PDA

Zobacz pełną wersję : Klient niepotrzebnym dodatkiem do firmy budowlanej!



skalin
08-07-2003, 13:45
Jeśli możecie wystrzegajcie się firmy GENBUD (nie mylić ze STEFBUD :D ) w Łodzi na ulicy Brukowej 13. Pracownikom tej firmy klienci najwyrażniej przeszkadzają w pracy. Miałem ponadto ciekawy przypadek: Kupiłem u nich tynk akrylowy i podkład i podjechałem odebrać swoim własnym autkiem, panowie z magazynu zapakowali mi to co było dla mnie i odjechałem, zapomnieli tylko o jednym - powiedzieć, że jedno z wiader z gruntem jest otwarte. Wyobraźcie sobie moją wściekłość gdy w trakcie drogi zobaczyłem na podłodze bagażnika wylane 2/3 hoboka 25l gruntu. Jeśli ktoś miał doczynienia z takim gruntem to wie jak świetnie się go zmywa .... Samochód został doczyszczony w(85%). A na mój telefon do szefostwa firmy po slowach że:" rozlał mi się podkład w bagażniku bo ktoś z ich firmy otworzył hobok i go nie zamknął, a zapakowano go do mojego bagaznika" usłyszałem "Ja panu żadnej reklamacji nie uznam!!!!!!!" a potem coś co miało sens Pana bagażnik - pana kłopot. (pewność o otwieraniu hoboka przez pracowników tej firmy mam poniweaż brakowało jednego w partii naszykowanej do odbioru i panowie stwierdzili, że na sklepie coś jest i trzeba zajrzeć czy to nie to....)
Co sądzicie o tak miłej firmie i o moim "wypadku"?
Pozdrawiam.

Metal
09-07-2003, 09:53
Ja z kolei jak wchodzę do wielu firm to czuję się jak w starym dowcipie:
Przychodzi facet do księgarni:
- Dzien dobry! Są książki?
- Są.
- To proszę dwie.

Tak chciałaby pracować spora część pracowników hurtowni budowlanych.
Do takich hurtowni więcej nie wchodzę, chyba że po konkretną rzecz, którą mają najtaniej.
Z tego płynie wniosek, że nie ma żadnej recesji w budownictwie.

Pozdrowionka
Metal

tczarek
09-07-2003, 09:58
Wynika to z tego że na kładach budowlanych pracują osoby niekompetentne, które sprzedawały kiedyś warzywa a teraz sprzedają cegły. Ja ten problem rozwiązałem inaczej. Znalazłem jeden skład dostatecznie duży, gdzie kupuję praktycznie wszystko. Po kilku dużych zakupach dostałem przyzwoite rabaty i staram się nie błąkać bo przypadkowych składach.
Pozdr,

radex
09-07-2003, 11:48
No to ja również odradzam - żadna wycena (tzn. zestawienie materiałowe, do którego mieli wkleić swoje ceny), którą dałem Genbudowi do mnie nie wróciła. Unikać takich firm...

skalin
09-07-2003, 17:49
Myślałem, że temat pozostanie martwy... Dzięki za posty. Widzę że nie tylko ja nie lubię GENBUDU!
Pozdrawiam.