PDA

Zobacz pełną wersję : Czy ktoś jest z wielkop lub dol.śląska i wiercił studnie?



moniga
09-07-2003, 11:41
Zdecydowaliśmy się na wiercenie studni głębinowej i tu zaczęło się szukanie bo w naszej okolicy nikt nie wierci. Mieszkamy w Raiczu - na lini Poznań(100km) Wrocław(50km) może ktoś z naszych stron wiercił studnie i może podać jakieś namiary na firmy i podzielić się wrażeniami z tych prac? :wink:

Danuta
11-07-2003, 17:14
Zdecydowaliśmy się na wiercenie studni głębinowej i tu zaczęło się szukanie bo w naszej okolicy nikt nie wierci. Mieszkamy w Raiczu - na lini Poznań(100km) Wrocław(50km) może ktoś z naszych stron wiercił studnie i może podać jakieś namiary na firmy i podzielić się wrażeniami z tych prac? :wink:

Witam
Mieszkam w Lesznie. Niedawno wierciłam studnie ok 12 m głeboką w Przemęcie na działce rekreacyjnej
pozdrawiam
nuta

moniga
12-07-2003, 07:52
Dzięki za odzew. Tak słyszałam że w Przemęcie i okolicach na działkach wiercą, ale czy miałaś profesjonalną ekipę której można zawierzyć? Jakie stawki sobie życzą?Jeśli możesz podać od m, czy jk się nie wwiercą to czy szukają dalej bez dodatkowych kosztów, itp

Danuta
12-07-2003, 08:27
Moge podać adres. Najlepiej byłoby sprawdzic osobiscie.Pojechac na miejsce i zapytać "działkowiczów". Ja nie korzystalam jeszcze z tej wody i niewiele wiem.
[email protected]

vardo
13-02-2004, 13:46
..

17-02-2004, 12:05
W moich rejonach (ok.Legnicy) wierceniami zajmują się starżacy (straż przeciwpożarowa). Popytaj swoich miejscowych strażaków- u mnie zrobienie studni zajęło ok.5-10 minut.