrował za małe pieniądze aby niepłacić dużo do ZUS-u i do Urzędu Skarbowego. Dysponuję nazwiskami tych wykiwanych ludzi, sumami niewypłaconych przez Wiśniewskiego pieniędzy.W Nowym Dworze Mazowieckim wykonywał roboty wykończeniowe w budynku komunalnym przy ul. Nałęcza./nota bene Urząd Miasta pożniej do pogonił z budowy/ Tam firma moja ochraniała tę budowę i do chwili obecnej nie otrzymałem od Wiśniewskiego żadnej zapłaty. Od robotników właśnie pracujących na tej budowie jak i od samego kierownika tej budowy / dysponuję nazwiskiem i telefonem komórkowym wiem o wszystkim/ Obecnie w Wydziałe I Cywilnym Sądu Rejonowego w Nowym Dworze Maz trwa postępowania nakazowe, gdzie w trybie nakazowym Sąd polecił wypłacić mi pieniądze i co i nic... Do firmy Wiśniewskiego i jego domu niebawem wkroczy komornik. Piszę to aby przestrzec osoby i firmy szukającym wykonawcy, oraz fachowców szukających pracy"M" Inwex i Wiśniewski nie powinni brać udziału w organizowanych przetargach powinni być wykluczeni zgodnie z art. 19 i 22 ustawy o zamówieniach publicznych a ja postaram się o to aby orzeczenie Sądu w mojej sprawie było w Krajowym Rejestrze Karnym. Jak zdołałem ustalić to Wiśniewski głęboko mam w pewnej części ciała ludzi ich skargi a nawet sprawy kierowane do sądów pracy, ponieważ liczy na to, że sprawy będą ciągnęły się latami, a co niektórzy jego pracownicy zatrudnieni "na czarno" nie mają żadnych dowodów na to, że u niego pracowali chyba, że Sąd uwierzy świadkom. W mojej sprawie jest inaczej mam umowę i nie opłacone faktury. ''POWIDZIAŁEM CI CZŁOWIEKU PROWADZĄC Z TOBĄ KORESPONDENCJĘ, ŻE CI NIE DARUJĘ BĘDĘ ROBIŁ WSZYSTKO ABY LUDZIE DOWIEDZIELI SIĘ O TOBIE I O TWOJEJ FIRMIE PRAWDĘ. NIE POKAZUJ NADAL SWOJEJ FAŁSZYWEJ STRONY INTERNETOWEJ''

bobiczek
06-07-2003, 10:39
Ale fajna prywatna wojna.

Teska
06-07-2003, 11:27
wlasnie...po co tylko tutaj...i jednostronnie :-?

06-07-2003, 11:51
Uwazam ,ze powinno sie ostrzegac ludzi przed takimi oszustami.

YEYO
06-07-2003, 12:07
A najgorsze jest to że to nie jedyny przypadek. Trzeba zmienić prawo i karać tak aby nikomu się nie opłacało ani oszukiwać ani kraść.

06-07-2003, 12:42
Po cholere komu potrzebne sa te informacje.

06-07-2003, 14:10
Zadasz to pytanie kiedy ciebie wydyma zleceniodawca.Akurat tobie wlasnie ,dom moze budowac p.Wisniewski

jolana
06-07-2003, 18:02
Gościu to idź z tą sprawą do sądu

bunio
06-07-2003, 19:59
Gościu to idź z tą sprawą do sądu

Złotko właśnie czytasz, że "sad sadem a sprawiedliwość" no właśnie gdzie ona jest skoro koleś kpi sobie z sadu i kontrachentów. A swoją drogą to NIE ŻYCZĘ Ci nigdy nieuczciwego kontrachenta. Pozdro Jolana. Bunio.