PDA

Zobacz pełną wersję : projekt KORONA 2 pracownia DOMOWE KLIMATY



Splowa
07-07-2003, 13:36
Szukam włąścicieli domów Korona II

Ciechanka
15-07-2003, 10:34
Jakiś czas temu pojawiła się na chwilkę na forum MONCIA i ona będzie budowała Koronę II. Napisz do niej na priva - może zajrzy i Ci opdpwie. Pozdrawiam (bardzo piękny dom- miałam go budować ale niestety - plan zagospodarowania nie pozwolił). POWODZENIA

jerzymat
08-08-2003, 09:56
Jeśli chcesz zobaczyć postawioną Koronę II to buduje się przed Nieporentem. Jadąc z Warszawy nad zalew pomiędzy Rembelszczyzną (około 1 km od skrzyżowania) a nowym osiedlem w Nieporencie, po prawej stronie. Nie sposób nie zauważyć. W tym samym miejscu buduje się lub jest już skończona Korona I.

Tomek Waw
18-08-2003, 16:18
Jestem na etapie poszukiwania projektu.
Czy macie jakieś opinie na temat pracowni APA (wiarygodność, elastyczność etc.)? Mają kilka fajnych projektów, w tym najbardziej zbliżony do moich gustów Korona II. Czy ktoś może się wypowiedzieć na temat tego projektu:
- wady, zalety
- przybliżony koszt budowy

Dzięki

TZ

Ciechanka
19-08-2003, 07:07
Taki dom tj. Korona II buduje MONCIA- ale ona niestety nie zagląda ostatnio na forum.
Bardzo ładny projekt - mieliśmy budować koronę II - ale nasze warunki zabudowy na to nie pozwoliły.
Jednak ten dom ma drogi w wykonaniu dach.
Pozdrawiam i życzę powodzenia

Tomek Waw
19-08-2003, 10:55
Dzięki za odpowiedź

Widziałem gdzieś na forum Twoją dyskusję na ten temat. Może pamiętasz gdzie?

Pzdr
TZ

AVID
25-08-2003, 01:47
http://www.apa-domy.com.pl/ CO SĄDZIĆIE W PORÓWNANIU Z "SAGA"

Jagna
25-08-2003, 08:50
Ja tam nie widzę takiego projektu :(
Widzę tylko Korona II, albo Trzy Korony :(
O który chodzi?

Tomek Waw
25-08-2003, 10:04
1) podejrzewam, że autorowi chodzi o Koronę II bo Trzy Korony to już prawdziwa chałupa, w przeciwieństwie do Sagi i Korony II, które są domami średniej wielkości
2) tez jestem zainteresowany Koroną II, bo pasuje mi na moją północną działkę, ale jest trochę duży i za głęboki. Były na forum 2 lub 3 osoby, które budowały Koronę ---> sprawdź w wyszukiwarce forum

TZ

Ciechanka
01-09-2003, 11:47
Wrzuć na wyszukiwarkę KORONA II - poszuka Ci wszystko co było. A swoją drogą PIĘKNY PROJEKT.

@nia
23-03-2004, 16:44
Czy ktoś buduje lub wybudował projekt jak w temacie???
Projekt można zobaczyć na http://www.apa-domy.com.pl/
Macie jakieś doświadczenia? Co sądzicie o wspomnianym projekcie?[/url]

maag
24-03-2004, 23:05
Układ wnętrz bardzo dobry.
Dom duży, wygodny, jeżeli pasuje Wam układ i ilość pokoji to moim zdaniem idealny.

Jeżeli chodzi o elewacje to bardzo mi się nie podobają wstawki z "piaskowca" na kształt... nie wiem przypór, zupełnie nie wiem czemu to ma służyć, napewno nie estetyce ani wygodzie.
Po zmianach w elewacjach, zmianie kolorystyki byłby bardzo ciekawy, głównie ze względu na wnętrze.

ostry
25-03-2004, 08:00
Korona jest ladana ,ale droooga w budowie. Tez sie nia interesowalem. Teraz jestem bliski kupna jej mniejszej siostry SAGI - z tej samej pracowni arch.
Powodzenia w poszukiwaniach!

Magda O.
23-08-2006, 16:27
Po przejrzeniu chyba 100 katalogów znalazłam Koronę II. Podoba mi się bardzo. Czy ktoś ma doświadczenie z tym projektem ? Jakie zmiany mogą go jeszcze bardziej ulepszyć ? Slyszalam o obnizeniu strychu, o przedluzeniu garazu.. Ale cos tez slyszlam, ze jest to droga inwestycja. Bede wdzieczna za pomoc. Pozdrawiam,m

MONIKKKAA
06-09-2006, 10:45
Wprowadziłam się do mojej korony II mieisac temu, więc budowę mam juz z sobą, poza kilkoma drobiazgami. Odszukaj forum "KORONA MONIKA I TOMKA" tam znajdziesz zdjęcia i jakieś opisy naszej budowy. Dokonaliśmy sporo zmian. Jest tez forum "KORONA II MOLUSA", oni tez kończą budowę. Jak macie jakieś pytania, to chętnie odpowiem.
Generalnie moge powiedzieć, że gdybym dzis wybierała projekt to byłaby to KORONA II. W tym domu wszytsko ma swoje miejsce. Mamy 2 dzieci każde ma pokój, nie robiliśmy im garderob. Ze strychu nad garażem wyszedł super pokój, a MOLUS obnizył stro nad garażem i pomieszczenie nad garażem jest jeszcze wyższe. Z wc na górze zrobiłam pralnie i pomieszczenie na mopy-EXTRA. Dobudowaliśmy taras duży 30m a pod nim jeszcze jeden garaż. Dobudowaliśmy pomieszczenie na składowanie eko groszku, przedłużając garaż.

Maggi
15-09-2006, 09:15
ja szukajac projektu domu tez odrazu zakochalam sie w KORONIE II.

Jestesmy w trakcie budowy ( koczymy dach) i jak narazie nic nie zmieniamy. Jedyna zmiana bedzie szafa wnekowa zamiast WC na gorze. A poza tym domek jest idealny. Nawet z ogromnymi oknami i kosztownym dachem. A no i jeszcze zrezygnowalismy z wolego oka i okienko bedzie trojkatne.

A tak poza tym perfect. :lol: Nie moge sie doczekac przeprowadzki.

Musze uzupelnic historie naszego domku w galerii

bettka
09-05-2009, 22:14
Witam,
proszę o opinię, czy ten dom będzie pasował na działkę z wjazdem od południa:
http://www.domoweklimaty.pl/index.php?page=projects&action=project&project_id=764
Oraz czy nie będzie za duży, przytłaczający? Działka ma 1150 m2, ale tylko 24 m szerokości.
Jakie projekty gotowe lub indywidulane Wy macie z wjazdem od południa?
Moje wymagania to powierzchnia ok.170-220 m2, garaż na 2 samochody, parterowy z poddaszem użytkowym.