PDA

Zobacz pełną wersję : Kierownik Budowy



4company
04-07-2007, 21:32
Witam,
odnośnie kierownika budowy, cena 2000 to jest spora przesada. My płacimy 1500 PLN pod WARSZAWĄ gdzie wiadomo że ceny są wyższe. Generalnie kierownik budowy przy dobrej ekipie jest zbędny. Pamiętajcie że to nie on buduje, tylko on wpisuje do dziennika gryzmoły. uważam że 2000 to za dużo.
Jutro wchodzi ekipa na działkę, zaczyna się prawdziwie budowanie. Dziś także rozliczenie była za studnie dokładnie wyszło 5200 PLN z fakturami oraz za prąd się rozliczałem i za przyłącze ostatecznie zapłacone zostało 2650 PLN. W tym tygodniu będę znał ilość drewna potrzebną na wieźbę dachową. Za drewno na łaty i kontrłaty trzeba w Wawie wydać około 3500 PLN, obok nas dziewczyna buduje niewielkiego i jest na etapie od jutra układania dachówki. Na jutro mają przywieźć deski na razie 0,5 m3 za 300 PLN plus flaszka za przywiezienie. znalazłem stal za 2,7 PLN za kg. No i najlepsza nowina to spadła nam cena za beton komórkowy o 3 tys. mniej mamy zapłacić :) No i jeszcze dziś zakup 5 kg gwoździ (rozmiar 4) za 25 PLN ( 5 PLN za kg). Stemple budowlane kupuje używane za 3 PLN za sztukę. maja długość po 2,8 m. Resztę informacji będę podawał na bieżąco. Jutro budują WC i wiatę oraz zaczynają kopać fundamenty.

Pawel78
05-07-2007, 12:54
W razie jak ta dobra ekipa jednak coś zrobi źle to kierownik budowy powinien to wychwycić ja uważam,że to nie jest drogo. Zależy to również jak czesto bedzie na budowie.