PDA

Zobacz pełną wersję : W WZ - kolor dachówki naturalny



Amtla
05-07-2007, 21:06
W warunkach zabudowy mam punkt, że kolor dachówki ma być naturalny. Na ile można to słowo " nagiąć" bądź jak rozumieć, żeby później nie było kłopotów? Czy dachówka miedziana, kasztanowa lub rustykalna tak się klasyfikuje?

iwonaszczytno
05-07-2007, 21:17
Szczerze ? to raczej nie, ale można pod nią podciągnąć w betonie kolor ceglasty lub tzw. klasyczny czerwony,a w ceramice dachówkę czerwona natura lub ceglasta angobowana lub czerwona angobowana (w zależności od nazewnictwa producenta) choć według mnie miedziany np Robena łapie się w tym zakresie, napewno nie kasztan czy rustykalny

Amtla
05-07-2007, 21:33
Oj, to mnie zmartwiłaś :cry:

Andrzej Wilhelmi
06-07-2007, 00:37
Nie masz większych zmartwień? Osobiście radzę naturalną dachówkę nieangobowaną bo to od wieków najpiękniejsze dachy. To oczywiście moja subiektywna opinia. Pozdrawiam.

Amtla
06-07-2007, 09:12
Budując swój dom, chciałabym w pewnym stopniu realizować swoje marzenia zgodne z upodobaniami i gustem. Nie napiszę, z ilu rzeczy musiałam już zrezygnować :-?

A zmartwień to mam całą masę :wink:

A za opinię bardzo dziękuję :D

Andrzej Wilhelmi
06-07-2007, 16:42
Budowa domu to wiele ustępstw i wyrzeczeń ale zapewniam Cię, że to niesamowita satysfakcja z jego realizacji. W końcu najważniejsze jest wnętrze! Zarówno w domu jak i w człowieku. Życzę wiele satysfakcji z budowanego domu. Pozdrawiam.